Mobil İş Çözümleri

İnnova’nın mobil iş gücüne yönelik çözümleri, Apple Hizmetleri alan kurumların mobil dönüşümünü tamamlamasını kolaylaştırır. 

İşinizi her an kolayca takip edin ve yönetin

Kaynakları ve saha ekiplerini daha verimli kullanın

İnnova Arena ile kurum kaynaklarını ve saha ekiplerini etkin bir şekilde yönetebilmek, elinizdeki insan gücünden ve yeteneklerinden en yüksek faydayı sağlamak mümkün. Arena’nın web ve mobil uygulamaları, iş gücünüzü farklı uygulamalardan takip etmenin getirdiği verimsizliğe çözüm sunmaktadır. Ekiplerinizin anlık takibini ve yönetimini İnnova Arena ile yaparken, iş gücü envanteri, iş emri yönetimi, akıllı iş atama, ajanda ve randevu yönetimi gibi gelişmiş özelliklerden faydalanabilirsiniz. İnnova Arena ile tek noktadan tüm ekipleri yönetirken, hazırlanan kapsamlı istatistik ve raporlarla saha aktivitelerini doğru bilgilerle izleyebilirsiniz.


Havacılığa özel çözüm: İnnova AvioFlex

Teknik altyapıdan kabin içi hizmetlere kadar…

İnnova’nın sektöre özel çözümlerdeki uzmanlığının önemli örneklerinden olan AvioFlex ürün ailesi uçuşların sorunsuz geçmesi için aşağıdakileri sağlar:

Cabin+: Kabin amirlerinin gerekli bilgilere kolayca ulaşmasını sağlayan çözüm, düzenlemelere uygun formların hızla oluşturulmasını sağlar. Özelleştirilebilen arayüz tasarımı kadar, farklı uçak tiplerini ve bunlar üzerindeki değişiklikleri IATA standartlarına uygumlu şekilde destekleyen Cabin+ LOPA Designer ile fark yaratır.

LIFUS Manager: Kokpit ve kabin ekibinin eğitim süreçlerini yöneten uygulama, tablet desteğiyle gerçek zamanlı yönetilerek havayolu şirketlerininin verimliliğini artırır.

Ops Master: Operasyon kontrol merkezi yönetimini tek uygulamadan gerçekleştirmenizi sağlar.

Crew Check-in: Uçuş ekipleri, mobil cihazları üzerinden sadece birkaç dokunuşla check-in işlemlerini gerçekleştirebilir ve hava trafiği yoğunluğunu görebilirler.

Crew Duty: Pilotlar, kabin memurları ve diğer görevliler arasındaki iletişimi sağlayan bir mobil platformdur.


 Bize Ulaşın:
İnnova Apple Hizmetleri hakkında daha fazla bilgi edinmek, danışmanlık almak ve kurumunuza özel çözümler oluşturmak için size ulaşalım.

  • Mobil İş Çözümleri
  • Bütünleşik Uç Nokta Yönetim Hizmetleri
  • Danışmanlık
  • Kurulum
  • Apple Developers
  • Finansal Projeler
  • Sağlık Projeleri
  • Anahtar Teslim Projeler
Sözleşmeyi, KVKK aydınlatma metnini ve iletişim formu sürecine ilişkin aydınlatma metnini okudum kabul ediyorum. İnnova’nın sunacağı fırsat ve avantajlardan haberdar olmak amacıyla, paylaştığım iletişim bilgilerinin (e-mail adresi ve telefon) pazarlama iletişimi amaçlı kullanılmasına onay veriyorum.(*)