Orta Katman Sistemleri

İnnova, konusunda yetkin ve uzman bir kadrodan oluşan bu hizmet grubuyla uygulama (Application) katmanı olarak adlandırılan Weblogic, IIS ve Apache gibi uygulamaların yönetimini sağlıyor.

Küçük, orta, büyük ölçekli firmalar için sunulan bu hizmetler bilişim sektöründe faaliyet göstermeyen işletmelerin, orta katman yönetiminin manage servis kapsamında yönetilmesini sağlayarak, firmaların asıl olan kendi işlerine odaklanması sağlar. Ayrıca işletmelerin, orta katman işletim ve yönetimleri için personel bulundurmalarına ihtiyaç kalmadığından gider maliyetlerinde büyük ölçüde tasarruf imkânı sağlamaktadır.

 

İnnova Orta Katman Yönetim Sistemleri ile işletmeler;

  • Personel giderlerinde tasarruf sağlar,
  • Uygulama sunucularında kesintiler asgariye indirebilir,
  • İnnova’nın sahip olduğu yetkin eleman ve tecrübeye sahip olur.

İşletmelerin büyük çoğunlukla uygulama katmanı sunucu ve servisleri bulunuyor. Geniş bir portföyde know how sahibi İnnova, bu hizmeti de verebiliyor.

İnnova orta katman yönetimi kapsamında;

  • Microsoft IIS yönetimi
  •  Web Logic yönetimi
  • Apache Web yönetimi yapabiliyor.
contact
Bize Ulaşın
Şirketinize ve ihtiyacınıza en uygun ürün ve çözümlerimiz hakkında bilgi almak için formumuzu doldurun.
Sözleşmeyi, KVKK aydınlatma metnini ve iletişim formu sürecine ilişkin aydınlatma metnini okudum kabul ediyorum. İnnova’nın sunacağı fırsat ve avantajlardan haberdar olmak amacıyla, paylaştığım iletişim bilgilerinin (e-mail adresi ve telefon) pazarlama iletişimi amaçlı kullanılmasına onay veriyorum.(*)
Bize Ulaşın