English

TAHSİLAT SÜREÇLERİNİZİ DİJİTALLEŞTİRİN

PayFlex Tahsilat Çözümleri, benzersiz yetenekleriyle tüm tahsilat süreçlerinizi etkin bir şekilde yönetmenizi sağlamakla kalmaz, sağladığı avantajlar ve yenilikçi uygulamalarla müşteri memnuniyetinizi de yükseltir.


MODERN VE DİJİTAL PERAKENDECİLİK

Akıllı perakendecilik uygulamaları ile mağaza ve şubelerinizin tamamında gerçekleşen tüm alışverişleri anlık olarak kontrol edebilir, ERP sisteminiz ile tam entegrasyonu sayesinde süreçlerinizde tam bir hakimiyet sağlayabilirsiniz.

YETENEKLİ BAYİ AĞI

Milyonlarca müşterinize hizmet veren binlerce bayiniz olabilir. Artık bu bayilerinizin satışını yönetmek hiç zor değil. PayFlex VMS ile lojistik maliyetlerinizi düşürebilir, bayilerinizin yalnızca satış ve hizmete odaklanmasını sağlayabilirsiniz.

YÜKSELEN MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

PayFlex Tahsilat Çözümleri ve genel olarak PayFlex ürün ailesi sadece kendi iç süreçlerinizi kolaylaştırıp verimlilik katmakla yetinmez. İçerdiği her bir çözüm ile müşterilerinizin şirketinizle ilgili memnuniyetini de artırırsınız.

PAYFLEX TAHSİLAT ÇÖZÜMLERİ NELERİ İÇERİR?

Hedeflerinize ulaşmanızı sağlayan ideal çözümleri sunuyor, kurumunuz için optimum faydayı elde etmeniz için çalışıyoruz.

TEMEL ÖZELLİKLER

PayFlex Tahsilat Çözümleri benzersiz yetenekleriyle rekabette avantaj elde etmenizi sağlar.

SANAL FİNANSAL YARDIMCI

Akıllı cihazlar üzerinden anlık ciro ve stok takibi yapabilir, yazarkasa POS'larınızın tamamını tek bir merkezden yönetebilirsiniz.

PERSONELİNİZE VAKİT KAZANDIRIN

PayFlex Tahsilat Çözümlerinin her bir modülü, süreçleri otomatik hale getirdiği için çalışanlarınızın diğer işlere daha fazla vakit ayırabilmesini sağlar, toplam verimliliği yükseltirsiniz.

TÜM SÜREÇLERLE TAM ENTEGRASYON

Çözümler, şirketinizde kullandığınız başta ERP olmak üzere diğer yazılımlarla tam uyumludur. PayFlex ile elde ettiğiniz veriler diğer süreçlerinizi yönettiğiniz uygulamalara anında ve otomatik olarak yansır.

MODÜLER VE GÜVENİLİR YAPI

PayFlex'in modüler yapısı asıl ihtiyacınızı karşılayan çözüme odaklanmanızı sağlar. Bununla birlikte tüm tahsilat süreçleri son derece güvenilir bir platform üzerinde işlemektedir.

SAYILARLA PAYFLEX TAHSİLAT ÇÖZÜMLERİ

BLOGLAR

SEKTÖRLER

BANKACILIK

PERAKENDE

TELEKOM

TURİZM

Tüm sorularınız için bize ulaşabilirsiniz.

E-POSTA GÖNDERİN
BİZE ULAŞIN

PayFlex Tahsilat Çözümleri ile ilgili tüm sorularınız ve demo talepleriniz için aşağıdaki formdan bize ulaşabilirsiniz.


BİZE ULAŞIN

FORMU DOLDURUN

Güvenlik Kodu: