İlk Gün – İlk Adım

Aramıza yeni katılan arkadaşlarımızla ilk gün heyecanını paylaşıyoruz. Kahvaltı ile başladığımız İnnova’daki ilk günlerinde, 1 tam gün süren İlk Gün-İlk Adım oryantasyon programımız ile şirket uygulamalarımızı en iyi şekilde aktarıyoruz.

i-buddy

Aramıza yeni katılan çalışanlarımızın adaptasyon sürecini kısaltmak ve kısa sürede kendilerini İnnova çalışanı gibi hissedebilmeleri için i-buddy uygulamamızı gerçekleştiriyoruz. Bu program ile, işe yeni başlayan çalışma arkadaşımızın, aynı ekipten tecrübeli bir çalışan ile 1 haftalık uyum sürecini geçirmesini sağlıyoruz. Bu sayede, yeni çalışma arkadaşlarımız i –buddy’lerine her şeyi çekinmeden sorup, zorluk çektikleri her noktada yardım isteyebiliyorlar.

“Tanışıyorum”

Yönetim seviyesinde işe yeni başlayanlar için özel olarak oluşturulmuş bu program, onların birlikte çalışacağı diğer yöneticiler ile tanışmasını (müşteri tarafını da kapsar) sağlıyor. Yönetici seviyesinde bilgi alışverişini artıran ve birimler arası bağları güçlendiren bu program ile kurum içindeki sinerjinin üst seviyeye çıkması ve iş veriminin daha da artması hedefleniyor.