Satış noktasından müşteriye

Perakende mağazacılıktaki kiosk ve digital signage uygulamaları sayesinde müşterilerinizle doğrudan iletişim kurar onlara en iyi şekilde ulaşırsınız.

UZMANIMIZA DANIŞIN

Şirketinizde, self servis kiosklarımızdan nasıl faydalanabileceğiniz konusunda detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın

İHTİYACINIZI BELİRLEYİN

Perakende çözümlerimizden hangileri size uygun?

Formu doldurun, ihtiyaç duyduğunuz tüm donanım ve yazılım özelliklerine sahip, size özel çözümü sunalım.

İhtiyacınızı BelirleyinYakın temas için en iyi çözüm: Kiosk ve Digital Signage

Mağaza içinden alışveriş merkezlerine kadar her yerde satıştan biletlemeye, yönlendirmeden ödemeye kadar her türlü çözüm için Kiosk İnnova'nın özelleştirilmiş kiosk çözümleri yanınızda.

Müşterilerle iletişim kurmak, onlara yön bulmalarında, ürünleri tanımalarında ve self servis bilet, ödeme, alışveriş ve tanıtım faaliyetlerinde kullanılan en etkin yöntemlerden olan mağaza içi kiosk ve digital signage kullanımı, iş gücünü verimli hale getirmenizi ve müşterilerinize en iyi şekilde hizmet edebilmenizi sağlıyor. Kiosk İnnova, kiosk ve digital signage sistemlerini ihtiyaçlarınıza uygun olarak birçok farklı şekilde Kiosk İnnova güvencesiyle sunarken, altyapının kurulmasından içeriğin yönetilmesine kadar her türlü hizmeti tek bir yerden almanızı sağlıyor.

Perakende sektöründe dijital çözümler

Kiosk ve Dijital Signage'nın getirdiği avantajlar

Kiosk İnnova'nın en iyi yazılım ve donanım ürünleriyle desteklediği kiosk ve digital signage çözümleriyle müşterileriniz artık size çok daha yakın olacak. Hedef kitlenize iletmek istediğiniz tüm mesajları istediğiniz zamanda, istediğiniz şekilde ulaştırabilir, tek yönlü ya da dokunmatik ekranlar aracılığıyla aradıkları bilgilere kolayca ulaşmalarınız sağlayabilirsiniz.

Birçok farklı alanda ve farklı amaçlarla kullanılabilen kiosk ve digital signage sistemlerini bilgilendirme amacının yanı sıra, online hizmetlere erişim sağlama, bilet basma ve nakit olarak ya da kredi kartı vasıtasıyla ödeme alma gibi birçok işlemde kullanabilirsiniz.

 

Perakende sektörüne yönelik tüm örnek projelerimizi görmek için tıklayın.BAŞARI ÖYKÜSÜ:
BEYMEN VIDEOWALL

Beymen, Türkiye'deki en büyük mağazası olan Zorlu Center mağazasında Kiosk İnnova'nın dijital ekran, video wall, kiosk ve dokunmatik masalarını seçti.

Devamı

BAŞARI ÖYKÜSÜ:
MYBILET SELF SERVİS

MyBilet müşterileri internetten satın aldıkları biletleri self servis bilet kiosklarından basabiliyor ya da biletlerini kiosklardan kolayca satın alabiliyorlar.

Devamı

Sunduğumuz Bazı Perakende Çözümleri/Donanımları

BİR SONRAKİ ADIM İÇİN HAZIR MISINIZ?

Kiosk İnnova'yı tercih edenler