English

AKILLI PERAKENDECİLİĞE GEÇİŞ YAPIN

Tüm alış ve satış işlemlerinize ait bilgileri anlık olarak yönetin.


BİLGİLERİ ANLIK OLARAK YÖNETİN

İnnova'nın ödeme, tahsilat ve nakit yönetim sistemleri alanındaki tecrübesi ve bilgi birikimiyle tasarlanan yeni PayFlex ASA (Akıllı Satış Asistanı) çözümüyle tanışın. PayFlex ASA hem portalden yapılan nakit ve vadeli işlemlerin hem de yeni nesil ÖKC üzerinden gerçekleştirilen alış ve satış işlemlerinin bilgilerini anlık olarak yönetmenizi sağlar.

AKILLI RAPORLAR ÜRETİN

Akıllı raporlar ile karar alma sürecinizde size yardımcı olan PayFlex ASA ile markalarınıza ait mağaza ve şubelerin tamamında gerçekleştirilen tüm alış ve satış işlemlerini anlık olarak takip edebilir, istediğiniz takdirde ERP sisteminizle tam entegre bir şekilde kullanabilirsiniz.

SİPARİŞLERİ TEK ELDEN KONTROL EDİN

PayFlex ASA çözümü, ürün, müşteri, tedarikçi ve banka tanımlama ekranlarında bulunan detaylı bilgi girişlerini; sipariş, alış ve satışları tek elden ve kolayca yönetmenize yardımcı olur.

E-FATURA İLE ENTEGRASYON SAĞLAYIN

Vadeli ve nakit alış ve satışlar için mutabakat özelliği bulunan PayFlex ASA ayrıca, e-Fatura ve e-Arşiv çözümlerine entegrasyon yeteneğiyle de akıllı perakendeciliğe geçişinizi sağlayan, uçtan uca sanal bir finansal yardımcı olarak ön plana çıkıyor.

PAYFLEX ASA'NIN YETENEKLERİYLE TANIŞIN

Cari hesap, banka ve POS yönetiminin akıllı raporlama sistemiyle buluştuğu PayFlex ASA ile tahsilat süreçlerinizde tam hakimiyet sağlayın.


 • SATIŞ YÖNETİMİ

  Müşteri tanımlama, vadeli/vadesiz satış, satış anında iskonto, ürün bazında satış stratejisi (FIFO, LIFO).

 • TEDARİK YÖNETİMİ

  Tedarikçi tanımlama, seri numaralı veya seri numarasız barkod ile ürün tanımlama, yeni nesil ÖKC'ye toplu ürün yükleme, stok güncelleme, ürün ya da kategori bazında iskonto.

 • CARİ HESAP YÖNETİMİ

  Cari hesap hareketleri, gelir gider takibi, tahsilatlar, ödemeler (ileriye dönük periyodik bakış), nakit ve vadeli alış / satışlarda otomatik mutabakat.

 • BANKA YÖNETİMİ

  Kartlı satışlarda farklı kriterlere göre öncelikli banka yönetimi; komisyon oranı, işlem ücreti, aylık aidat ve valör tarihi tanımlama.

 • POS YÖNETİMİ

  Bilgi fişinde yer alacak bilgileri düzenleme ve müşteriye kampanyalara dair bilgi sunma, birden fazla yeni nesil ÖKC ve ERP terminali kullanan mağazalarda terminal – cihaz eşleştirme.

 • RAPORLAMA

  Alış ve satış raporları, nakit akış raporu, ürün raporu, kârlılık raporu, maliyet raporu, yeni nesil ÖKC hareket raporu, KDV raporu.

 • E-FATURA

  e-Fatura mükelleflerine faturanın elektronik ortamda gönderimi.

 • E-ARŞİV

  e-Fatura mükellefi olmayan tüketicilere faturanın elektronik ortamda gönderimi ve saklanması.

PAYFLEX ASA'NIN SAĞLADIĞI KOLAYLIKLAR

Akıllı cihazlar üzerinden anlık kontrol ve tek merkezden tüm şube operasyonlarını yönetebilme. PayFlex ASA, işinize değer katmanız için şube yönetimlerinizi kolaylaştırıyor.


 

 • PORTAL EKRANLARINDAN KOLAY KULLANIM

  Özel tasarlanmış arayüzlere sahip ekranlar ile tüm süreci kolayca yönetin.

 • AKILLI CİHAZLARDAN ANLIK CİRO VE STOK TAKİBİ

  Ofisten uzak olmanız işinizi yönetmenize engel değil. Akıllı cihazlarınızla anlık olarak ciro ve stok takibi yapabilirsiniz.

 • YENİ NESİL ÖKC'NİN TAMAMINI TEK MERKEZDEN YÖNETEBİLME

  Onlarca, hatta yüzlerce şubeniz olabilir. PayFlex ASA ile merkezden tümünü kontrol edebilirsiniz.

 • ERP İLE TAM ENTEGRASYON

  İşletmenizin ERP sistemine entegre çalışan PayFlex ASA, ürünlerinizle ilgili tüm akışa ulaşabilmenizi sağlar.

 • CARİ HESAP YÖNETİMİ

  Banka hesaplarınız, tedarikçilerinizle olan işlemleriniz… Cari hesap yönetimi hiç bu kadar kolay olmamıştı.

 • KAĞITSIZ ORTAMA GEÇİŞ İLE ÖNEMLİ ORANDA KAĞIT VE BASKI TASARRUFU

  Süreçlerin dijitalleşmesiyle birlikte maliyetlerinizi düşürebilir, verimliliğinizi yükseltebilirsiniz.

 • STOK YÖNETİMİ

  Mağaza bazlı stok yönetimini en güncel verilerle merkezden gerçekleştirebilirsiniz.

 • KULLANICI BAZINDA FARKLI EKRANLAR

  Kullanıcıların görevlerine göre yetkilendirilmeleri yapılmış, her biri kolay kullanımlı arayüzlere sahip ekranlar ile çalışanlarınızın bilgi girişlerini kolaylaştırın.


PAYFLEX ASA İLE İŞİNİZE DEĞER KATIN

PayFlex ASA, bugünü doğru analiz ederek geleceğe giden rotanızı doğru bir şekilde belirlemenize yardımcı olur.


GELECEĞİ PLANLAYIN

PayFlex ASA'nın yetenekleri işinizi yalnızca etkin bir şekilde yönetmenizi değil, geleceğe yönelik planlarınızda da doğru adımlar atmanızı sağlıyor.

İŞİNİZİ MEKANLARLA SINIRLAMAYIN

Sunulan bu uçtan uca çözüm sayesinde kasanızı cep telefonu ya da tabletinizden mekan bağımsız olarak görüntüleyebilir, ürünlerinizin detaylı satış analizini inceleyebilir ve nakit akışını takip edebilirsiniz.

STOK YÖNETİMİNİZİ KOLAYLAŞTIRIN

PayFlex ASA, bununla birlikte öncelikli banka seçimiyle düşük komisyon oranlarıyla çalışmanız için yol gösterirken, online ya da POS satışlarının stoktan otomatik olarak düşmesiyle stok planlamanızı yönetmenizi kolaylaştırır ve stok maliyetlerinizi azaltmanızı sağlar.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİZİ ARTIRIN

PayFlex ASA üzerinden yapabileceğiniz kampanya tanımlamalarıyla müşteri sadakat oranlarınızı yükseltebilir, otomatik mutabakat ile yasal süreçleri hızlandırabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN

PayFlex ASA ile ilgili tüm sorularınız ve demo talepleriniz için aşağıdaki formdan bize ulaşabilirsiniz.


BİZE ULAŞIN

FORMU DOLDURUN

Güvenlik Kodu: