Top-up Kiosklar

Kiosk İnnova telekom, bankacılık ve hizmet sektörlerine yeni bir kolaylık getiriyor.

UZMANIMIZA DANIŞIN

Şirketinizde, self servis kiosklarımızdan nasıl faydalanabileceğiniz konusunda detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın

KİOSK YAPILANDIRMA ARACI

Size en uygun self servis ödeme kiosku hangisi?

Formu doldurun, ihtiyaç duyduğunuz tüm donanım ve yazılım özelliklerine sahip, size özel kiosku hazırlayalım.

Şimdi Başlayın!



Kiosk İnnova, özel olarak geliştirilen kioskları sayesinde müşterilere, günün her saatinde ödeme yapabilme ayrıcalığı sunuyor. Açık ve kapalı mekanlarda sunulan sadakat kartına kredi yükleme/dolum yapma çözümleri sayesinde kredi yükleme işlemi kolayca yapılabilirken, telefon borçları ve depozitolar da kolayca ödenebilir hale geliyor. Bunlara ek olarak hediye kartları, SIM kartlar ve kontör/bakiye yükleme kartları da bu kiosklardan alınabiliyor.

Telekom şirketleri, bankalar ve hizmet sunan şirketler; yükleme/dolum yapma kiosklarının sağladığı imkanlar ile sunduğu ürünleri ve hizmetleri daha erişilebilir hale getirerek büyük bir yeniliğe imza attı. Artık müşterilerin telefonlarına yeni paket almaları ve ön ödemeli hizmetleri satın almaları çok kolay...

Kiosk İnnova'nın kredi yükleme kioskları, hem nailt ve kredi kartı/banka kartı kabul ediyor hem de para üstü olarak banknot ve bozuk para verebiliyor. Bu kiosklar, bütün bu ödeme imkanlarıyla beraber son model uluslararası güvenlik donanımlarına ve yazılımlarına sahiptir.

Yükleme/dolum (top-up) kioskları

  • Günün en yoğun saatlerinde ödeme kabul edilen yerlerde aşırı sıra olmasını engeller
  • Müşteri memnuniyetini artırır ve ödeme işlemini hızlandırarak firmalardaki diğer işlemlere hız katar
  • Kredi kartı/banka kartı, nakit, kişisel çekler gibi her türlü ödeme şeklini kabul eder
  • Birden fazla dil ve döviz seçeneğine sahiptir
  • Her gün her saat kullanılabilir.

Top-up kioskların özellikleri: Her türlü kredi yükleme, fatura ödeme işlemlerini gerçekleştirebilir ve bu kiosklardan telefon kartı, SIM kartı, hediye kartı, kupon, PIN fişleri ve bilet temini yapılabilir.

Ödeme kiosklarının kullanım alanları:

Müşterilerin zamandan tasarruf etmesini sağlayan telekom fırsatları

Yükleme/dolum kioskları, telekom sektörü için kolaylıklar sağlayarak bu sektörün gelişiminde büyük rol oynar. Bu kolaylıkların başında müşterilere, telefonlarına kısa ve kolay bir şekilde kontör/bakiye yüklemelerine olanak sunması gelir. Kiosklar, ciddi bir şekilde yükleme/dolum işlemini hızlandırarak kullanıcılara zaman kazandırır. Böylelikle müşteri memnuniyetini artırır ve müşterilere sıra beklemeden, herhangi bir personele ihtiyaç duymadan işlemlerini yapma olanağı sunar.

Öğrenci kimlikleri için anında kredi yükleme

Öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamak için kampüslerde bulunan self-servis kredi yükleme kioskları, öğrencilerin kullandığı kredili kart sistemindeki kartlara hızlıca yükleme yapabilir ve mevcut bakiyeyi gösterebilir. Kiosk İnnova top-up kioskları, direkt olarak sisteme bağlanarak öğrencilere kimliklerindeki kredileri/bakiyeleri; internet kullanımı, çıktı ve fotokopi çektirme gibi işlemlerde kullanmalarına olanak sağlar.

Sıra beklemeye son

Self-servis kredi yükleme kioskları, firmaları personellerin meşgul olduğu günün yoğun zamanlarında oluşan uzun sıralardan kurtararak, müşterilerine sunduğu hizmetin kalitesini artırır. Personelin, ödeme platformlarında müşterilere hizmet verme zorunluluğu kalmadığı için; çalışanlara, müşterilerin diğer isteklerini karşılama fırsatı doğar. Bunların hepsi kullanıcı dostu arayüze sahip ve her zaman kullanıma açık olan kioskların varlığı ile gerçekleştirilebilir.

Daha yaratıcı, daha etkili

Kredi yükleme kioskları, şirketler için hayati önem taşıyan işlemlerin işleyiş hızını artırarak verimliliği had safhalara çıkartır ve müşterilerin akışını kontrol etme konusunda şirketlere yardım eder. Kiosk makinelerine ödeme yapıldığı anda firmalar bu paraya hiçbir gecikme olmadan ulaşabilir. Kiosklar firmaların duyduğu ihtiyaçları karşılamak üzere özelleştirilebilir. Hem satılan hem de kiralanabilen kiosklar, ihtiyaç duyulduğunda firmaların kolaylıkla ulaşacağı servis desteğine sahiptir ve gereken durumlarda da yedek makine desteği bile sunulur.



BAŞARI HİKAYESİ: SELF SERVİS MOBİL KONTÖR YÜKLEME

Fatura ve online ödeme sistemleri alanında faaliyet gösteren TurkPay için cep telefonlarıana kontör yüklemesi ve fatura ödemesi yapılabilecek 100 adet yükleme-ödeme kiosku üretildi.

Devamı

BAŞARI HİKAYESİ: AVRUPA'NIN EN İYİ E-DEVLET PROJESİ ÖDÜLÜ

Başkent Ankara'da faaliyete geçirilen proje ile; ASKİ aboneleri, artık mesai saatleri sınırlaması olmaksızın akıllı kartlarına Askimatik sayesinde yükleme yapabiliyor. Bu proje, Londra'da 'Avrupa'nın En İyi E-devlet Projesi' layık görüldü.

Devamı

YÜKLEME/DOLDURMA (TOP-UP) KİOSKLARI SUNUSU

BİR SONRAKİ ADIM İÇİN HAZIR MISINIZ?

Kiosk İnnova'yı tercih edenler