Dokunmatik Bilgi Panosu

Mağaza içerisinde ve dışında gerekli etkileşimi sağlaması için kolay kullanıma sahip arayüzlerle tasarlanan dokunmatik bilgi panoları hizmetinizde.

UZMANIMIZA DANIŞIN

Şirketinizde, self servis kiosklarımızdan nasıl faydalanabileceğiniz konusunda detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın

İHTİYACINIZI BELİRLEYİN

Perakende çözümlerimizden hangileri size uygun?

Formu doldurun, ihtiyaç duyduğunuz tüm donanım ve yazılım özelliklerine sahip, size özel çözümü sunalım.

İhtiyacınızı BelirleyinDokunmatik bilgi panosu uygulamaları

Alışveriş merkezlerinde, mağaza içinde ve dışında müşterilerinizin ihtiyaçları olan bilgilere dokumantik ekran aracılığı ile kolayca ulaşabilmesini sağlayan kiosk ve digital signage çözümleri sizin için özelleştirilerek her türlü mekana uygun şekilde tasarlanır. Bilgilendirme amaçlı olarak kullanılabilen dokunmatik ekranlı sistemler istediğiniz boyutlarda kullanıma sunuluyor.

Dokunmatik bilgi kiosklarıyla neler yapabilirsiniz?

  • Müşterilerinizin mağazanızdaki ürün, tanıtım ve kampanyalarla ilgili bilgilere hızlıca ulaşmalarını sağlarsınız.
  • Alışveriş merkezlerinde interaktif bir şekilde yer yön bulma amaçlı olarak kullanabilirsiniz.
  • Alışveriş merkezlerinde düzenlenen program ve etkinliklerden haberdar edebilirsiniz.

Aradığınıza hemen ulaşın

Büyük alışveriş merkezlerinde hangi mağazanın hangi katta bulunduğunu kolayca gösterebilmek ve ziyaretçileri aradıkları mağazaya, ürüne ve bilgilere hızlı ve kolayca ulaştırabilmek için dokunmatik bilgi panolarından faydalanabilirsiniz.

Görüntülü ve sesli iletişim

Dokunmatik bilgi panolarını hem etkileşimli hem de tek yönlü olarak kullanılabilir, görüntülü ve sesli yönlendirmeler yapacak şekilde özelleştirebilir, sesli ve görüntülü içerikleri, aktif kullanım olmadığı zamanlarda yayınlayabilirsiniz.

Her uygulama için özel tasarım

Farklı ekran boyutları, ses sistemleri, duruş pozisyonları ve farklı bileşenlerle özelleştirebileceğiniz dokunmatik bilgi panolarına ek bileşenlerle farklı değerler katabilirsiniz. Örneğin daha sonra kullanıcıların e-posta adreslerine gönderilecek bir selfie (özçekim) için kamera kullanmanız mümkün.

 

Perakende sektörüne yönelik tüm örnek projelerimizi görmek için tıklayın.BAŞARI ÖYKÜSÜ:
BEYMEN VIDEOWALL

Beymen, Türkiye'deki en büyük mağazası olan Zorlu Center mağazasında Kiosk İnnova'nın dijital ekran, video wall, kiosk ve dokunmatik masalarını seçti.

Devamı

BAŞARI ÖYKÜSÜ:
MYBILET SELF SERVİS

MyBilet müşterileri internetten satın aldıkları biletleri self servis bilet kiosklarından basabiliyor ya da biletlerini kiosklardan kolayca satın alabiliyorlar.

Devamı

Sunduğumuz Bazı Perakende Çözümleri/Donanımları

BİR SONRAKİ ADIM İÇİN HAZIR MISINIZ?

Kiosk İnnova'yı tercih edenler