Satış Noktası Kiosku

Satış noktası kioskları kasalardaki kuyrukların azalmasını sağlarken, istenen ürünün mağazada olmadığı zamanlarda bile online olarak satın alınabilmesini sağlıyor.

UZMANIMIZA DANIŞIN

Şirketinizde, self servis kiosklarımızdan nasıl faydalanabileceğiniz konusunda detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın

İHTİYACINIZI BELİRLEYİN

Perakende çözümlerimizden hangileri size uygun?

Formu doldurun, ihtiyaç duyduğunuz tüm donanım ve yazılım özelliklerine sahip, size özel çözümü sunalım.

İhtiyacınızı BelirleyinSatış noktasında self servis kiosk

Satın alma işlemleri için kasalarda bekleme işini tarihe karıştıracak kiosk çözümleri, kullanıcıların başta market alışverişleri olmak üzere her türlü alışveriş işlemini kendi kendilerine yapmalarını sağlıyor ve kasada sıra beklemeye son veriyor.

Satış noktası kiosklarının avantajları

  • Müşterinize sıra bekletmeden, daha hızlı alışveriş yapma imkanı sunar.
  • Market ürünleri gibi hizmet satın alınmasını, biletleme yapılabilmesini ve hem nakit hem de kartlı ödeme alınabilmesini sağlar.
  • Müşteriler için farklı bir deneyim sunar.
  • Kasada alınabilecek her hizmeti self servis hale getirerek yoğun vardiyalarda çalışanlarınızı en iyi şekilde ayarlama imkanı sunar.

Sıraya girme, hemen işleme başla

Müşterilerinizi uzun kuyruklarda bekletmek yerine alternatif bir kanala yönlendirerek alışverişlerini kendilerinin tamamlamasına imkan verebilirsiniz. Ayrıca müşteri yoğunluğuna göre personel optimizasyonu yapabilmeniz mümkün.

Her türlü ödeme yöntemi var

Nakit, kredi kartı ve banka kartıyla ödeme alabilen ödeme kiosk sistemleri sadakat kartlarıyla birlikte çalışabiliyor ve CRM sisteminizle bütünleşik bir hizmet verebilmenizi sağlıyor. Nakit ödemelerde hem kağıt hem de madeni para üstü verilebilmesi de önemli bir avantaj.

Gelişmiş etkileşim

Ödeme sırasında işlemin başlamasından tamamlanmasına kadar geçen sürede müşteriyi hem görsel hem de sesli olarak yönlendiren satış noktası kiosk sistemleri alışveriş ödemeyle sonuçlanana kadar gerekli desteği sağlıyor, işlemin sağlıklı biçimde tamamlanmasını teminat altına alıyor.

Biletleme veya ürün satışı: Hepsi mümkün

Satış noktası kioskları alışveriş ödemesi yapılabilmesinin yanı sıra bilet basabilecek şekilde özelleştirilebilir. Bu şekilde etkinlik biletleri satın alınabileceği gibi müşterilere alışverişleri karşılığında hediye kuponları da vermeniz mümkün olur. Sadakat kartı entegrasyonuyla birlikte doğrudan CRM sisteminiz üzerinden dijital olarak tanımlayabileceğiniz gibi kuponları anında basabilir ve müşterinize otomatik olarak takdim edebilirsiniz.

 

Perakende sektörüne yönelik tüm örnek projelerimizi görmek için tıklayın.BAŞARI ÖYKÜSÜ:
BEYMEN VIDEOWALL

Beymen, Türkiye'deki en büyük mağazası olan Zorlu Center mağazasında Kiosk İnnova'nın dijital ekran, video wall, kiosk ve dokunmatik masalarını seçti.

Devamı

BAŞARI ÖYKÜSÜ:
MYBILET SELF SERVİS

MyBilet müşterileri internetten satın aldıkları biletleri self servis bilet kiosklarından basabiliyor ya da biletlerini kiosklardan kolayca satın alabiliyorlar.

Devamı

Sunduğumuz Bazı Perakende Çözümleri/Donanımları

BİR SONRAKİ ADIM İÇİN HAZIR MISINIZ?

Kiosk İnnova'yı tercih edenler