İnnova,

İstanbul, Swissotel'de 26 Şubat 2013, Salı Günü gerçekleştirilecek olan "Microsoft Sektörel Çözüm Günü" etkinliğinin Ana Sponsoru İnnova, SLIMFIT konseptiyle kurumların daha verimli, daha sağlıklı ve zinde bir yapıya kavuşması için sunduğu çözüm ve hizmetlerini tanıtacak ve başarı hikayelerini aktaracak.

 

SLIMFIT konseptiyle İnnova, kurumların yüklerini hafifleten bulut teknolojileri, masa başında olmadan da yönetim imkânı veren mobilite çözümleri ve Big Data gibi konular başta olmak üzere, kurumları daha hafif ve daha verimli organizasyonlara kavuşturacak başlıklara yer verecek.

Ana sponsor olarak İnnova'nın sunumlarının da yer alacağı etkinlikte, finans, üretim, perakende ve tüketici ürünleri, enerji ve sağlık, mobilite ve genel çözümler konularında çok sayıda sunum gerçekleştirilecek.

Etkinliğe ücretsiz olarak Microsoft Sektörel Çözüm Günü sayfasından kayıt yaptırabilirsiniz.

Başlangıcı: 26 Şubat 2013 Salı 09:30

Bitişi: 26 Şubat 2013 Salı 16:30

Yer: Swissotel The Bosphorus, İstanbul İnnova Sunum Programı

10.40 - 11.00 Platin Sponsor Konuşması Feyza Narlı – İnnova, İş Çözümleri Direktörü

13.30 - 14.10 Daha Hızlı, Maliyet Avantajlı Veri Ambarı Çözümü Murat Civelek - BI & EPM & CRM Birim Yöneticisi

14.30 - 15.10 Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı - İnnova Enerji Politikalarının Belirlenmesinde Bilişim Sistemlerinin Katkısı Alper Denizeri - İnnova Proje Yöneticisi  Levent Özcan Caner - Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Daire Başkanı

15.30 - 16.10 Betek Boya Başarı Hikâyesi