Yönetim Kadrosu

İnnova'nın üst yönetim ekibi...
Aydın Ersöz
Aydın Ersöz
Genel Müdür

Princeton Üniversitesi'nde Elektrik ve Bilgisayar Mühendisliği lisans eğitimini tamamlayan Aydın Ersöz, Stanford Üniversitesi'nde aynı alanda Yüksek Lisans eğitimi gördükten sonra Silikon Vadisi'nde çalışmaya başladı. 1988 yılından itibaren 5 yıl süreyle IBM Türkiye'de çeşitli pozisyonlarda görev aldı. 1993 yılında katıldığı Info Otomasyon A.Ş.’de son üç yılı Genel Müdürlük olmak üzere çeşitli yöneticilik pozisyonlarında bulundu ve 1999 yılında İnnova Bilişim Çözümleri A.Ş’yi kurdu. Aydın Ersöz, İnnova’nın 2007 yılında Türk Telekom tarafından satın alınmasını takiben, şirkette Genel Müdürlük görevini sürdürmektedir. 


Aydın Ersöz’ü kişisel blog'undan takip edebilirsiniz.Ümit Atalay
Ümit Atalay
Genel Müdür

1984 yılında ODTÜ Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun olan Ümit Atalay, iş hayatına 1985 yılında Danimarka’daki ITT CR Systems firmasında başladı. 1989-1992 yılları arasında Almanya'da Alcatel ve İngiltere’de Bell Northern Research şirketlerinde çeşitli görevler üstlenen Atalay, 1992 yılında Türkiye’ye dönerek Pamukbank’ta Sistem Güvenliği Yöneticisi olarak görev yapmaya başladı. 1994 yılından itibaren 5 yıl süreyle Info Otomasyon A.Ş.’de Kamu Operasyonundan Sorumlu Müdür pozisyonunda çalışan Ümit Atalay, 1999 yılından bu yana kurucu ortağı olduğu İnnova Bilişim Çözümleri A.Ş.’nin Genel Müdürü olarak, kamu, büyük ölçekli projeler, yeni teknoloji geliştirme alanlarında görevini sürdürüyor.Melda Göğüş
Melda Göğüş
İcra Komitesi Üyesi

Melda Göğüş, Robert Kolej ve ODTÜ Endüstri Mühendisliği eğitimini takiben IBM Türk, Marsa KJS, SAP ve Ernst & Young’da çeşitli görevler üstlendi. 2002–2006 yılları arasında Petrol Ofisi’nde Bilgi Sistemleri ve Değişim Yöneticisi, sonrasında da Ernst & Young’da Kurumsal Danışmanlık Hizmetleri Direktörü olarak görev yapan Göğüş, Şubat 2008'den bu yana İnnova'da İcra Komitesi Üyesi görevini üstleniyor.