Yönetim Kadrosu

İnnova'nın üst yönetim ekibi...
Ali Emir Eren
Ali Emir Eren
CEO

Ali Emir Eren, Marmara Üniversitesi Almanca Enformatik Bölümü’nden mezun olmuş, daha sonra yine aynı üniversitede MBA derecesini tamamlamıştır. Çalışma yaşamına 1997’de Türkiye’de başlayan Ali Emir Eren, 2001-2008 yılları arasında Almanya’da Deutsche Telekom şirketinde çeşitli kademelerde yönetici olarak görev yapmıştır.

 

2008 yılından itibaren Türkiye’ye dönerek Türk Telekom’da çalışma hayatına devam etmeye başlayan Ali Emir Eren, 2010 yılında Uluslararası Yatırımlar Direktörü olarak Türk Telekom International'ın (TTI) Türk Telekom ailesine katılmasındaki satınalma sürecini yönetmiştir. Ardından, Uluslararası Satış ve Servisler Direktörlüğü'ne atanarak TTI şirketinin Türk Telekom ile olan entegrasyon sürecini başarıyla tamamlamıştır. Entegrasyonun tamamlanmasıyla birlikte hem Macaristan'daki TTI Merkezinin Genel Müdür Yardımcılığını hem de Türkiye merkezli bulunan TTI Türkiye şirketinin Genel Müdürlü’ğü görevlerini yürütmüştür.

 

20’den fazla ülkede uluslararası yöneticilik tecrübesi bulunan Ali Emir Eren, kurumsal müşteriler ve kamu kurumları ile gerçekleştirilen büyük ölçekli projelerde ve yeni teknoloji geliştirme alanlarında yöneticilik yapmıştır.

 

Ali Emir Eren, Ocak 2019 tarihinden itibaren İnnova’da CEO olarak görevini sürdürmektedir.