Hukuk ve teknoloji İnnova’nın LEGA çözümünde bir araya geldi

Türk Telekom iştiraki İnnova, geliştirdiği LEGA ürün ailesi sayesinde; teknoloji ile hukuk süreçlerini bir araya getirdi… İnnova, LEGA ile her sektörden her büyüklükteki şirketin, Türkiye genelindeki hukuki süreçlerini, tek bir merkezden kolayca takip edebilmelerini sağlıyor.

Hukuk ve teknoloji İnnova’nın LEGA çözümünde bir araya geldi

Hukuk ve teknoloji İnnova’nın LEGA çözümünde bir araya geldi

11.05.2017

İnnova, dev holdinglerden hukuk bürolarına, esnaftan KOBİ’ye kadar tüm şirketlerin önemli zaman ve maliyet ayırdığı hukuksal süreçlerin takibi için teknolojinin gücünü kullanarak, süreçlerini tek merkezden kolayca takip edebilmeleri amacıyla LEGA ürün ailesini geliştirdi. İnnova, geniş bir son kullanıcı kitlesine hitap eden tahsilat odaklı kurumların idari ve yasal takip süreçlerini kolaylaştıran LEGA ile zengin kurumsal çözüm portföyünü daha da genişletti. LEGA ürün ailesi; LEGA, LEGA Lite ve LEGA Cloud adlı üç ayrı üründen oluşuyor.

 

Hukuksal süreçlere pratik çözüm

İnnova’nın tüm ölçek ve sektörlerden kurumların ihtiyaçlarını dikkate alarak geliştirdiği LEGA ürün ailesi sayesinde; büyüklüğü ve hizmet verdiği sektör ne olursa olsun tüm kurumlar hukuki süreçlerini kolayca takip edilebiliyor, lehe ve aleyhe tüm icra ve dava süreçlerini birbiriyle ilişkili olarak yönetebiliyor. Erken dönem tahsilat süreçlerinde sonuç alınamamış, idari takip süreçleri başlamış tüm icra dosyalarının yönetiminde ise kurum içindeki avukatlar ve sözleşmeli hukuk bürolarının uyum içinde çalışmasını mümkün kılıyor. Böylece yasal ve idari takip süreçlerinin daha zahmetsiz yönetimini ve daha kısa sürede sonuçlanmasını sağlıyor. Tüm ürünleri Adalet Bakanlığı’nın Ulusal Yargı Ağı Projesi (UYAP) ile tam uyumlu olarak çalışan LEGA ürün ailesi, web tabanlı olarak geliştirildi. Ürüne tüm web tarayıcılar üzerinden kurulum gerektirmeksizin her an, her yerden ulaşılabiliyor.

 

LEGA ÜRÜN AİLESİ

 

Zaman, efor ve maliyet tasarrufu için LEGA LEGA ürün ailesinin yasal ve idari takip çözümü LEGA, finans sektörü başta olmak üzere, kurumlar için büyük önem taşıyan tahsilat süreçlerinde lehe ve aleyhe tüm icra ve dava dosyalarına modern, ölçeklenebilir ve merkezi bir yönetim anlayışı getiriyor. LEGA, gelişmiş özellikleri ile kurumların kadrolu avukatlarının ve sözleşmeli hukuk bürolarının etkin bir şekilde yönetilmesini de sağlıyor. LEGA kredi veya poliçe ürünlerinin, telekom hizmetleri aboneliklerinin, bireysel ve kurumsal aboneliklerde enerji, doğalgaz ve su faturalarının gecikmiş alacak takibini yüksek verimlilikle gerçekleştiriyor. LEGA, yüksek entegrasyon yeteneği ile kurumların kullandığı tahsilat, finans, CRM, e-fatura vb. farklı iş çözümleri ile de uyumlu bir şekilde çalışıyor.

LEGA kullanıcıları, tahsilat süreçlerini hızlandıracak kampanyaları tarih, tip, tutar gibi farklı parametrelere göre kolayca hayata geçirebiliyor, alacağın taksitlendirilmesine olanak sağlıyor. Bu sayede kurum müşterileri borçlarını çok daha avantajlı şartlar ile ödeyebilir hale gelirken, kurum ile müşterileri arasındaki daha güçlü ve daha uzun ömürlü bir ilişki mümkün oluyor.

 

Web tabanlı hukuksal otomasyon çözümü: LEGA LiteŞirketler grubu veya holding yapısında, birden fazla şirketin yönetiminin tek bir ürün üzerinden etkin biçimde gerçekleştirilmesini sağlayan LEGA ürün ailesinin diğer üyeleri arasında, kurumlara ihtiyaçlarına göre tercih edebilecekleri LEGA Lite ve LEGA Cloud yer alıyor.

Verilerini kendi sunucuları üzerinde 'özel bulut' mimarisinde tutmak isteyen kurumlar için geliştirilen LEGA LITE, Web tabanlı yapısıyla etkin ve güvenilir bir hukuk otomasyon çözümü niteliğinde. Veri güvenliği, ölçeklenebilirlik ve performans açısından ideal bir çözüm sunan LEGA Lite, iOS, Android ve Windows tabanlı cihazlar için geliştirilen mobil uygulamasıyla işlerin istendiği an, her yerden, her cihazdan üstün kullanıcı deneyimiyle sürdürülebilmesini sağlıyor. Geliştirilmesi tamamlanan mobil uygulamalar en kısa sürede kullanıcılar tarafından indirilebilecek şekilde app storelardaki yerlerini alacak.

 

Avrupa’dan tescilli hukuksal çözüm: LEGA Cloudİnnova’nın, uçtan uca tahsilat ve hukuk yönetimi çözümlerinin bir parçası olarak geliştirilen ve hukuk büroları ile KOBİ seviyesindeki işletmeler için geliştirdiği LEGA Cloud, yasal takip süreçlerinin getirdiği tüm operasyonel yükleri hafifletmeyi hedefliyor. Kullanıcı dostu tasarımı ve sistem içerisine entegre iş akış yönetimi sayesinde avukatlar tarafından kolaylıkla kullanılabilen LEGA Cloud, dosyalar üzerinde her işlemin kolayca yapılabileceği yenilikçi bir hukuk otomasyonu platformu sunuyor. LEGA CLoud, tamamen bulut tabanlı yapısıyla kurumları sunucu, depolama ve ağ yatırımlarının yanı sıra lisanslama, bakım, yönetim, güncelleme ve mevzuat takibi gibi yüklerden kurtarıyor, ilgili tüm süreç ve operasyonların kesintisiz yönetilebilmesini sağlıyor. Ürünün iOS, Android ve Windows tabanlı tüm akıllı cihazlar için geliştirilen ve mekandan bağımsız çalışmayı mümkün kılan mobil uygulamaları en kısa sürede app storelardaki yerini alacak. LEGA Cloud’un yenilikçi yapısı ve bulut teknolojilerinin etkili kullanımı ile İnnova, Euro Cloud 2016 Avrupa Bulut Ödüllerinde “En İyi Sektörel Bulut Çözümü” ödülünün de sahibi olmuş ve sektörde büyük yankı uyandırmıştı.

Ayrıntılı bilgi için; http://www.innova.com.tr/yasal-takip/ adresini ziyaret edebilirsiniz.


İnnova’ya Deloitte Teknoloji Fast 50’de “Big Star” Ödülü
İnnova’ya Deloitte Teknoloji Fast 50’de “Big Star” Ödülü
9.02.2022

Detaylı İncele
Bilişim 500’den İnnova’ya 4 Büyük Ödül…
Bilişim 500’den İnnova’ya 4 Büyük Ödül…
9.09.2021

Detaylı İncele
İnnova Yerli ve Milli Çözümlerini Integrated Systems Europe'da Tanıttı
İnnova Yerli ve Milli Çözümlerini Integrated Systems Europe'da Tanıttı
8.02.2019

İnnova, yenilikçi donanım, yazılım, içerik yönetimi çözümlerini, Amsterdam'da gerçekleşen Integrated Systems Europe Fuarı'nda tanıttı. Sistem entegrasyonu konusunda Avrupa’nın en büyük fuarlarından biri olan etkinlikte İnnova'nın ürün ve çözümleri fuar ziyaretçileri tarafından büyük ilgi gördü.

Detaylı İncele
ASO’nun 55. Yılında İnnova’ya Özel Ödül
ASO’nun 55. Yılında İnnova’ya Özel Ödül
13.02.2019

İnnova, teknoloji ve Ar-Ge alanında yaptığı çalışmalar sonucu “Ankara Sanayi Odası 55. Yıl Ödülleri” kapsamında özel ödüle layık bulundu.

Detaylı İncele
İnnova, Fintek Çözümleri ile BtVizyon Etkinliklerinde
İnnova, Fintek Çözümleri ile BtVizyon Etkinliklerinde
27.02.2019

İnnova, Türkiye’nin farklı illerinde gerçekleştirilecek BtVizyon etkinliklerinde ziyaretçilerle buluşmaya hazırlanıyor.

Detaylı İncele
Huawei’den İnnova’ya Büyük Ödül
Huawei’den İnnova’ya Büyük Ödül
21.03.2019

İnnova, Huawei’nin “The Consistent Leading Partner” ödülünün sahibi oldu.

Detaylı İncele
PayFlex Loyalty 3 Farklı Kategoride Birden Finalist
PayFlex Loyalty 3 Farklı Kategoride Birden Finalist
29.03.2019

İnnova’nın ödüllü sadakat çözümü PayFlex Loyalty, İngiltere’de düzenlenen The Loyalty Magazine Awards organizasyonunda 3 farklı kategoride birden finalist oldu.

Detaylı İncele
IDC Türkiye’den İnnova’nın PayFlex Ortak Banka Platformu Çözümüne Birincilik Ödülü
IDC Türkiye’den İnnova’nın PayFlex Ortak Banka Platformu Çözümüne Birincilik Ödülü
27.03.2019

İnnova’nın geliştirdiği PayFlex Ortak Banka Platformu çözümü, IDC Türkiye Bulut Bilişim Ödülleri “SaaS” kategorisinde birincilik ödülüne layık görüldü.

Detaylı İncele
Ankara Şehir Hastanesi’nin Teknoloji Altyapısında İnnova İmzası
Ankara Şehir Hastanesi’nin Teknoloji Altyapısında İnnova İmzası
16.03.2019

Türkiye’nin sağlık alanındaki en büyük ‘kamu-özel işbirliği’ projesi olan Ankara Şehir Hastanesi’nin tüm bilgi teknolojileri alt yapısı, İnnova’nın deneyimli kadrosu tarafından tamamlandı. Hastanenin veri merkezi, bilgisayar ve çevre birimleri, bilişim güvenliği alt yapısının yanı sıra Hastane Bilgi Yönetim Sistemi (HBYS) de İnnova tarafından sağlandı.

Detaylı İncele
İnnova’nın Sadakat Yönetimi Çözümü, Cezayir’deki  Ooredoo’da 2 Milyar Adet İşlem Hacmine Ulaştı
İnnova’nın Sadakat Yönetimi Çözümü, Cezayir’deki Ooredoo’da 2 Milyar Adet İşlem Hacmine Ulaştı
6.05.2019

İnnova, uluslararası pazardaki başarılarını ve Türkiye’nin teknoloji ihracatına yaptığı katkıları sürdürüyor. Cezayir’in lider telekom operatörlerinden Ooredoo için İnnova tarafından hayata geçirilen müşteri sadakat yönetimi programı, toplam 7 milyon’dan fazla müşteriye ve 2 milyar adet işlem hacmine ulaştı.

Detaylı İncele