İnnova'da Çalışmak

Çalışanlarımızın şirket içinde ve dışında geçirdikleri zamanın kalitesini önemsiyoruz.

Eğlenceli ve sportif etkinlikler, eğitici uygulamalar ve küçük sürprizlerle çalışanlarımızın hayatlarına renk katmaya çalışıyoruz.

Çalışanlarımızın kendilerini sadece işte değil, tüm yaşamlarında bir adım önde olmalarını sağlayacak uygulamaları hayata geçirmeyi hedefliyoruz.


Eğitim

Müşterilerinin değişen ihtiyaçlarını önceden görerek, bu ihtiyaçları karşılayabilecek yeni ürün ve hizmetler için sürekli çalışan İnnova ekibi olarak, bizi başarıya yakınlaştıran anahtarlardan birinin “öğrenmek” olduğuna inanıyoruz. Çünkü inovasyonun eğitimle hız kazanacağını biliyor ve çalışanlarımızı da eğitim ve deneyimle geleceğe hazırlıyoruz.

Davranışsal ve teknik sınıfı eğitimlerimizin yanı sıra, yaygın kullanılan teknoloji eğitim sitelerinin takibi, Türkiye ve dünyada değer gören konferans, seminerlere ve workshoplara katılım, yabancı dil destek programı ile geniş bir eğitim olanaklarına dahil oluyoruz.

İnnova yönetim ekibi için tasarlanmış Stevie Awards 2017 ödülü alan* Sıradışı Liderlik” programımız ile her kademe yöneticimiz, 1 yıla yayılmış 5 modülden oluşan liderlik eğitim programına dahil olmaktadır.