EuroCloud 2016'dan ödüllü çözüm:
"Sektörel Çözümler Alanında En İyi Bulut Bilişim Hizmeti"
İşletmeler için
en iyi kullanıcı deneyimini sunan
Kullanıcı dostu hukuk otomasyon sistemi
Herhangi bir yatırıma
gereksinim duymadan
Hukuk süreçlerinizi iyileştirmeye hemen başlayın
ÖNCEKİ
SONRAKİ

LEGA CLOUD

Kalitesi EuroCloud ödüllerinde Türkiye ve Avrupa'da aldığı birincilik ödülüyle tescillenen LEGA CLOUD, büyümeyi hedefleyen ancak maliyetleri ön planda tutan tüm işletmeler için ideal ürün.


Yeni sunucu, depolama birimi, ağ yatırımları, lisanslama, bakım, yönetim, güncelleme ve mevzuat takibi gibi herhangi bir yük getirmeyen LEGA CLOUD'da, hukuki süreçleri ve bilgi teknolojileri operasyonlarını kesintisiz biçimde yönetebilmeyi sağlayan her şey var. İnnova, 1.300+ kişilik uzman kadrosuyla sizin kendi bilgi teknolojileri departmanınız gibi çalışıyor. Sistem üzerinde işlem yapmak için ise ofisinize gitmenize gerek yok. Mobil uygulamasıyla LEGA CLOUD iOS ve Android tabanlı tüm akıllı telefonlar üzerinden üst düzey kullanıcı deneyimi sağlıyor.
BAŞLICASEKTÖRLER
İnşaat
Tekstil
Perakende & Lojistik
Sağlık
Kooperatifler & Site Yönetimleri
BULUTTA FARK YARATAN ÖZELLİKLER

İşinizi en doğru biçimde yöneterek, gerçek verim elde etmenin yolu LEGA CLOUD'dan geçer.

Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM), Doküman Yönetim Sistemi gibi kurumsal sistemlerle entegrasyon ihtiyacınız yoksa LEGA CLOUD'un sunduğu kompakt çözümler tam size göre. İşletmelerin süreçlerine özel olarak tasarlanmış LEGA CLOUD'da ağırlıklar yok, hedefe yönelik üstün araçlar var.

LEGA CLOUD'un kalitesi EuroCloud ödüllerinde Türkiye ve Avrupa'da aldığı 1.cilik ödülleriyle tescillendi. 20'den fazla ülkeden çözümlerle yarışan LEGA CLOUD, Avrupa'nın farklı ülkelerinden seçilen karma jüri tarafından bulut bilişimi başarıyla uygulaması, bulut bilişimi iş sonuçlarına yansıtması ve rol model uygulama olması gibi kriterler üzerinden incelenerek sektörel çözümler kategorisinde Avrupa'nın en iyisi seçildi.

 

İNNOVA GÜVENCESİ

1.300+ kişilik kurumsal ekibiyle, verinize sadece 'yetki dahilinde' erişilebilir olduğundan ve kesintisiz hizmet alacağınızdan emin olun.

TAM PERFORMANS

Bulut ortamındaki sistem her zaman en iyi kondisyonda.

YATIRIM DERDİ YOK

Sunucu, depolama, lisans, bakım ve yönetim masrafı yok. Kullandığınız sürece ödeme yaparsınız.

AYNI GÜN DEVREDE

Kurulum, ayar yok. İstediğiniz gün hemen kullanıma hazır.

GERÇEK KULLANICI DENEYİMİ

Tüm ekranlar gerçek dava sürecine göre tasarlanmış birer yol gösterici.

ONLINE UYAP ENTEGRASYONU

UYAP'tan dosyaya bilgi aktarımı yapabilme ve XML formatında dosya oluşturabilme yetenekleri.

LEGA CLOUD'UN AVANTAJLARI

LEGA CLOUD işini etkin yönetmeyi hedefleyen ancak maliyetleri ön planda tutan teknolojiyi benimsemiş tüm işletmeler için ideal ürün.

İşletmeler hukuki ihtiyaçlarına göre kendi hukuk birimleriyle süreçlerini yönetmekte veya hukuk bürolarıyla çalışabilmektedir. İhtiyaçları nasıl olursa olsun, LEGA CLOUD işletmelerin verim ve hızını artırarak hayatlarını kolaylaştırıcı özellikler sunmaktadır. İşletmelerin birden fazla büroyla çalıştıkları durumda dosyaların paylaştırılması, süreçlerin takibi ve onay mekanizması daha karmaşık bir hal almaktadır. LEGA CLOUD üzerinden çalıştıkları hukuk bürolarına açtıkları ekranlarla dosyalarını istedikleri bürolara atayabilmekte, durumlarının anlık takibini yapabilmekte ve onay taleplerini sistem üzerinden cevaplayabilmekteler.

Kişisel bilgisayarlarda ve tabletlerde web tarayıcı üzerinden kullanım kolaylığı sunan LEGA CLOUD, mobil uygulamasıyla da iOS ve Android tabanlı tüm akıllı telefonlarda üstün kullanıcı deneyimi sağlıyor.

GERÇEK UYAP ENTEGRASYONU

UYAP'tan alınan tahsilat, masraf, harç ve safahat bilgilerini dosyaya otomatik olarak aktaran LEGA CLOUD ciddi bir zaman ve efor tasarrufu sağlar. Ayrıca UYAP formatına uygun XML dosyasını hazırlar.

TÜM DOSYA TİPLERİ

Lehe-aleyhe tüm icra ve dava dosyalarının yönetimi İnnova'nın LEGA CLOUD hukuk otomasyon çözümüyle uçtan uca sağlanıyor. Mevcut bir dosyaya bağlı icra ve davalar ortak bir dosya silsilesi üzerinden takip edilebiliyor.

GÜNCEL VE KULLANIMA HAZIR

Hiçbir satınalma gerektirmeyen LEGA CLOUD, kullandığınız süre boyunca gerekli tüm bakım, yönetim ve yükseltme süreçleri profesyonel İnnova ekiplerince gerçekleştirilir. Bu sayede her zaman son teknolojiyi kullanır, en iyi hizmeti en uygun maliyetle alır ve mevzuat değişikliklerine anında adapte olan bir yazılım kullandığınızdan emin olursunuz.

BENZERSİZ MOBİLİTE DESTEĞİ

LEGA CLOUD'un, iOS, Android ve Windows platformlarını destekleyen mobil uygulaması, kullanıcılar için 7x24 tüm cihazlar üzerinden çalışma imkânı sunuyor. Dosya sorgulama, dosyaya fotoğraf iliştirme, dosya özeti görüntüleme, karekod kullanımı, masraf kaydı, bilgi notu kaydı gibi işlemler kolayca yapılıyor.

GÜÇLÜ MOBİL UYGULAMA DESTEĞİ

LEGA CLOUD'un en önemli özelliklerinden biri, kullanıcıların ofis dışında da operasyonlarını kolaylaştırmak için geliştirilmiş mobil uygulaması olması. LEGA CLOUD'un iOS, Android ve Windows tabanlı cihazlar için geliştirilmiş mobil uygulamasıyla hangi cihazı kullanırsanız kullanın, işinizi üstün kullanıcı deneyimiyle sürdürürsünüz.

İş yoğunluğu icra müdürlükleri ve adliyelerde olan avukatlar ile ofise kıyasla sahada daha fazla zaman geçiren tüm kullanıcılar için süreçleri kolaylaştıran mobil araçlar bu uygulamada.AVUKATLARIN
İHTİYAÇ
DUYDUKLARI
EN ÖNEMLİ
5 İŞLEM


1
Çek gönder, anında sorgula

Dosya üzerinde bulunan kare kod ile sorgulama yaparak dosyanın dijital kopyasına ulaşabilirsiniz.

2
Dosyaya fotoğraf ekleme

Mobil cihazınızın kamerasıyla çektiğiniz fotoğrafları dava veya icra dosyasına tek tuşla iliştirebilirsiniz.

3
Dikkat duruşmanız var!

Duruşma tarih ve saatlerine göre kendinize özel hatırlatmalar oluşturabilir, zamanınızı en verimli şekilde yönetebilirsiniz.

4
Masraf kayıtları beklemesin

Dosyayla ilgili olarak yapılan bir masrafın kaydı veya onaylanması için ofise dönmeyi beklemeyin.

5
Bilgi notları artık daha hızlı

Duruşma sonrası notlarınızı ilgili dosyaya hemen ekleyebilirsiniz.LEGA CLOUD, işletmelerde verimi ve hızı artırarak,
onların iş yaşamlarını kolaylaştırıyor.


LEGA CLOUD'UN ÖZELLİKLERİ
İCRA SÜREÇ TAKİBİ

Lehe ve aleyhe icra dosyalarında, tahsilat ve aleyhe ödeme süreçleri takip edilebilir.

DAVA SÜREÇ TAKİBİ

Lehe veya aleyhe açılmış davaların yargıdaki aşamaları LEGA CLOUD üzerinden takip edilebilir.

ÇOKLU PARA BİRİMİ DESTEĞİ

Alacaklı hesaplardaki tahsilatlar, TL dışındaki para birimleri bazında da takip edilebilir.

HATIRLATMALAR

Sistem üzerinden uyarılara ek olarak SMS ve E-posta üzerinden hatırlatma ve bildirim özelliği zaman en verimli şekilde yönetilir.

OTOMATİK FAİZ HESABI

Bir dosya ile ilgili faiz ve bakiyenin ileriki bir tarihte ne durumda olacağı görüntülenebilir.

DÖKÜM EDİTÖRÜ

Yüzlerce döküm şablonu sayesinde yeni başlayan avukatlar bile kolayca döküm alabilir.

TAHSİL HARCI HESAPLAMA

Tahsil harcının oranı dosyanın aşamasına, tahsilat kanalına ve icra takip tipine göre otomatik olarak hesaplanabilir.

BAĞLI DOSYA TAKİBİ

Birbirine bağlı icra ve dava dosyalarının takibi, sistem üzerinden sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilebilir.

UYAP XML VE UDF OLUŞTURMA

UYAP üzerinden takibi yapılacak kişiye ait bir dosya, yine UYAP uyumlu XML ve UDF formatlarında dosyalar olarak hazırlanır ve ilgili kişiyle ilgili süreç kolayca başlatılabilir.

OTOMATİK DAĞILIM

Tahsilatların borç gruplarının sırasına (önce takibe esas alacak, sonra faiz ve masraf vb.) göre dağılımı otomatik olarak yapılırken, geriye dönük faiz ve bakiye hesaplanır.

İŞLETME VE HUKUK BÜROSU GİRİŞİ

Hem işletmeler, hem de hukuk büroları için (müvekkil ve avukat) geliştirilmiş farklı ekranlar ile sisteme giriş yapılabilir, süreçler her iki rol için de ayrı ayrı takip edilebilir.

ÖN MUHASEBE

Bu özellik LEGA CLOUD'u işletmeler için bir süreç yönetim sistemine dönüştürür. Ön muhasebe süreçlerinin ayrı bir yazılım kullanmadan gerçekleştirilebilmesi mümkün hale gelir.

PERSONEL BİLGİSİ

Çalışanların özlük ve maaş bilgileri ile bu bilgilerin takibi sistem üzerinde tutulabilir.

İZİN TAKVİMİ

Personelin izin takvimi sistem üzerinde oluşturulabilir, düzenlenebilir ve görüntülenebilir.

HARİCİ İŞLEMLER VE NOTLAR

Hukuk bürosunun, diğer danışmanlık hizmetlerine ilişkin aldıkları notlar ve harici işlemler sistemin bu kısmına kaydedilir. Böylece eşzamanlı yürüyen süreçler kolayca takip edilir.

ONLINE UYAP ENTEGRASYONU

Ulusal Yargı Ağı Bilişim Sistemi (UYAP) ile online entegrasyon sağlayabilen LEGA CLOUD, UYAP'tan dosyaya bilgi aktarımı yapabilme ve XML formatında dosya oluşturabilme yetenekleriyle ön plana çıkıyor.

LEHE VE ALEYHE TÜM İCRA VE DAVA DOSYALARI
  • - İlamlı Takip
  • - İlamsız Takip
  • - İpoteğin Paraya çevrilmesi Yoluyla Takip
  • - Rehnin Paraya çevrilmesi Yoluyla Takip
  • - Kambiyo Senetlerine Özgü Haciz Yoluyla Takip
  • - Adî Kira ve Hasılat Kiralarına İlişkin Takip
  • - Adli Hukuk Davaları
  • - Adli Ceza Davaları
  • - İdari Yargı Davaları
  • - Aleyhe Tüketici Şikâyetleri
ENTEGRASYON

LEGA CLOUD, işletmelerin ve hukuk bürolarının ihtiyaç duyabilecekleri temel entegrasyonları sunabilir.

Online UYAP Entegrasyonu

Ulusal Yargı Ağı Bilişim Sistemi (UYAP) ile online entegrasyon sağlayabilen LEGA CLOUD, UYAP'tan dosyaya bilgi aktarımı yapabilme ve XML formatında dosya oluşturabilme yetenekleriyle ön plana çıkıyor.

MERNİS ile Kimlik Doğrulama

Borçluların ad, soyad, doğum yılı ve T.C. Kimlik Numarası bilgileri ile MERNİS üzerinden T.C. Kimlik Numarası doğrulaması yapabilir.

SMS Servisi

T.C. Kimlik Numarası veya doğrudan GSM numarası üzerinden borçlulara SMS gönderebilir. Ayrıca sistem avukata, ajandasındaki toplantı ve duruşmaları SMS ile hatırlatabilir.

PTT Entegrasyonu

LEGA CLOUD, gönderilen tüm tebligatların durumlarını anlık olarak sorgulayabilir. Bunun için tebligat bazında PTT tarafından üretilen barkodun sisteme girilmesi yeterlidir.

T.C. Merkez Bankası

LEGA CLOUD, hesaplamalar için gerekli olan güncel döviz kurlarını T.C. Merkez Bankası üzerinden otomatik olarak alabilir. Bu sayede o gün, borcun döviz cinsinden tam tutarı şeffaf ve adil biçimde hesaplanabilir.

Ajanda Entegrasyonu

Avukatların ajandasında bulunan toplantı, dava gibi tüm etkinliklerin takvimlerinde de görünmesi sağlanabilir.

* UYAP entegrasyonunun kullanılabilmesi için kurumun Adalet Bakanlığı ile protokol imzalaması ve bakanlığın talep ettiği gereksinimleri yerine getirmesi gerekmektedir.

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ
YUKARI