Alışveriş Merkezi Kiosku

Alışveriş merkezlerinin her noktasında, farklı rollerde yapılandırılarak kullanılabilecek kiosk ve digital signage sistemleri ziyaretçilerle daha yakından iletişim kurmanızı sağlıyor.

UZMANIMIZA DANIŞIN

Şirketinizde, self servis kiosklarımızdan nasıl faydalanabileceğiniz konusunda detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın

İHTİYACINIZI BELİRLEYİN

Perakende çözümlerimizden hangileri size uygun?

Formu doldurun, ihtiyaç duyduğunuz tüm donanım ve yazılım özelliklerine sahip, size özel çözümü sunalım.

İhtiyacınızı BelirleyinAlışveriş Merkezi Kiosk ve Digital Signage Sistemleri

Alışveriş merkezleri sayılarının artmasıyla birlikte insanların boş vakitlerini değerlendirdikleri, kültür ve sanat etkinliklerinin yanı sıra yemek saatlerinde de en çok ziyaret ettikleri yerler arasında. Yoğun bir ziyaretçi kitlesini ağırlayan alışveriş merkezleri büyüklük ve odak noktalarına göre farklı nitelik ve ebatlarda kiosk ve digital signage sistemlerine ihtiyaç duyar.

Kiosk ve Digital Signage Sistemleri alışveriş merkezinde nasıl kullanılır?

  • Mağaza bulma ve yönlendirme amaçlı olarak tüm alışveriş merkezinde
  • En son kampanyaları tanıtmak amacıyla etkileşimli reklam panolarında
  • AVM içi etkinliklerde destekleyici olarak alışveriş merkezlerinde
  • Otopark ve diğer yan hizmetler için ödeme sistemi olarak

Tüm alışveriş merkezinde entegre sistem

Tek bir noktadan yönetilen kiosk ve digital signage sistemleri ziyaretçilerin temel ihtiyaçlarını karşılayacak şeklide yapılandırılabilir. İletişim kanalı, duyuru sistemi, yönlendirme araçları ve kapalı devre televizyon yayını gibi tüm bileşenler tek noktadan yönetilir ve yine tek noktaya ürettikleri bilgileri ulaştırırlar.

Farklı uygulamalar için özelleştirin

AVM çözümlerimiz ile alışveriş merkezlerindeki yönlendirme ve duyuru panoları, self servis otopark ödeme noktaları ve büyük ekran ihtiyaçları için kullanılan video wall sistemlerine kadar birçok farklı alanda çözüm elde edebilirsiniz.

Farklı görevler verin

Özel kullanımlar için alışveriş merkezi içindeki kiosk ve görüntü sistemlerini farklılaştırın, özel günler için farklı deneyimler hazırlayın ve ziyaretçilerinizle sürekli ve doğru biçimde iletişim kurmayı sürdürün.

 

Perakende sektörüne yönelik tüm örnek projelerimizi görmek için tıklayın.BAŞARI ÖYKÜSÜ:
BEYMEN VIDEOWALL

Beymen, Türkiye'deki en büyük mağazası olan Zorlu Center mağazasında Kiosk İnnova'nın dijital ekran, video wall, kiosk ve dokunmatik masalarını seçti.

Devamı

BAŞARI ÖYKÜSÜ:
MYBILET SELF SERVİS

MyBilet müşterileri internetten satın aldıkları biletleri self servis bilet kiosklarından basabiliyor ya da biletlerini kiosklardan kolayca satın alabiliyorlar.

Devamı

Sunduğumuz Bazı Perakende Çözümleri/Donanımları

BİR SONRAKİ ADIM İÇİN HAZIR MISINIZ?

Kiosk İnnova'yı tercih edenler