SAP-İnnova İş Ortaklığı

SAP’nin üst seviye iş ortağı İnnova, sektörel tecrübelerini SAP çözüm ve hizmetleriyle birleştiriyor. Kurumların ihtiyaçlarını uçtan uca tek elden karşılıyor.

SAP-İnnova İş Ortaklığı

SAP’nin üst seviye iş ortağı İnnova, sektörel tecrübelerini SAP özüm ve hizmetleriyle birleştiriyor. Kurumların ihtiyaçlarını uçtan uca tek elden karşılıyor.

Türkiye’nin lider çözüm sağlayıcıları arasında bulunan İnnova, SAP yelpazesindeki tüm ürün, çözüm ve hizmetleri, mevcut sistemler ile entegre ederek, yüzde 100 müşteri memnuniyeti hedefiyle sunuyor. SAP’nin en yüksek seviyedeki kanal iş ortağı (SAP Gold Partner) olan İnnova, SAP ekosistemini oluşturan pek çok ürün ve çözümde kurulum, entegrasyon ve lisanslama hizmetlerinı uçtan uca sunuyor.

 

TÜM SAP HİZMETLERİ

 

SAP Managed Services

İnnova’nın tamamen SAP ürün ve çözümlerine yönelik hizmetlerini kapsayan SAP Managed Services (SAP Yönetilebilir Hizmetleri), kurulumdan bakım ve güncellemeye, operasyondan yükseltme işlemlerine kadar uçtan uca çözüm sunuyor. Kurumlar, İnnova’nın profesyonel SAP personeliyle sunduğu bu hizmetler sayesinde ana iş süreçlerini sekteye uğratabilecek çok önemli risklerden kurtuluyor.

 

Proje ve Yazılım Geliştirme Hizmetleri

İnnova’nın Proje Yönetimi Hizmetleri; Zaman, maliyet ve kalite faktörlerini göz önünde tutarak SAP projelerinin en etkin bir biçimde hayata geçirilebilmesini sağlıyor. ASAP ve PMI standartlarına uygun olarak tasarlanan proje süreçlerinde tüm kaynaklar maksimum verim için planlanıyor, yönetiliyor ve kontrol ediliyor. Yazılım/uygulama geliştirme hizmetleri kapsamındaysa, SAP çözümlerinin sektörel ihtiyaçlara uyarlanması ve mevcut sistemlerle entegrasyonunun sağlanması mümkün hale geliyor.

 

SAB Basis Hizmetleri

Teknik ve yapısal standartlarını, SAP AG’nin “Partner Center of Expertise” sertifikası ile belgeleyen İnnova, etkin ve sürdürülebilir SAP Basis sistem yönetim stratejileri, araçları ve tecrübesi ile sistemlerinizin güvenli ve yüksek performanslı bir biçimde hizmet vermesini sağlar.  

 

 

SEKTÖREL SAP ÇÖZÜMLERİMİZ

 

SAP IS-T/RM-CA (Telekomünikasyon)

SAP'nin Telekominikasyon sektörüne özel çözümü: Ciro Yönetimi ve Sözleşme Muhasebesi (RM-CA), sözleşme hesabı bazında gelir ve tahsilat süreçlerinin yönetimini sağlıyor. SAP FI modülüyle doğrudan entegre bir biçimde çalışabilen RM-CA, Telekom operatörlerinin Ödeme, fatura düzeltme, gecikme faizi hesaplama, fatura taksitlendirme, ihtar ve şikayet yönetimi süreçlerini uçtan uca ele alıyor.

 

SAP IS-Utilities (Altyapı Hizmetleri)

Elektrik, su, doğalgaz, enerji üretim, dağıtım ve perakende alanlarında, tüm iş süreçleri tek bir entegre SAP çözümünde toplanıyor. Bu tip kamu ve altyapı hizmetleri sunan kurumlar, SAP IS-Utilities ile süreçlerini tek bir sistemden yönetebiliyor, regülasyonlara hızlı bir şekilde uyum sağlıyor ve maksimim müşteri memnuniyeti sağlayacak şekilde yapılanabiliyor.

 

e-Fatura, e-Defter ve e-Arşiv çözümlerini kullanan kurumların tüm SAP entegrasyon ihtiyaçları için aşağıdaki linklerden bizimle temasa geçebilirsiniz:

SAP GOLD PARTNER

SAP Recognized Expertise in Business Intelligence

SAP Services Partner

 

Benzer Ürün ve Çözümler

contact
Bize Ulaşın
Şirketinize ve ihtiyacınıza en uygun ürün ve çözümlerimiz hakkında bilgi almak için formumuzu doldurun.
Sözleşmeyi, KVKK aydınlatma metnini ve iletişim formu sürecine ilişkin aydınlatma metnini okudum kabul ediyorum. İnnova’nın sunacağı fırsat ve avantajlardan haberdar olmak amacıyla, paylaştığım iletişim bilgilerinin (e-mail adresi ve telefon) pazarlama iletişimi amaçlı kullanılmasına onay veriyorum.(*)
Bize Ulaşın