İnovasyon Felsefesi

Yenilemek, yenileştirmek anlamındaki "innovate" kökünden gelen İnnova adı, yenilikçi yaklaşımlarla ve yeni teknolojilerin olanaklarını kullanarak, müşterilerimiz için yeni değerler yaratma misyonumuzu simgeler.

Bilişim, değişim, gelişim…

1999 yılında kurulan İnnova, 2007 yılından itibaren faaliyetlerine Türk Telekom iştiraki olarak devam ediyor. 

İnnova Bilişim Çözümleri, sürekli gelişen teknolojilerin, birbirleriyle iç içe geçmiş uygulama alanlarında uçtan uca çözümler üretir.

ENTEGRE ÇÖZÜMLER

İnnova, kurumunuzun ihtiyaç duyduğu bilişim çözümlerini bütünsel algılar. Bu bakışla, uçtan uca, tek elden, eksiksiz ve entegre çözümler üretir.

DEĞER KATAN UYGULAMALAR

Müşterileri geleceğe taşıyan en doğru uygulamaları sunarak, hizmet ve çözümleriyle işbirliği yaptığı kurumlara değer katar.

PLATFORM BAĞIMSIZ

İhtiyaçlarınıza “ürün ve marka bağımsız” bir yaklaşım sergiler. Müşteri ihtiyaçlarını belirler ve ihtiyaca yönelik çözümler sağlar.

ÖLÇÜLEBİLİR FARKLAR

Sunduğu çözümlerle müşterilerinin rekabete dayalı iş sonuçları elde etmesini sağlarken, onların rakipleri karşısında ölçülebilir farklar yaratmasına yardımcı olur.

Müşteri odaklı yaklaşım

İnnova, günümüzün yoğun rekabet koşullarında sürekli bir değişim süreci yaşayan kuruluşlara, bu süreçte en güçlü stratejik destek aracı olan bilişim sistemlerinin etkin biçimde kullanılmasını sağlayacak uçtan uca çözüm ve hizmetler sunar. Farklı sektörlere özgü metodolojileri ve sunduğu entegre çözümlerle; kuruluşlara, verim artışı, maliyet tasarrufu ve rekabet avantajı sağlayan, değer yaratan, yenilikçi yüksek teknoloji çözümleri sunan İnnova, sunulan her iyi hizmetin başarı olarak geri döneceğine inanır; her zaman ve her yerde müşteri odaklı olmayı ön planda tutar. Gerek müşterileriyle gerekse ekibiyle doğruluk, açıklık ve güven ilişkisi kurma ilkelerini benimseyen İnnova, profesyonelliğinden ve inandığı etik standartlarından hiçbir zaman ödün vermez.

HEDEFİMİZ

  • Kurumların, bilgi teknolojisi yolculuğunu kolaylaştıran,
  • Elde edilen kazanımları artıran,
  • Yenilikçi yaklaşımlarla yeni değerler üreten güvenilir bir iş ortağı olmak.

Birikim, deneyim...

Bilişim çözümlerinde her türlü uzmanlığa sahip olan İnnova, yalnızca teknolojiye değil iş süreçlerine de tam anlamıyla hâkim olmayı prensip edinmiştir.

Özetle İnnova;

  • Müşteri beklentilerini algılama yeteneği
  • Yüksek mühendislik bilgisi ve birikimi,
  • Karmaşık ve büyük ölçekli projelerdeki deneyimi,
  • Kesintisiz, güvenilir, ölçeklenebilir, yüksek performanslı sistemler kurma kapasitesi
  • Sektörel uzmanlıklar, farklı teknolojilerdeki yatırımları,
  • Ve profesyonel proje yönetim metodolojileriyle güvenilir çözüm ortağınızdır.