Ödüller

İnnova, kurulduğu günden bu yana layık görüldüğü sayısız ödülle sektördeki başarısını taçlandırmayı başarmıştır. İşte ödüllerimiz :

Cisco Partner Summit 2021'de "Turkey Managed Services Partner of the Year " ödülünün sahibi olduk.
2021
2021 Sardis Awards - PayFlex Ortak Kredi Platformu ile Gümüş Sardis Ödülü
2021

2021 Sardis Awards'da "Müşteri Deneyimi ve Etkileşimi" bölümü "Finansal Teknoloji Şirketleri" kategorisinde PayFlex Ortak Kredi Platformu ile gümüş sardis ödülünün sahibi olduk.

Fortinet Partner Synergy 2021 Turkey etkinliğinde "SD-Wan Partner of the Year 2020" ödülünün sahibi olduk.
2021
Bilişim 500'den İnnova'ya 4 Büyük Ödül!
2021

Sistem Entegratörü ve İş Ortağı ana kategorisinde İş Uygulamaları, ERP Yazılımı, Ağ Donanımı ve Danışmanlık kategorilerinde birincilik ödülünün sahibi olduk.

McAfee'den Rising Star Award of the Year 2020
2021

Global iş ortaklarımızdan McAfee'nin gerçekleştirdiği Partner Meeting 2021 etkinliğinde "Rising Star Award of the Year 2020" ödülünün sahibi olduk.

Pure Storage Türkiye Yılın İş Ortağı Ödülü
2021

İş ortaklarımızdan Pure Storage ile geçtiğimiz yıl gerçekleştirdiğimiz değerli ve başarılı projeler sayesinde “Pure Storage Türkiye Yılın İş Ortağı Ödülü”nün sahibi olduk.

Veeam - Yılın Özel Projesi Ödülü 2021
2021

Global iş ortaklarımızda Veeam’in 16 Mart’ta gerçekleştirdiği Partner Summit Turkey 2021 etkinliğinde "Yılın Özel Projesi Ödülü”nün sahibi olduk.

H3C Partner Kick-Off "Solution Sales Elite" Ödülü
2021

Global çözüm ortaklarımızdan H3C’nin 10 Mart’ta gerçekleştirdiği Partner Kick-Off etkinliğinde “2020 Solution Sales Elite Award”un sahibi olduk.

Huawei'den İnnova'ya 2 Büyük Ödül
2021

Huawei Turkey Ecosystem Partner Summit 2021’de “Big Project Sales Partner” ve “Consistent Leading Sales Partner” ödüllerinin sahibi olduk.

İnnova’ya Deloitte Technology Fast 50 Türkiye’den Big Star Ödülü
2021

Bu yıl 15.’si gerçekleştirilen Deloitte Technology Fast 50 Türkiye Programı’nın sonuçları dün akşam açıklandı. 2020 yılı verileri dikkate alınarak yapılan değerlendirme neticesinde İnnova, ‘Büyükler Ligi’ olarak adlandırılan Big Star Ödülü’nün sahibi olduk.

Webrazzi Ödülleri’nde “Yılın Mobil Uygulaması” kategorisinde “Hayat Eve Sığar” uygulamamıza 2.’lik ödülü
2021

Webrazzi okurlarının oylarıyla belirlenen Webrazzi Ödülleri 2020’de aday belirleme sürecini geçerek ilk 3 için elemeye kalan Hayat Eve Sığar (HES) uygulamamız, 28 bin 536 kişinin oyları ile Instagram’ın ardından ikinci sırayı alarak ödüle hak kazandık.

İnnova'nın geliştirdiği Filyasyon ve İzolasyon Takip Sistemi (FİTAS), PSM Awards Sosyal Sorumluluk kategorisinde Altın PSM kazandık
2021

Küresel salgının ülkemizde yayılımını engellemek ve etkilerini en aza indirmek amacıyla Sağlık Bakanlığı için geliştirdiğimiz Filyasyon ve İzolasyon Takip Sistemi (FİTAS) uygulamamız ile PSM Awards Sosyal Sorumluluk kategorisinde Altın PSM ödülünün sahibi olduğumuz için büyük kıvanç duyuyoruz.

Aruba “Yılın Katma Değerli İş Ortağı” Ödülünü Aldık!
2020

2020 yılında alanlarında uzman ekiplerimizle göstermiş olduğumuz katma değerli projelendirme yetkinliğimiz sayesinde Aruba Türkiye İş Ortakları Dijital Etkinliği’nde “Yılın Katma Değerli İş Ortağı” dalında ödüle layık görüldük.

Cisco Türkiye Dijital İş Ortakları Zirvesi’nde "Technology Excellence Service Provider‘’ ödülüne layık görüldük
2020
Bilişim 500'den İnnova'ya 3 Büyük Ödül!
2020

Bilişim 500 Araştırması'na göre Sistem Entegratörü ve İş Ortağı Ana Kategorisinde ERP Yazılımı, İş Uygulamaları ve Danışmanlık kategorilerinde birincilik ödülünün sahibi olduk!

İnnova’nın Operasyonda Yapay Zeka Projesine IDC'den Birincilik Ödülü
2019

İnnova olarak Türk Telekom için geliştirdiğimiz “Operasyonda Yapay Zeka” Projesi, IDC Yapay Zeka Ödülleri Innovation Accelerator (Makine Öğrenmesi) kategorisinde 1.’lik ödülünün sahibi oldu.

Finans'ın En İyilerinin Yarıştığı Sardis'te, PayFlex OBP ile 2 Altın Ödül İnnova'nın!
2019

Finans sektörünün en iyilerinin yarıştığı Sardis Ödülleri’nde PayFlex OBP çözümümüz ile "Müşteri Deneyimi ve Etkileşimi Bölümü", "Diğer Kuruluşlar" kategorisinde birinci olarak altın ödülün sahibi olduk.

İnnova Bilişim 500’de Ödülleri Topladı
2019

Bu yıl 20.'incisi düzenlenen Bilişim 500’de Sistem Entegratörü ve İş Ortağı bölümünün CRM, ERP ve Danışmanlık kategorilerinde birincilik ödülünün sahibi olduk.

IDC Türkiye’den İnnova’nın PayFlex Ortak Banka Platformu Çözümüne Birincilik Ödülü
2019

Türk Telekom ile gerçekleştirilen PayFlex Ortak Banka Platformu çözümü IDC Türkiye Bulut Bilişim Ödülleri SaaS kategorisinde birincilik ödülünün sahibi oldu.

Huawei'den İnnova'ya Büyük Ödül
2019

İnnova, 2017 ve 2018 yıllarında gerçekleştirdiği yüksek ve istikrarlı satış performansı sayesinde Huawei’nin “The Consistent Leading Partner” ödülünün sahibi oldu.

55. Yılını Kutlayan ASO’dan İnnova’ya Özel Ödül
2019

İnnova, TEYDEB (TÜBİTAK Teknoloji ve Yenilik Destek Programları) projelerindeki başarısından dolayı “Ankara Sanayi Odası 55. Yıl Ödülleri” kapsamında özel ödüle layık bulundu.

İnnova’ya Deloitte Teknoloji Fast 50’de “Big Star” ödülü
2019

Türk Telekom’un bilgi teknolojileri çözümleri sağlayıcı şirketi İnnova, Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye Programı’nda üst üste 13’üncü kez yer aldı. Programda 2006 yılından bu yana aralıksız yer almayı başaran tek şirket olan İnnova ‘Büyükler Ligi’ olarak adlandırılan “Big Star” kategorisinde de Big Star ödülünün sahibi oldu.

İnnova’nın PayFlex OBP Çözümü PSM Awards tarafından ödüllendirildi
2018

İnnova, yerli mühendislik çalışmaları sonucu geliştirdiği PayFlex OBP çözümü ile “Yılın Teknoloji Sağlayıcısı” kategorisinde 2.’lik ödülünün sahibi oldu.

İnnova, Bilişim 500’den Bu Yıl Yine Ödülle Döndü
2018

Bu yıl 19’uncusu düzenlenen Bilişim 500’de "Yılın İş Uygulamaları Kategori Birincisi" olarak, bir başarıya daha imza attık.

TEB'den İnnova'ya Dış Müşteri Kategorisi Ödülü
2018

TEB'in Başarılı Tedarikçiler Ödülünün sahibini İnnova oldu.

İnnova, SAP tarafından On-Premise En Yüksek Lisans Geliri Sağlayan İş Ortağı olarak ödüllendirildi
2018

İnnova, 2017 yılında gerçekleştirilen on-premise lisans satışlarındaki başarısı sebebiyle 20’den fazla SAP Partner’ının arasından sıyrılarak SAP On-Premise En Yüksek Lisans Geliri Sağlayan İş Ortağı Ödülü’nün sahibi oldu.

Şehir Hastaneleri Projesiyle İnnova’ya Bir Ödül Daha
2018

İnnova, başarıyla gerçekleştirdiği Bilkent Şehir Hastaneleri Projesi ile "2017 Yılının En Başarılı Rekabetten Geçiş Projesi" ödülünün sahibi oldu.

Microfocus’tan İnnova’ya 2017 Yılı En Çok Yeni Logo Getiren Partneri Ödülü
2018

İnnova, Microsoft’un Türkiye’deki iş ortaklarının 2017 yılı performanslarını dikkate alarak hazırladığı ödül programında 2017 Yılı En Çok Yeni Logo Getiren Partneri Ödülü’nün sahibi oldu.

İnnova'nın Konsorsiyum Lideri Olduğu SEAS Projesi'ne Avrupa’da Son 10 Yılın En İyi İnovasyon Projesi Ödülü
2017

2014 yılında AB ITEA3 ve TÜBiTAK desteğiyle başlanılan ve 7 ülkeden 33 firmanın katıldığı SEAS projesi, Avrupa’da son 10 yılın en iyi inovasyon projesi seçildi.

IDC Türkiye’den İnnova’nın Akıllı Mağazacılık Projesi’ne IoT kategorisinde birincilik ödülü
2017

İnnova’nın Türk Telekom için geliştirdiği Akıllı Mağazacılık Projesi, IDC IoT, Big Data ve Analitik Teknoloji Ödülleri ‘Internet of Things’ kategorisinde birincilik ödülünün sahibi oldu.

Bilişim 500 Yılın İş Uygulamaları Kategorisi Birincilik Ödülü
2017

Bilişim 500 araştırma sonuçlarına göre "Yılın İş Uygulamaları" kategorisinin birincisi İnnova oldu.

Beetech 2016 Ödülleri Ulusal-Uluslararası Destekler Kategorisi Birincilik Ödülü
2017

İTÜ Arı Teknokent tarafından düzenlenen 'BEETECH 2016 Ödülleri' kapsamında, İnnova, 'Ulusal-Uluslararası Destekler' kategorisinde birincilik ödülü aldı.

İnnova'ya SAP Hana Innovation Awards'dan Büyük Ödül
2017

İnnova'nın Türk Telekom için gerçekleştirdiği "Hızlandırılmış Finans Dönüşümü" projesi, HANA İnovasyon Ödülleri'nde büyük bir başarı kazandı.

Microsoft'tan İnnova'ya Sağlık Alanında Büyük Ödül
2017

Microsoft'un değerlendirmesi sonucunda açıklanan, sağlık sektöründe "en İyi dijital Transformasyon Projesi" ödülüne, hastanelerde gerçekleştirilen PPP (Kamu Özel Ortaklığı) projesiyle İnnova Layık görüldü.

İnnova 12'nci defa Deloitte Teknoloji Fast50'de yer alan tek şirket oldu
2017

Türk Telekom iştiraki İnnova Bilişim Çözümleri, Delloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye Programı'nda bu yıl da yer alarak, bu listede 12 yıldır varlık göstermeyi başaran tek şirket kimliğiyle, önemli bir başarıya imza attı.

Deloitte Teknoloji Fast 50 “Big Star” Kategorisi “En İyi Performans Gösteren Şirket” Ödülü
2017

İnnova, Fast 50 Türkiye 2017 kapsamında “Big Star” kategorisinde “En İyi Performans Gösteren Şirket” ödülüne layık görüldü

Stevie Awards “Problem-Solving Training – Problem Çözme Eğitimi” Kategorisi Altın Ödülü
2017

İnnova, Stevie Awards for Great Employers 2017 organizasyonunda, İnsan Kaynakları alanında Sıradışı Liderler Gelişim Programı ile "Problem-Solving Training – Problem Çözme Eğitimi” kategorisinde altın ödülün sahibi oldu.

Stevie Awards “Interpersonal Skills Training – Kişilerarası Yetenek Eğitimi” Kategorisi Gümüş Ödülü
2017

İnnova, Stevie Awards for Great Employers 2017 organizasyonunda, “Interpersonal Skills Training – Kişilerarası Yetenek Eğitimi” kategorisi gümüş ödülün sahibi oldu.

Stevie Awards “Professional or Legal Training – Profesyonel ya da Yasal Eğitimler” Kategorisi Bronz Ödülü
2017

İnnova, Stevie Awards for Great Employers 2017 organizasyonunda, “Professional or Legal Training – Profesyonel ya da Yasal Eğitimler” Kategorisi bronz ödülün sahibi oldu.

Fortinet-Yılın En İyi Yönetilebilir Servisler Ortağı Ödülü
2017

İnnova, devreye aldığı büyük ölçekli projeler ile ağ ve siber güvenlik alanlarında dünyanın önde gelen isimlerinden Fortinet'ten "Yılın En İyi Yönetilebilir Servisler Ortağı" Ödülünü Aldı.

HPE Yazılım - Yılın İş Ortağı
2016

İnnova, yazılım çözümlerinin lisans satışları alanında sergilediği yüksek performansın yanında HPE ürünlerinin satış süreçlerini kolaylaştırma ve hızlandırmadaki büyük başarısı ile HPE'den Yılın İş Ortağı ödülünü aldı.

HPE Aruba Telekom Sektörü Yılın En İyi İş Ortağı
2016

İnnova, 2016 yılında gösterdiği üstün müşteri ilişkileri yönetimi, yüksek satış performansı ve HPE Aruba ürünleri ile katma değerli projelendirme yetkinliğindeki başarılarından dolayı HPE Aruba Telekom Sektörü Yılın En İyi İş Ortağı ödülünü kazandı.

İnnova, Deloitte Teknoloji Fast 50'de 11 yıldır aralıksız yer alan tek şirket oldu
2016

İnnova 2016 yılında da Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye Programı’nda yer alarak bu programa başladığı 2006 yılından beri üst üste 11 yıldır adını yazdırmayı başaran tek şirket oldu.

Deloitte Technology Fast50 Türkiye 2016: Big Stars Turkey
2016

İnnova, 50 milyon Euro üzerinde ciroya sahip şirketlerin değerlendirildiği ve 'Büyükler Ligi' olarak da bilinen ‘Big Star’ kategorisinin galibi olarak bu ödülü 5. kez kazandı.

EuroCloud 2016 'En İyi Sektörel Çözüm Hizmeti' Lega Cloud (Avrupa)
2016

Türk Telekom'un bilgi teknolojileri çözümleri sağlayıcısı iştiraki İnnova, Avrupa Bulut Ödülleri EuroCloud 2016'da Lega Cloud çözümüyle "Sektörel Çözümler Alanında En İyi Bulut Bilişim Hizmeti" ödülüne layık görüldü. İnnova'nın SkywaveloT çözümü ise "Yatay Çözümler Alanında En İyi Bulut Bilişim Hizmeti" kategorisinde ilk üçe girdi.

EuroCloud 2016 'En İyi Sektörel Çözüm Hizmeti' Lega Cloud (Türkiye)
2016

İnnova, Avrupa Bulut Ödülleri EuroCloud 2016’nın Türkiye ayağında Lega Cloud çözümüyle “Sektörel Çözümler Alanında En İyi Bulut Bilişim Hizmeti” ödülüne layık görüldü.

EuroCloud 2016 'En İyi Yatay Çözüm Hizmeti' SkywaveIoT (Türkiye)
2016

İnnova, Avrupa Bulut Ödülleri EuroCloud 2016’nın Türkiye ayağında SkywaveIoT çözümüyle “Yatay Çözümler Alanında En İyi Bulut Bilişim Hizmeti” ödülüne layık görüldü.

'Oracle İş Ortağı Başarı Ödülü' İnnova'da...
2016

İnnova, LinkPlus tarafından, 2016 yılı içerisinde gerçekleştirdiği Oracle satışlarındaki başarısından dolayı ‘Oracle İş Ortağı Başarı Ödülü’ne layık görüldü.

Cisco 2015
2016

İnnova, 2015 yılı içerisinde Cisco mimarilerinde gerçekleştirdiği üstün başarılı projeleri ile Cisco “Architectural Excellence: Enterprise Networks - Mimari Başarı: Kurumsal Ağlar” ödülüne layık görüldü.

Cisco Yılın Bulut Hizmetleri İş Ortağı Ödülü
2016

İnnova, bulut tabanlı hizmetler alanında 2015 yılı içerisinde gösterdiği üstün performans ile Cisco "Yılın Bulut Hizmetleri İş Ortağı" ödülünü kazanmaya hak kazandı.

BEETECH 2015 Ar-Ge Öncüleri Özel Ödül
2016

İTÜ Arı Teknokent'in düzenlediği BEETECH 2015 Ödülleri kapsamında "Ar-Ge Öncüleri Özel Ödülü"ne İnnova Genel Müdürü Aydın Ersöz layık görüldü.

SAP En Büyük Ciro Artışı Ödülü
2016

İnnova, 2015 yılında SAP cirosunda gösterdiği artışla "SAP En Büyük Ciro Artış" ödülü almaya hak kazandı.

Cisco Yılın Bulut Geliştirici İş Ortağı Ödülü
2016

İnnova, Cisco tarafından bulut tabanlı çözümler alanındaki başarılı çalışmaları ile “Cloud Builder Partner Of The Year - Yılın Bulut Geliştirici İş Ortağı” ödülüne layık görüldü.

Fortinet Yılın Yönetilebilir Güvenlik Hizmeti Projesi Ödülü
2016

İnnova, 2015 yılında gerçekleştirdiği MSSP projeleri ile Fortinet'ten "Yılın Yönetilebilir Güvenlik Hizmeti Projesi" ödülünü almaya hak kazandı.

Deloitte Technology Fast 50 Türkiye 2015: ‘10 yıldır aralıksız, tek şirket'
2015

İnnova 2015 yılında da Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye Programı’nda yer alarak bu programa tam 10 yıldır aralıksız olarak adını yazdırmayı başaran tek şirket oldu.

Deloitte Technology Fast50 Türkiye 2015: Big Stars Turkey
2015

İnnova, 50 milyon Euro üzerinde ciroya sahip şirketlerin değerlendirildiği ve 'Büyükler Ligi' olarak da bilinen ‘Big Star’ kategorisinin galibi oldu.

LinkPlus Oracle Partner Excellence Club - Oracle İş Ortağı Başarı Ödülü
2015

31 Mayıs 2015 tarihinde sona eren Oracle mali yılında, göstermiş olduğu yüksek performanstan ötürü ‘LinkPlus Oracle Partner Excellence Club’ta "Oracle İş Ortağı Başarı Ödülü" İnnova'nın oldu.

Bilişim 500 Çeşitli İş Uygulamaları – Sistem Entegratörü Kategorisinde Birincilik Ödülü
2015

2014 yılı net satış gelirleri baz alınarak yapılan ‘Bilişim 500 Araştırması’nın sonuçlarına göre İnnova, ‘Çeşitli İş Uygulamaları - Sistem Entegratörü’ kategorisinde en yüksek satış gelirini elde ederek birinci oldu.

Huawei Yönetilebilen Hizmetler En İyi İş Ortağı Ödülü
2015

İnnova, 2014 yılında BT hizmetleri alanındaki yatırımları ve başarılı projeleri nedeniyle Huawei’nin yönetilebilen hizmetler alanındaki ‘En İyi İş Ortağı’ ödülünü aldı.

Bulut Hizmetleri ve Yönetilebilir Hizmetler: Orta Doğu ve Türkiye
2015

İnnova, 2014 yılında Orta Doğu bölgesi ve Türkiye’deki başarılı faaliyetleri nedeniyle Cisco tarafından “Bulut Hizmetleri ve Yönetilebilir Hizmetler: Orta Doğu ve Türkiye” ödülüne layık görüldü.

Cisco Yönetilebilir Hizmetler Yılın İş Ortağı Ödülü
2015

İnnova, 2014 yılında yönetilebilir hizmetler alanında sunduğu çözümler sayesinde Cisco tarafından “Managed Services Partner of the Year – Yılın Yönetilebilir Hizmetler İş Ortağı” olarak ödüllendirildi.

Cisco Bulut Hizmetleri Yılın İş Ortağı Ödülü
2015

Cisco, 2014 yılında sunduğu bulut hizmetlerinden dolayı İnnova'yı “Cloud Services Partner of the Year – Bulut Hizmetleri İş Ortağı” ödülüne layık gördü.

HP Software Yılın En Büyük Projesi
2015

İnnova’ya bir yeni ödül daha... İnnova, Türk Telekom ile gerçekleştirdiği HP ELA (Enterprise License Agreements) projesi ile “HP Software 2015 Yılın En Büyük Projesi” ödülünü almaya hak kazandı.

HP Yazılım Yılın En Yüksek Lisans Cirosu Yapan İş Ortağı Ödülü
2014

İnnova, bir önceki mali yılda HP ürün ve çözümleri kullanarak gerçekleştirdiği yazılım projelerinde en yüksek lisans cirosunu yapan iş ortağı olarak HP Yazılım tarafından verilen ödülü almaya hak kazandı. İnnova böylelikle, HP Yazılım Kanal ekosistemi içinde 3 yıldır üst üste en başarılı şirket olma unvanını kazandı.

Deloitte Technology Fast50 Türkiye 2014: ‘9 yıldır üst üste, tek şirket’
2014

Deloitte Teknoloji Fast50 Türkiye Programı’nın 2014 yılı sonuçlarına göre, İnnova bu prestijli programa tam ‘9 yıl üst üste adını yazdırmayı başaran tek şirket’ unvanını kazanarak bir rekora imza attı!

Deloitte Technology Fast50 Türkiye 2014: Big Stars Turkey
2014

İnnova, 50 milyon Euro üzerinde ciroya sahip şirketlerin değerlendirildiği ‘Big Stars’ kategorisinde ödüle layık görüldü. Big Stars kategorisinde, 2013 mali yılı süresince gelirleri 50 milyon Euro ve üzeri olan şirketler, son beş yıldaki büyüme hızlarına göre kendi aralarında değerlendirilerek sıralanıyor.

HP Enterprise Group En Yüksek Büyüme Gösteren İş Ortağı Ödülü
2014

İnnova, 2013 yılında başarıyla tamamladığı sunucu, depolama ve ağ projeleri sayesinde, HP Enterprise Group tarafından 'En Yüksek Büyüme Gösteren İş Ortağı Ödülü'ne layık görüldü.

Huawei Yılın Yönetilebilir Hizmet Sağlayıcı İş Ortağı Ödülü
2014

Dünyanın en büyük ağ ve telekomünikasyon cihazı üreticilerinden olan Huawei, 2013 yılında Türkiye’deki en başarılı Yönetilebilir Hizmet sunan iş ortağı olması sebebiyle İnnova'yı ‘Yılın Yönetilebilir Hizmet Sağlayıcı İş Ortağı’ olarak ödüllendirdi.

Cisco Yönetilebilir Hizmetler Yılın Hizmet Sağlayıcı İş Ortağı Ödülü
2014

İnnova, Cisco tarafından yönetilebilir hizmetler alanında 2013 yılında sunduğu çözümler nedeniyle Türkiye’deki en başarılı “Service Provider Managed Services - Yönetilebilir Hizmetler, Hizmet Sağlayıcı” iş ortağı olarak ödüllendirildi. Bu ödül Türkiye'de ilk kez İnnova'ya verildi.

SAP En Büyük Kanal Satışı Ödülü
2014

2013 yılının satış rakamları baz alınarak yapılan değerlendirmeye göre, en büyük SAP projesinin satışını gerçekleştiren İnnova'ya, SAP'den “2013’ün En Büyük Kanal Satışı” ödülü verildi.

Yılın HP Yazılım İş Ortağı Ödülü
2014

İnnova, HP Yazılım Türkiye grubu tarafından her yıl projelerde en iyi performansı gösteren iş ortağına verilen “Yılın İş Ortağı” ödülüne bu yıl da layık görüldü.

Oracle Partner Network FY2013 - Oracle İş Ortağı Başarı Ödülü
2013

2013’te de bir kez daha Oracle İş Ortağı Başarı Ödülü İnnova’ya verildi.

Deloitte Technology Fast50 Türkiye 2013
2013

İnnova, 2013 yılında da Deloitte Technology Fast50 programında Türkiye’nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketleri arasında yer aldı. İnnova, Türkiye'nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketleri arasındaki konumunu üst üste 8 yıldır koruyor.

Microsoft Yılın Özel Çözümler Geliştiren İş Ortağı (Kamu)
2013

Microsoft Türkiye’nin her yıl geleneksel olarak düzenlediği iş ortakları ödül töreninde İnnova, Kamu alanında özel çözümler geliştiren yılın iş ortağı ödülünü aldı.

Bilişim 500 Çeşitli İş Uygulamaları – Sistem Entegratörü kategorisinde birincilik ödülü
2013

2012 yılı net satış gelirleri baz alınarak yapılan ‘Bilişim 500 Araştırması’nın sonuçlarına göre İnnova,yazılım alanında ‘Çeşitli İş Uygulamaları - Sistem Entegratörü’ kategorisinde birinci oldu.

EuroFM - Avrupa Tesis Yönetim Kuruluşu Partners Across Border Ödülü
2013

İnnova, Archibus RO ve PROCOS’un Türk Telekom için birlikte gerçekleştirdiği Tesis Yönetim Yazılım Projesi ile Avrupa’da Tesis Yönetimi alanındaki en prestijli ödüllerden biri olan “Partners Across Border” ödülüne layık görüldü.

HP Yazılım Türkiye - Yılın İş Ortağı Ödülü
2012

İnnova, HP Yazılım Türkiye grubu tarafından her yıl projelerde en iyi performansı gösteren iş ortağına verilen "Yılın İş Ortağı" ödülüne layık görüldü.

Oracle Partner Network FY2012 - Oracle İş Ortağı Başarı Ödülü
2012

Oracle İş Ortağı Başarı Ödülü'nün 2012’deki sahibi yine İnnova oldu.

Deloitte Technology Fast50 Türkiye 2012 Ödülü
2012

İnnova, Deloitte Technology Fast50 programında, üst üste 7 yıldır Türkiye’nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketleri arasında yer almayı başardı.

Deloitte Technology Fast50 Türkiye 2012: Türk Telekom Teknoloji Özel Ödülü
2012

3 yıl üst üste Fast50 listesine giren firmalar arasında en yüksek büyümeyi gösteren şirket…

Deloitte Technology Fast50 Türkiye 2012: Big Stars Turkey 2012 Üçüncülük Ödülü
2012

2011 sonuçlarına göre 50 milyon Euro üzerinde ciroya sahip büyükler liginde en hızlı büyüyen 3. teknoloji şirketi...

Tesis Yönetimi: İş Ortakları Arasında En İyi Proje Ödülü
2012

İnnova, Archibus Uluslararası Kullanıcılar Konferransı’nda Türk Telekom için uyarladığı Tesis Yönetimi yazılımıyla “İş Ortakları Arasında En İyi Proje Ödülü”ne layık görüldü.

Tesis Yönetimi: En İyi İşbirliği Ödülü
2012

İnnova, Archibus Uluslararası Kullanıcılar Konferensı’nda Türk Telekom için uyarladığı Tesis Yönetimi yazılımıyla “Tesis Yönetiminde En İyi İşbirliği Ödülü”ne layık görüldü.

HP Genel Sektörde En Fazla Büyüme Gösteren İş Ortağı Ödülü
2012

İnnova, HP tarafından ‘Genel Sektörde En Fazla Büyüme Gösteren İş Ortağı Ödülü’ne layık görüldü.

EMC Documentum İnnovative Integration for MOSS Partner ödülü
2012

İnnova, EMC Documentum tarafından "İnnovative Integration for MOSS Partner" ödülüne layık görüldü.

Deloitte Technology Fast 50 - EMEA 2011
2011

İnnova bu yıl da, EMEA bölgesinin en hızlı büyüyen teknoloji şirketleri arasında yerini aldı.

Deloitte Technology Fast50 Big Stars Turkey 2011 Üçüncülük Ödülü
2011

6 yıldır üst üste Deloitte Teknoloji Fast 50 programında, Türkiye’nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketleri arasında yer almayı başaran İnnova, son beş yıldaki yüzde 800’ü aşan büyüme oranı ile 2011 sonuçlarında Big Stars Turkey 2011 kategorisinde üçüncü oldu.

Oracle Partner Network FY2011 - Oracle İş Ortağı Başarı Ödülü
2011

İnnova, Oracle tarafından en başarılı iş ortaklarından biri olarak seçildi.

Avrupa'nın En İyi E-Devlet Projesi
2011

Kiosk İnnova’nın Ankara Su ve Kanalizasyon İdaresi (ASKİ) için geliştirdiği ASKİMATİK’ler, Avrupa Self-Servis Birliği (EAFS) tarafından ‘En İyi E-Devlet Projesi’ ödülüne layık görüldü.

TBD Bilişim 2011 Hizmet Ödülleri Finansal Uygulama İkincilik Ödül
2011

İnnova, Türkiye Bilişim Derneği'nin düzenlediği 28. Ulusal Bilişim Kurultayı'nda Bilişim 2011 Hizmet Ödülleri Finansal Uygulama kategorisinde ikinci oldu.

İnnova, ICT Summit Eurasia Bilişim Zirvesi'nde Finalist Oldu
2011

İnnova'nın Beyrut'ta gerçekleştirdiği BankMed Sadakat Programı ve Hediye Kartı projesi, ICT Summit Eurasia Bilişim Zirvesi ödülleri kapsamında en başarılı yurtdışı projelerinde finalistler arasında yerini aldı.

Oracle Sunucu ve Depolama Sistemleri Kategorisinde Yılın İş Ortağı Ödülü
2011

İnnova, Oracle Sunucu ve Depolama Sistemleri Kategorisinde Yılın İş Ortağı Ödülü'ne layık görüldü

Oracle Partner Network FY2010 - Oracle İş Ortağı Başarı Ödülü
2010

İnnova, Oracle tarafından ‘İş Ortağı Başarı Ödülü’ne layık görüldü.

Deloitte Fast500 EMEA
2010

İnnova, son 5 yıllık performansların değerlendirildiği Deloitte Teknoloji Fast500 EMEA 2010 Programı’nda EMEA bölgesinin en hızlı büyüyen teknoloji şirketleri arasında yer aldı.

Türkiye'nin en hızlı büyüyen 50 teknoloji şirketi
2010

İnnova Bilişim Çözümleri, Deloitte Teknoloji Fast50 Türkiye 2010 Programı’nda 5 yıldır Türkiye’nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketleri arasında.

Bilişim 500 Çeşitli İş Uygulamaları Kategorisinde Birincilik Ödülü
2009

İnnova, Türkiye bilişim sektörünün en başarılı firmalarının açıklandığı Bilişim 500 araştırmasının 2009 yılı sonucunda üçüncü yıl üstüste 'Çeşitli İş Uygulamaları' kategorisinde birinciliğini devam ettirdi.

Türkiye'nin en hızlı büyüyen 50 teknoloji şirketi
2009

İnnova Bilişim Çözümleri, Deloitte Teknoloji Fast50 Türkiye 2009 Programı’nda 4 yıldır Türkiye’nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketleri arasında.

HP Yılın Yazılım İş Ortağı EMEA
2009

İnnova Bilişim Çözümleri, bilgi teknolojileri yazılımları pazarında gerçekleştirdiği yatırımlar ve sunduğu yenilikçi çözümlerle 2009 yılında ‘HP Yılın Yazılım İş Ortağı’ ödülüne layık görüldü.

HP Yılın Değer Katan Satış Ortağı Ödülü
2009

HP PartnerONE programı içerisinde 2008 yılı değerlendirmesinde İnnova kurumsal kategoride "Value Added Sales Partner ödülüne layık görüldü.

Microsoft Yılın En Başarılı Projesi - TTNET Müzik, Video ve Oyun portalleri
2008

5 milyondan fazla TTNET kullanıcısına hizmet veren TTNET MÜZİK, TTNET VİDEO ve TTNET OYUN portalleri, Microsoft tarafından 2008 yılının En Başarılı Projesi olarak seçildi.

Bilişim 500 Çeşitli İş Uygulamaları Kategorisinde Birincilik Ödülü
2008

İnnova, Türkiye bilişim sektörünün en başarılı firmalarının açıklandığı Bilişim 500 araştırmasının sonucunda, 2008 yılında “Çeşitli İş Uygulamaları” kategorisinde birinci oldu.

Türkiye'nin en hızlı büyüyen 50 teknoloji şirketi
2008

Deloitte Teknoloji Fast50 2008 Programı'nda İnnova, bir kez daha Türkiye'nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketleri arasına girdi.

'Oracle Accelerate çözümlerinde En Başarılı İş Ortağı' Ödülü
2008

İnnova, Oracle tarafından Avrupa, Orta Doğu ve Afrika bölgesindeki Accelerate çözümlerinde en iyi performans gösteren iş ortaklarından biri olarak ödüllendirildi.

Symantec Yılın Teknik Uzmanı
2008

Uluslararası ve yerli birçok dev firmaya teknoloji çözümleri sunan İnnova Bilişim Çözümleri çalışanı Vural Köyüstü 'Yılın Teknik Uzmanı' kategorisinde ödül aldı.

Türkiye'nin en hızlı büyüyen 50 teknoloji şirketi
2007

Deloitte Teknoloji Fast50 2007 Programı'nda İnnova, bir kez daha Türkiye'nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketleri arasına girdi.

Bilişim500 Çeşitli İş Uygulamaları Kategori Birincisi
2007

Interpro tarafından Türkiye'nin en büyük ilk 500 bilişim şirketinin açıklandığı Bilişim500 listesinde İnnova Çeşitli İş Uygulamaları Kategorisinde birinci seçildi.

Türkiye'nin en hızlı büyüyen 50 teknoloji şirketi
2006

Deloitte Teknoloji Fast50 2006 Programı'nda İnnova Türkiye'nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketleri arasına girdi.

TESİD En Yaratıcı Fikir Ödülü
2006

TESİD tarafından düzenlenen 2006 Elektronik ve Bilgi Teknolojileri Yenilikçilik ödüllerinde Petrol Ofisi Auto Express Projesi "En Yaratıcı Fikir" ödülüne layık görüldü.

Mehmetçik Vakfı On-Line Ekosistem projesi Türkiye Birinciliği
2006

Vakıflar Genel Müdürlüğü'nce Türkiye genelinde düzenlenen yarışmada "Mehmetçik Vakfı On-Line Ekosistem Projesi" ile Türkiye birinciliği

Oracle E-İş Çözüm Ortağı Ödülü
2005

Oracle tarafından en iyi E-İş Çözüm Ortağı Ödülü İnnova'ya verildi.

IBM En Yüksek Performanslı WebSphere Çözüm Ortağı
2004
Oracle E-Business Partner Award
2003
Donanım, E-Devlet, Ar-Ge Interpro Finalist Ödülü
2003
Oracle En İyi Java Uygulama Projesi Ödülü
2002
Bilişim 500 Türkiye İnternet Yazılımı Sektör Lideri
2001

Türkiye'nin ilk Bilişim 500 araştırmasında Yazılım Sektörü lideri İnnova seçildi

Microsoft En Başarılı Finans Sektörü Çözümü Ödülü
2001