Mağaza Kiosku

Mağazadaki ziyaretçilere kampanya bilgilerinin verilmesinden ürün ve hizmet bilgilerinin etkileşimli şekilde ulaştırılmasına kadar her alanda kullanabileceğiniz kiosk ve digital sistemleri hizmetinizde.

UZMANIMIZA DANIŞIN

Şirketinizde, self servis kiosklarımızdan nasıl faydalanabileceğiniz konusunda detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın

İHTİYACINIZI BELİRLEYİN

Perakende çözümlerimizden hangileri size uygun?

Formu doldurun, ihtiyaç duyduğunuz tüm donanım ve yazılım özelliklerine sahip, size özel çözümü sunalım.

İhtiyacınızı BelirleyinMağaza içindeki müşterilerinizi kampanyalarınızdan haberdar edebilmenizi sağlayan, ürün ve çözümlerinizi tanıtan, self servis bilet alma ve ödeme yapabilmelerine imkan veren kiosk ve digital signage sistemleri sayesinde iş gücünüzü daha verimli hale getirebilir, müşterilerinize en iyi şekilde hizmet verebilirsiniz. Kiosk ve digital signage sistemleri birçok farklı biçimde ihtiyaçlarınıza uygun olarak Kiosk İnnova güvencesiyle sunulurken, altyapının kurulmasından içeriğin yönetilmesine kadar kiosk ve digital signage sistemlerinizle ilgili her türlü hizmeti tek bir yerden almanızı sağlıyor.

Kiosk ve Digital Sinage Çözümlerinin Avantajı

Mağazanın içinde müşterilerinizle iletişim kurmanın, onlara yeni ürünler anlatmanın yollarından bir tanesi de kiosk kullanmak ve insanlarla anında etkileşime geçmektir. En yeni fırsatlar, kampanyalar ve ürünlerle ilgili bilgileri ulaştırabilir, promosyonlarınızla ilgili bilgileri en net şekilde potansiyel müşterilerinize ulaştırabilirsiniz.

E-Ticaret Uygulaması: Müşteri, mağaza içerisinde bulamadığı herhangi bir ürünü kiosklar üzerinden firmanın e-ticaret sitesine bağlanarak anında satın alabiliyor. Satın alma işlemi kredi kartı ve banka kartı kullanılarak gerçekleştiriliyor.

'Fiyat Gör' Uygulaması: Müşteriler mağaza içerisinde, üzerinde etiket olmayan ürünün barkodunu kiosk üzerinde bulunan barkod okuyucuya okutarak ürünün fiyatını görebiliyor.

Mağazanızdaki kiosk ve digital signage neler yapabilir?

  • Görüntülü ve sesli olarak en güncel kampanya ve duyuruları ziyaretçilerinize ulaştırabilirsiniz.
  • Ürünler ve hizmetlerle ilgili bilgi sağlayabilirsiniz.
  • Dokunmatik ekranla birlikte müşterilerin her türlü bilgiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz.
  • Mağazanızda ürün ve hizmetlerle ilgili yönlendirme yapabilirsiniz.
  • En güncel duyuruları ziyaretçilerinizle paylaşabilirsiniz.

 

Perakende sektörüne yönelik tüm örnek projelerimizi görmek için tıklayın.BAŞARI ÖYKÜSÜ:
BEYMEN VIDEOWALL

Beymen, Türkiye'deki en büyük mağazası olan Zorlu Center mağazasında Kiosk İnnova'nın dijital ekran, video wall, kiosk ve dokunmatik masalarını seçti.

Devamı

BAŞARI ÖYKÜSÜ:
MYBILET SELF SERVİS

MyBilet müşterileri internetten satın aldıkları biletleri self servis bilet kiosklarından basabiliyor ya da biletlerini kiosklardan kolayca satın alabiliyorlar.

Devamı

Sunduğumuz Bazı Perakende Çözümleri/Donanımları

BİR SONRAKİ ADIM İÇİN HAZIR MISINIZ?

Kiosk İnnova'yı tercih edenler