- ÇÖZÜM : Ödeme sistemi

- SEKTÖR : Telekomüniksyon

İnnova'nın geliştirdiği bayi tahsilat sistemi Avea hizmet noktalarında


Türkiye'nin entegre telekomünikasyon devi Türk Telekom Grubu şirketlerinin bayi tahsilat sistemi, İnnova tecrübesiyle geliştirilen altyapı sayesinde artık daha hızlı ve güvenli hale geldi. Grup şirketlerinden öncü GSM operatörü Avea, 5 binden fazla hizmet noktasında kullandığı bayi tahsilat İnnova çözümleriyle geliştirdi.

 

Türk Telekom Grubu şirketlerinden İnnova, yine bir diğer grup şirketi olan Avea için tasarladığı PayFlex Bayi Yönetim Sistemi sayesinde Avea’nın iç sistemiyle mükemmel bir birliktelik yakaladı. Geliştirilen Bayi Yönetim Sistemi; fatura tahsilatları, kontör yükleme, üçüncü şahıs firmalara ait hediye kartları, elektronik kuponlar ve kredi kartlı cihaz satışlarını mümkün kılarken, sistem üzerinden Avea'nın aktivasyon işlemleri de kolaylıkla yapılabiliyor.

 

Projede özel tasarlanan mobil uyumlu ve kullanıcı dostu ara yüzlerle, bayilerin ödeme bilgilerine, abone bilgilerine ve kendilerine ait özel bilgilere daha hızlı erişmesi sağlanıyor. PayFlex Bayi Yönetim Sistemi sayesinde 6 bin adet fiziksel POS’un aktif olduğu sistemde online olarak da tahsilat gerçekleştirilebiliyor.

 

İnnova'nın geliştirdiği bayi tahsilat sistemi Avea hizmet noktalarında

Bayilerin ihtiyacı olan tüm hizmetler tek noktadan yönetilebiliyor

İnnova tecrübesi ve teknolojisinin ürünü olan PayFlex altyapısı sayesinde, ön ödemeli hatların yüklemelerinden fatura tahsilatına, cihaz satışlarından kampanyalı ürün satışına kadar birçok farklı ürün için tahsilat yapan binlerce bayi, hızlı ve güvenli şekilde Avea'nın iç sistemlerine erişebiliyor.

 

İnnova’nın yeni ürünüyle Avea'nın distribütörleriyle daha iyi iletişim kurulabilmesine de imkân tanınıyor. Merkezinde Avea’nın olduğu ‘Bayi Hiyerarşisi’ modülü, binlerce Avea bayisi ve dev distribütörün aynı sistemde buluşmasını sağlayarak bayi ağı entegrasyonunu en üst düzeye taşıyor.

 

Hızlı ve güvenli hizmet ile müşteriler de daha mutlu

Avea'nın PayFlex Bayi Yönetim Sistemi entegrasyonu sayesinde, sisteme dahil olan yeni bayiler aynı hizmet standardına neredeyse hiç beklemeden geçebiliyor. Bu hizmet sayesinde müşteriler en üst düzeyde kaliteli hizmete her noktadan ulaşabiliyor.

 

PayFlex Bayi Yönetim Sistemi sayesinde hızlı ve güvenli tahsilat sistemleri, artık birçok bankayla entegre çalışıyor. Ayrıca PayFlex Bayi Yönetim Sistemi’nin Avea’ya sunduğu verimli yetki yönetimi sistemiyle, bayilerin performansları en doğru şekilde ölçülebiliyor.

PayFlex Tahsilat Çözümleri
Bu Hizmet Hakkında Bilgi Almak İstiyorum