Eğitimler

Bilgi güvenliği, iş sürekliliği, BT servis yönetimi ve kişisel veri yönetiminde uluslararası sertifikaları edinmek için gerekli hazırlıklarınız tamam mı?

Yetkinlik, İnnova'nın iş anlayışında çok önemli bir yere sahip. Çünkü tüm İnnova çalışanlarının altına imza attıkları başarılı projelerin ilk adımında uzman insan kaynağının katma değeri yer alıyor. Onların, kurumsal yetkinliğin oluşması için kişisel bilgi ve tecrübenin gelişmesi gerektiğine inancı tam. Ya sizin?

 

Kurumsal gelişimler iş birimleri çalışanlarının ilgili kurslara ve bilgilendirme toplantılarına katılmalarıyla devam ederken, İnnova’nın danışmanlık hizmetleri, eğitimlerle kurumun tüm çalışanlarının kişisel donanımlarını artırır. Uzman kadrosuyla İnnova; Bilgi güvenliği, iş sürekliliği, BT servis yönetimi ve kişisel veri yönetiminden eğitimlerine kadar geniş bir yelpazede verdiği bu hizmetle, kurumların uluslararası geçerliliği olan sertifikaları alabilmesini sağlamayı hedefler.

 

Kurumlara ve İhtiyaca Yönelik Planlama

İhtiyaca yönelik olarak programlanabilen eğitim hizmetleri, yapılan anlaşmaya bağlı olarak, zaman ve mekândan bağımsız bir şekilde yapılandırılabiliyor. Çalışanların iş yüklerine göre düzenlenebilen eğitim saatleri sayesinde geniş katılımlı olarak düzenlenen eğitimler, kurumun çalışanlara verdiği değeri göstermesinin yanı sıra iş süreçlerinde ciddi iyileşmelerin yaşanmasına olanak tanıyor.  Çalışanların desteği sayesinde kurumsal riskler azalırken verimlilik hızla artıyor.