SAP SuccessFactors ile çalışan deneyimini en üst seviyeye çıkarmak mümkün
27.05.2021
Sosyal Medya

SAP SuccessFactors ile çalışan deneyimini en üst seviyeye çıkarmak mümkün

Çalışan deneyimini en üst seviyeye taşımak için önde gelen çözümlerden birisi olan SAP SuccessFactors, İK çalışmalarını dijitale ve bulut ortamına taşıyor.

İnsan faktörü, sağlam bir iş modelinin en önemli bileşenlerinden biridir. Hangi sektörde olursanız olun, başarılı olmak için insan kaynağınızı daha verimli ve hatasız biçimde yönetmeye ihtiyaç duyarsınız.

Orta ve büyük ölçekteki işletmeler için en önemli yönetim konularından biri olan insan kaynağını doğru yönetmek, şirketinizin üretkenliğini de olumlu yönde etkileyecektir. İnsan kaynakları yönetiminde kritik olan, baştan doğru stratejiler belirleyerek, çalışanların kurumlardan beklentileriyle kurumların çalışanlardan beklentilerini bir araya getirebilmektir. Öte yandan doğru İK stratejileri belirlemek işin sadece başlangıcıdır. Önemli olan, bu stratejilerin etkin şekilde uygulanması ve iş sonuçlarına olumlu olarak etki etmesidir.

SAP SuccessFactors nedir?

Kurumların İK konularındaki beklentilerini doğru bir bakış açısıyla çözebilmeleri ve bu konuda etkin stratejiler geliştirebilmeleri için bulut tabanlı çözümlerden faydalanmaları şart. Çünkü geleneksel İK yönetimi yaklaşımını dijitale ve bulut ortamına taşıyarak, dönüşümü yakalayabilir ve çalışanlarınızın verimliliğini artırabilirsiniz.

İnnova’nın bulut tabanlı SAP SuccessFactors insan kaynakları çözümü, çalışan performansını en üst seviyeye çıkaracak kusursuz bir deneyim sağlamanın yanı sıra; potansiyel çalışanları sisteme aday olarak almaktan, performans ve iş gücü takibine, süreç analizlerinden, şirket içi iletişim yönetimine kadar tüm ihtiyaçlarınız için çözümler sunuyor.

İnnova, SAP SuccessFactors ile, diğer SAP çözümlerindeki tecrübesini insan kaynakları yönetimi alanına da güçlendirilmiş şekilde taşıyor. Yüksek iş gücü verimliğine erişmenizde size kılavuzluk ederek, insan kaynakları (İK) süreçlerini uçtan uca yönetmenize olanak tanıyor.

SAP SuccessFactors şirketlere ne gibi katkılar sunuyor?

20 milyondan fazla kullanıcısı ile dünyadaki en büyük bulut platformlarından biri olan SAP SuccessFactors, daha iyi iş kararları verilmesine yardımcı oluyor. 168 ülkede 60 iş kolundaki binlerce müşteri tarafından tercih edilen SAP SuccessFactors, insan kaynakları (İK) süreçlerinde başarılı sonuçlar elde etmeyi kolaylaştırıyor. SAP SuccessFactors’un getirdiği artıları şöyle özetleyebiliriz.

• Çalışanların verimliliği ve kârlılık gibi anahtar konularda önemli katkılar sunan SAP SuccessFactors ile strateji ve uygulama arasındaki farklılıklar ortadan kalkıyor.

• SAP SuccessFactors kaynakların etkin şekilde kullanılabilmesi için birlikte çalışma, iş birliği ve ölçümleme gibi başlıkları içeren çözümleriyle kurumların strateji oluşturma süreçlerine dahil olarak uygulanabilir çözümlerle sonuca taşıyor.

• SAP SuccessFactors, ihtiyaçları iş gücü analitikleriyle değerlendirerek, kapsamlı bir çözümü ve yüksek performansı beraberinde getiriyor. İnnova’nın, alanında uzman danışmanlarının yönlendirmeleriyle, size özel somut ve ölçümlenebilir çözümler sayesinde performans yönetimini en doğru şekilde yapmanız mümkün hale geliyor.

• Kurum içindeki yetenek havuzundan doğru pozisyon için doğru isimleri seçmeye yardımcı olan SAP SuccessFactors’ün yetenek yönetimi özellikleriyle, odaklanma, şeffaflık ve ‘hesap verilebilirlik’ kriterlerini başarıyla yerine getirmiş oluyorsunuz.

• Sunduğu gelişmiş raporlar sayesinde ihtiyacı ve kaynağı doğru tespit ederek maliyetlerinizi azaltabilir; özlük yönetiminden, çalışan taleplerine kadar tüm süreçleri tamamen dijital ortamda yönetip zamandan ve nakitten tasarruf edebilirsiniz.

• Kurumlar için sürdürülebilir rekabeti sağlayan ve bunu mobil cihazlar için geliştirdiği araçlarla da destekleyen SAP SuccessFactor ile, insan kaynaklarıyla ilgili içgörüleri SAP SuccessFactors Workforce Analytics ve SAP Jam çözümleriyle entegre ederek kurumsal performası önemli ölçüde artırmanız mümkün.

SAP SuccessFactors’u cazip kılan 5 neden

• Hızlı uygulanma: Tamamen bulut altyapısında olduğu için hızla entegre edebildiğiniz bu çözüm ile İK süreçlerini kolayca yönetebilir ve hemen verim almaya başlayabilirsiniz.

• Değişen ihtiyaçlarla uyumlu: Tamamen ölçeklenebilir ve esnek olan bu sistemde kaç çalışanınızın olduğunun bir önemi yoktur.

• Otomatik güncelleme: Yılda 4 kez, otomatik olarak güncellen sistem ile daima en yüksek performans ve güvenlik seviyesinde çalışırsınız.

• Güvenli veri merkezi: Veriniz SAP güvenceli veri merkezinde tutulduğu için güvenlik konusunda içiniz rahat olur.

• Kötü sürprizler yok: Sadece kullandığınızı ödeyeceğiniz çalışma modelinde donanım satın alımı, onarım, kiralama, bakım gibi ekstra maliyetler karşınıza çıkmaz.