Proje ve Implementasyon Hizmetleri

İnnova Proje Yönetimi Metodolojisi, Proje Yönetimi ve Kalite Güvencesi alanlarından en iyi uygulamaları İnnova’nın hizmet anlayışı ile elde etmenizi sağlıyor. Bu yaklaşımlar, Proje Yönetim Enstitüsü (PMI), Yazılım Mühendisliği Enstitüsü (SEI) ve Uluslararası Standart Örgütü (ISO) kuruluşlarının standartları ile tamamen uyumlu.

  • SAP uygulamaları implementasyonu
  • Yeni SAP modüllerinin uygulanması
  • Yeni SAP süreçlerinin, görevlerinin ve çözümlerinin uygulanması
  • Piyasaya yeni sunulan SAP hizmetleri, gelecekteki projeler ve SAP güncellemeleri

 

İnnova Proje Yönetimi Metodolojisi; Süreçler, araçlar, teknikler ve modeller üzerinde IT görevlerinin etkin bir şekilde yürütülmesini sağlıyor. Aynı zamanda görevleri, farklı müşteri tiplerine ve ürün setlerine göre yönetmek için sürdürülebilir bir disiplin sunuyor. İnnova Proje Yönetimi Metodolojisi, proje kalitesinin her aşamada korunmasına yardımcı oluyor ve sürekli iyileştirilmesi için çalışıyor.

 

Metodoloji, Proje Yönetimi’ni üç aşamada ele alır. Planlama, yürütme ve kapanış. Bu aşamalardan her biri proje yönetimindeki yaşam döngüsünün ayrı bir etabıdır. Bu yapı, döngü boyunca projeyi gözden geçirebilmeyi ve kontrolü sağlar.1. Planlama: Proje kapsamında onaylanmış şu faaliyetleri içerir: Proje kontrol süreçlerinin oluşturulması (ör: Dönüşüm Süreçleri Yönetimi, Risk Yönetimi) ve bütçe.

 

2. Yürütme: Proje planına göre ilerlemeyi sağlar. İletişimi yürütmenin anahtar faaliyetidir ve projenin her aşamasında şeffaflığı sağlar: Durum raporlamasını, proje analizlerini, kalite güvencesini ve planlama aşamasında oluşturulan kontrol süreçlerini kapsar.

 

3. Kapanış: Birçok aktivite, yürütme aşamasının uzantısı olmasına rağmen kapanışta tamamlanır.

contact
Bize Ulaşın
Şirketinize ve ihtiyacınıza en uygun ürün ve çözümlerimiz hakkında bilgi almak için formumuzu doldurun.
Sözleşmeyi, KVKK aydınlatma metnini ve iletişim formu sürecine ilişkin aydınlatma metnini okudum kabul ediyorum. İnnova’nın sunacağı fırsat ve avantajlardan haberdar olmak amacıyla, paylaştığım iletişim bilgilerinin (e-mail adresi ve telefon) pazarlama iletişimi amaçlı kullanılmasına onay veriyorum.(*)
Bize Ulaşın