SAP Lisans Bakım Hizmetleri (PCoE)

İnnova’nın PCoE sertifikalı SAP Lisans Bakım Hizmetleri ile sistemlerinizin her zaman en yüksek verimle çalıştığından emin olun.

Bünyesinde bulunan SAP hizmet ve destek organizasyonunun teknik ve yapısal standartlarını, SAP AG’nin “Partner Center of Expertise” sertifikası ile belgeleyen İnnova, etkin ve sürdürülebilir SAP Basis sistem yönetim stratejileri, araçları ve tecrübesi ile sistemlerinizin güvenli ve yüksek performanslı bir biçimde hizmet vermesini sağlar.

 

İnnova’nın SAP danışmanları, Türkiye’nin en büyük SAP projelerinde elde ettikleri deneyimi ve uzmanlığı PCoE sertifikasyonuyla birleştirerek bir üst basamağa taşır. İnnova danışmanlarının sahip oldukları PCoE sertifikasyonu SAP müşterilerine Destek ve Yardım Masası hizmetlerinin yanı sıra SAP tarafından belirlenen küresel standartlarda lisans bakım hizmetleri sağlar.Sorun ve ihtiyaçlar için

İnnova’nın PCoE sertifikalı ekipleri, SAP sistemlerinin yönetimi dışındaki sorun ve ihtiyaçları da hızlı ve etkili bir şekilde inceler, sorgular, çözüm önerileri hazırlayarak rapor olarak size sunar. Uzaktan bağlantı ve/veya yerinde destek yöntemleri ile sorunun en kısa zamanda giderilmesini sağlar.

contact
Bize Ulaşın
Şirketinize ve ihtiyacınıza en uygun ürün ve çözümlerimiz hakkında bilgi almak için formumuzu doldurun.
Sözleşmeyi, KVKK aydınlatma metnini ve iletişim formu sürecine ilişkin aydınlatma metnini okudum kabul ediyorum. İnnova’nın sunacağı fırsat ve avantajlardan haberdar olmak amacıyla, paylaştığım iletişim bilgilerinin (e-mail adresi ve telefon) pazarlama iletişimi amaçlı kullanılmasına onay veriyorum.(*)
Bize Ulaşın