Dış Kaynak Hizmetleri

İnnova’nın dış kaynak hizmetleri, kurumların harcamalarının ölçeklenebilir hale gelmesine yardımcı olurken, BT süreçlerinin her zamankinden çok daha verimli olmasını sağlıyor.

 

BT Hizmetleri Kiralama

Kurumların sürekli veya dönemsel olarak büyüyen BT operasyonlarını karşılayabilecek hizmetleri dış kaynak olarak elde edebilmelerini sağlayan İnnova, onların daha çevik ve verimli yapılara dönüşmesini hedefler. Müşteriye ait herhangi bir BT hizmetinin İnnova tarafından yönetilmesi ve desteğinin verilmesini içeren kiralama hizmetleri, kurumların CAPEX (sermaye harcamaları) yerine, OPEX (operasyon giderleri) ağırlıklı bir yapıya ulaşmalarını sağlar. Bu sayede ölçeklenebilir maliyetlere kavuşan kurumlarda hizmet kalitesi artarken, tasarruf kolaylaşır.

 

Sistem Yönetimi Hizmetleri

Kurumların her geçen gün artan bilgi işlem yükünü yüksek hizmet kalitesiyle servis olarak almaları mümkün. Dünyada birçok kurum, farklı uzmanlıklar gerektiren BT süreçleri için bu profesyonel hizmetleri tercih ediyor. Maliyetleri azaltırken, kurum içinde sundukları BT hizmetlerinin kalitesini artırıyor...

 

İnnova Sistem Yönetimi Hizmetleri, kurumların operasyonel süreçlerini hızlandırarak çok daha verimli ve düşük maliyetli operasyonlar gerçekleştirmelerine olanak tanır. 7 gün 24 saate varan hizmet anlaşmalarıyla tüm süreçlerin mükemmel bir şekilde işlemesi, risklerin en aza indirilmesi ve kurumun her yönden kazançlı çıkmasını sağlar.

 

ESKİSİNDEN DAHA TASARRUFLU BT OPERASYONLARI İÇİN GEREKLİ OLAN TÜM HİZMETLER TEK ELDEN...

 

Eleman Sağlama

İnnova’nın bilgi ve deneyimi sadece uçtan uca çözümler tasarlamak değil, doğru insan kaynağının kullanılmasında da son derece önemlidir. Kurumların BT operasyonlarındaki ihtiyaçlarına yönelik uzman teknik ve fonksiyonel personeli İnnova güvencesiyle sağlanır.

 

İnnova, güçlü referanslarıyla dikkat çeken kalifiye personeli, kurumlara belirlenen zaman dilimleri içerisinde çalışmaları amacıyla sağlar. Kurumların BT hizmet maliyetlerini düşürürken kaliteyi yükseltmelerine yardımcı olur.

 

Proje bazlı veya sürekli çalışmalar için sağlanabilen personel, aynı zamanda hızla büyüyen kadroların getirdiği maliyet yükünün azaltılabilmesine ve ihtiyaçların ölçeklenebilmesine yardımcı olur. Anlaşma kapsamında kuruma belirli günler/saatler arasında hizmet verebilecek personelin sayısı da yine İnnova tarafından operasyonel gereklilikler göz önünde bulundurularak önerilebilir. Eleman Sağlama hizmeti, kurumun, profesyonel BT hizmetlerini daha uygun şartlarda alabilmelerini sağlar.