Danışmanlık

İnnova uzmanları, Apple dünyasına geçişinizi mükemmel bir deneyime dönüştürmek için kullandığınız sistem ve teknolojileri, çalışanlarınızın ihtiyaçlarını ve beklentilerini göz önüne alır. İşletim sistemi, cihaz, yazılım ve kullanacağınız hizmetler belirlendikten sonra, hızlı ve sorunsuz bir adaptasyon sağlanır. Ayrıca, Apple ekosistemine geçtikten sonra rekabet avantajı, verimlilik ve süreklilik konularında işinizi geliştirmeniz için de aşağıdaki kapsamda danışmanlık hizmetleri verilmektedir.


İster uzaktan ister yerinde destek

İnnova, işletmenizde kullandığınız Apple ürünlerinizin yanında, yeni teknolojilere geçişinizi kolaylaştırmak için destek verir. Uzman İnnova danışmanları, isteğinize göre uzaktan ve yerinde destek sağlar.

Eğitim ve atölye çalışmaları

İnnova, iş sürekliliğini sağlamak için Apple’a geçişiniz sonrası çalışanlarınızın Apple ekosistemi ile ihtiyaç duyabilecekleri her tür eğitim ve atölye çalışmaları gerçekleştirir. Deneyimli İnnova uzmanları tarafından düzenlenen faaliyetler ile temel bilgilerin yanı sıra, Apple ekosisteminin işinizle ilgili faaliyetlerde size nasıl faydalı olacağını keşfedebilirsiniz.

Mobil Cihaz Yönetimi (MDM/EMMP Upgrade)

Kurumların ihtiyacına yönelik VMware AirWatch konsolunun ve veritabanının, MAG, SEG gibi AirWatch servislerinin güncellenmesi gibi upgrade danışmanlık hizmetleri İnnova tarafından sağlanır. Hizmet, İnnova tarafından kendi konumunuzda uzaktan bağlantı ile gerçekleştirilir.


 Bize Ulaşın:
İnnova Apple Hizmetleri hakkında daha fazla bilgi edinmek, danışmanlık almak ve kurumunuza özel çözümler oluşturmak için size ulaşalım.

  • Mobil İş Çözümleri
  • Bütünleşik Uç Nokta Yönetim Hizmetleri
  • Danışmanlık
  • Kurulum
  • Apple Developers
  • Finansal Projeler
  • Sağlık Projeleri
  • Anahtar Teslim Projeler
Sözleşmeyi, KVKK aydınlatma metnini ve iletişim formu sürecine ilişkin aydınlatma metnini okudum kabul ediyorum. İnnova’nın sunacağı fırsat ve avantajlardan haberdar olmak amacıyla, paylaştığım iletişim bilgilerinin (e-mail adresi ve telefon) pazarlama iletişimi amaçlı kullanılmasına onay veriyorum.(*)