Vergi Ödeme Kiosku Çözümleri

Kiosk İnnova'nın self servis çözümleri ile hızlı ve kolayca vergi tahsilatı...

UZMANIMIZA DANIŞIN

Şirketinizde, self servis kiosklarımızdan nasıl faydalanabileceğiniz konusunda detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın

KİOSK YAPILANDIRMA ARACI

Size en uygun self servis ödeme kiosku hangisi?

Formu doldurun, ihtiyaç duyduğunuz tüm donanım ve yazılım özelliklerine sahip, size özel kiosku hazırlayalım.

Şimdi Başlayın!Self servis vergi ödeme kioskları vergi toplama döneminde resmi kurumların sırtındaki yükü azaltırken, vergi mükellefi vatandaşlara da vergilerini ödemelerinde kolaylık sağlar. Vergi ödeme kioskları, vergilerin zamanında ödenmesini sağlayarak işlerin kusursuz bir şekilde yürümesine yardımcı olur.

Kiosk İnnova'nın vergi ödeme kioskları, yüksek güvenliğe sahip alternatif vergi toplama imkanları sunar. Kioskların kullanıcı dostu arayüzü ve diğer vergi toplama sistemleriyle uyumluluğu, vergi mükellefi vatandaşlara vergi ödemeyle ilgili işlemlerini kolayca halledebilmeleri için en iyi ortamı sunar.

Vergi ödeme işlemini kolaylaştırın

Kiosk İnnova'nın Curve ve Duet serisi vergi ödeme kioskları; harika ergonomik tasarımı, performansı ve dayanıklılığı tek bir makinede buluşturuyor... Bu kiosklar, mükellefleri vergi ödeme konusunda bir adım daha bilinçlendirmesinin yanında, hiç kimseye ihtiyaç duymadan; nakit, kart veya çek seçeneklerinden biriyle vergilerini ödemelerini sağlıyor ve böylece vatandaşları gecikme cezalarından kurtarıyor.

Vergi ödeme kioskları ile hangi vergileri ödeyebilirsiniz?

  • Kişisel vergiler
  • Veraset vergisi
  • Gümrük vergisi
  • Kurumlar vergisi
  • Katma değer vergisi
  • Gelir vergisi

İşlemleri hızlandırma

Self servis vergi ödeme kioskları, mükelleflerin işlemlerini hızla ve kolayca gerçekleştirmelerini sağlar. Vatandaşlar kiosklar sayesinde kişisel vergilerini, gümrük vergilerini, kurumlar vergilerini ve daha fazlasını sıra beklemeden, herhangi bir personel ile konuşmaya gerek kalmadan ödeyebilirler. Basit dokunmatik ekran sistemi, self servis vergi ödeme işlemini bir üst seviyeye taşırken kullanıcıların memnuniyetini artırır. Kiosklar sayesinde vatandaşlar vergilerini kolayca ödeyip gecikme cezası riskinden de kurtulurlar.

Ödeme yöntemlerinin bir arada kullanımı

Kiosklar; kart, nakit veya çeklerle yapılan ödemeleri kabul eden sisteminin yanı sıra termal yazıcı, RFID ile tanımlama ve klavye gibi donanımlara sahiptir. Kartlar veya cep telefonları ile yapılabilen temassız ödeme tahsilatı, vergi ödeme işlemini kökten değiştirebilir.

Gümrüklerde self servis vergi ödeme alanları

Yeterlik beyanı servisleri ve elektronik ödeme mekanizmaları, rahat ve kolay kullanımın yanında güvenli bir ödeme alanı sunar. Gümrüklerde büyük kolaylık sağlayan bu sistem sayesinde, yolculara yalnızca vergiye tabi tutulan eşyalarıyla ilgili bilgiyi girmek kalır. Bilgi girildikten sonra sistem otomatik olarak ödenmesi gereken miktarı belirler ve ödeme, VISA veya MasterCard ile yapılır. Ödeme yapıldıktan sonra yolcuya kiosk tarafından bir fiş verilir ve bu fiş bagaj teslim bölümündeki görevliler tarafından kontrol edilir.BAŞARI HİKAYESİ: DENİZLİ BELEDİYESİ VERGİ ÖDEME KİOSKU

Türkiye'nin en hızlı büyüyen belediyelerinden birisi olan Denizli Büyükşehir Belediyesi, self servis vergi ödeme kioskları ile vatandaşlarına vergi ödeme süreçlerinde büyük kolaylık sağlıyor.

Devamı

BAŞARI HİKAYESİ: DNRD SELF SERVİS VİZE BAŞVURU VE ÖDEME KİOSKU

Dubai'de çalışmak isteyen yabancılar, Kiosk İnnova'nın ürettiği self servis başvuru cihazları ile vize taleplerini sadece birkaç dakika içerisinde DNRD'ye iletebiliyor. Ayrıca vize için gerekli harç ödemesi ise, kioskun üzerindeki nakit para ya da kredi kartı ünitesi aracılığıyla anında DNRD hesabına yatırılabiliyor.

Devamı

Standart Ödeme Kiosku Modellerimiz

BİR SONRAKİ ADIM İÇİN HAZIR MISINIZ?

Kiosk İnnova'yı tercih edenler