SAP Odaklı Yönetilebilir Hizmetler

SAP'ye özel yönetilebilir İnnova hizmetleri sayesinde düşük maliyetler, sorunsuz operasyonlar ve mutlak iş sürekliliği garanti altında...

 

 

Günümüzün yükselen trendi olan hizmet sektörü BT alanında da hızla şekilleniyor. Kurumlar artık, spesifik konulardaki hizmetler için kendi kaynaklarını uzman hale getirmek yerine, dış kaynak yöntemiyle profesyonel hizmet almayı tercih ediyor. Bir anlamda CAPEX temelli maliyetler hızla OPEX’e dönüyor. Diğer taraftan Dış Kaynak satın almayı seçen firmalar bu çözümden de %100 memnun olamıyor. Çünkü uzun dönemli sözleşmelerde hizmet kalitesinin sürdürülebilirliği riske giriyor. Dış kaynakların yönetimi de firmanın efor harcaması gereken bir iş odağı haline geliyor. Bu yüzden İnnova, tamamen ölçülebilir, KPI ve SLA anlaşmaları ile garanti altına alınmış Yönetilebilir Hizmet modelini devreye sokuyor.

5 riskten tamamen kurtulun!

  1. Kaynak yönetimindeki zorluklar
  2. Çalışan sirkülasyonundan kaynaklanan (turnover) maliyetler
  3. Finansman kayıpları
  4. Müşteri memnuniyetinde düşüş
  5. Zamanında tamamlanamayan projeler
     

SAP hizmetlerinde neden İnnova?

İnnova, 900’ü aşkın mühendisten oluşan uzman kadrosuyla BT hizmet sektörünün de liderleri arasında... Yönetilebilir hizmet yelpazesi ve hizmet kalitesinin güvenilirliği açısından Türkiye’deki sayılı sağlayıcılar arasında bulunan İnnova, uzman destek ekiplerinin SAP tecrübesiyle, hızlı ve güvenilir SAP desteğini, tüm dünyada kabul görmüş *metodolojilerle sunuyor. İnnova olarak amacımız, dünya standartlarındaki teknolojiyi ve hizmet çözümlerini kullanarak, kurum içi kaynaklarınızı korumak ve sizin temel iş süreçlerinize yoğunlaşabilmenizi sağlamak...

 

İnnova tarafından sunulan ve sadece SAP’ye odaklı hizmetleri bir araya toplayan SAP Managed Services (SAP Yönetilebilir Hizmetleri), kurulumdan bakım ve güncellemeye, operasyondan yükseltme işlemlerine kadar uçtan uca çözüm sunuyor. Kurumlar, İnnova’nın profesyonel SAP hizmet personeliyle sunduğu yönetilebilir hizmetler (SAP Managed Services) sayesinde ana iş süreçlerini sekteye uğratan çok önemli risklerden kurtuluyor.

 

Size özel, eksiksiz çözümler

Her müşterimizin belirgin iş stratejileri ve talepleri olduğunu biliyoruz. Taleplerinize odaklanıyor, “SAP ihtiyaçlarınızla nasıl buluşur” sorusuna yanıt aramak için sizinle birlikte çalışıyoruz. Sahip olduğumuz işlevsel ve teknik uzmanlıklarla, kurumunuzu yeni sisteme en uygun şekilde adapte etmek ve iş süreçlerinizi yeniden yapılandırmak için destek oluyoruz. Yarının ihtiyaçlarını kapsayacak uzun vadeli SAP çözümleri kurguluyoruz.