Outdoor Ödeme Kiosku Çözümleri

Kiosk İnnova'dan zorlu çevre koşullarına dayanıklı dış mekan ödeme kioskları

UZMANIMIZA DANIŞIN

Şirketinizde, self servis kiosklarımızdan nasıl faydalanabileceğiniz konusunda detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın

KİOSK YAPILANDIRMA ARACI

Size en uygun self servis ödeme kiosku hangisi?

Formu doldurun, ihtiyaç duyduğunuz tüm donanım ve yazılım özelliklerine sahip, size özel kiosku hazırlayalım.

Şimdi Başlayın!Dış mekan (outdoor) kioskları, zorlu hava koşulları göz önüne alınarak tasarlanır. Böylece kiosklar; sudan, nemden ve aşırı sıcaklık seviyelerinden etkilenmeden işlevselliğini sürdürebilir. Bunun yanı sıra, açık alanda hizmet veren kioskların çoğu halkın kullanımına açık olduğu için bu kioskların daha farklı güvenlik önlemlerine sahip olması gerekir. 7 gün 24 saat hizmet veren dış mekan ödeme kiosklarımızla tanışın.

Kiosk İnnova'nın Curve outdoor modeli; fatura, hizmet bedeli, ceza ve vergi ödeme işlemleri için en elverişli kiosk modelleri arasında yer alır. Yılların verdiği tecrübeyle tasarlanan İnnova kiosk modelleri, her mekanda 7/24 hizmet vererek iş dünyasında yeni bir çığır açmıştır.

Dış mekan kiosklarını özel yapan şey nedir?

Kiosk İnnova dış mekan ödeme kioskları tasarlanırken, kötü hava koşulları ve saldırılar başta olmak üzere bu makinelerin dışarıda maruz kalabileceği her şey düşünülür. Duvarlarının dış tarafı su geçirmez ve sert maddelerle kaplanan kioskların iç kısımlarında darbelerden zarar görmemesi amacıyla yerleştirilmiş korumalar bulunur. Hayati öneme sahip ayrıntılar düşünülürken, ekranın güneş ışığı yüzünden yapacağı yansımanın engellenmesi gibi küçük ayrıntılar da Kiosk İnnova için büyük önem teşkil eder. Dış mekan kioskları sayesinde şirketler, müşterilerine uzaktan ödeme yapma fırsatı sunarak günün herhangi bir zamanında tahsilat yapabilirler.

Kiosk İnnova'nın dış mekan ödeme kioskları, müşterilerine 7/24 self servis ödeme hizmeti sunmak isteyen firmalara bu isteklerini gerçekleştirmede yardım eder. Dayanıklı yapıları sayesinde her türlü doğa koşuluna karşı koyan bu kiosklar kamu kullanımı için en iyi seçimdir.

Sizin ihtiyaçlarınız, sizin tasarımınız...

Kiosk İnnova'nın ödeme kioskları, dış mekan kioskları için kullanılabilir en seçkin entegre tasarımları bir araya getirmektedir. Su geçirmez ve suya karşı dayanıklı tasarımı sayesinde, Curve outdoor modeli en yüksek sanayi standartlarını karşılar ve en zor çevre şartlarında dahi çalışabilir. Dahası, Curve dış mekan modeli tüm çeşit uygulamalar için uygundur. En çekici özelliklerinden biri ise herhangi bir Kiosk İnnova bileşenini kullanmak için ayarlanabilmesi ve herhangi bir kurumsal marka ile kullanılmak için kişiselleştirilebilmesidir.

Outdoor kiosklarının tüm teknik özellikleri*

 • Fazladan koruma sağlayan metal bir kaplama
 • Çelik klavye ve iz topu (trackball)
 • Isıya ve suya karşı dayanıklılık
 • Maksimum güvenlik için şok sensörleri
 • 6 mm kırılmaz cam korumasına sahip 17" LCD monitör
 • Dışarıdan gelebilecek saldırılara karşı dayanıklı yapı
 • 80 mm termal makbuz/fiş yazıcısı
 • Tak-çıkar kredi kartı okuyucusu, temassız kredi kartı okuyucusu ve kredi kartını içine alabilen motorlu kart okuyucusu
 • Nakit para modülü/alıcısı
 • Madeni para alıcısı
 • Diğer özellikler: Şifreli PIN Paneli ve POS terminali, Kiosk PC, stereo hoparlörler, kamera, Wi-Fi bağdaştırıcısı, kiosk kontrol kartı, barkod okuyucu, 1.250 VA UPS
 • Boyutlar: 240 mm (Boy) x 198 mm (Uzunluk) x 135 mm (Genişlik)
 • Ağırlık: 350 kg (standart modelin toplam ağırlığı)

* Bu özelliklerin bazıları opsiyoneldir. Kişiselleştirmeniz için gerekli olanları konuşmak için lütfen Kiosk İnnova ile bağlantıya geçin.BAŞARI HİKAYESİ: TEMA PARK BİLET VE ÖDEME KİOSKLARI

Türkiye’nin ilk uluslararası tema parkı olan Vialand, ziyaretçilerini Kiosk İnnova’nın dış mekan ödeme kioskları ile karşılıyor. Tema parkı ziyaretçileri eğlence alanına girmeden önce ödeme kioskları üzerinden biletlerini satın alarak kolayca bastırabiliyorlar ve gişe sırasında beklemek zorunda kalmadan eğlenceye adım atabiliyorlar.

Devamı

BAŞARI HİKAYESİ: MÜZELER İÇİN OUTDOOR BİLET VE ÖDEME KİOSKLARI

Türk Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB), Türkiye'deki 52 müze ve ören yeri girişinde Kiosk İnnova'nın self servis dış mekan bilet ve ödeme kiosklarını kullanıyor. Böylece turistler ve ziyaretçiler uzun kuyruklarda bilet almak için beklemek zorunda kalmıyorlar.

Devamı

BİR SONRAKİ ADIM İÇİN HAZIR MISINIZ?

Kiosk İnnova'yı tercih edenler