Ödeme Kiosku Özellikleri

Kiosk İnnova’nın donanım, yazılım ve hizmetleri ile donanmış kiosklar, uygun maliyetli ve A'dan Z'ye ödeme çözümü sağlar.

UZMANIMIZA DANIŞIN

Şirketinizde, self servis kiosklarımızdan nasıl faydalanabileceğiniz konusunda detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın

KİOSK YAPILANDIRMA ARACI

Size en uygun self servis ödeme kiosku hangisi?

Formu doldurun, ihtiyaç duyduğunuz tüm donanım ve yazılım özelliklerine sahip, size özel kiosku hazırlayalım.

Şimdi Başlayın!Kiosk İnnova her yönüyle kişiselleştirilebilen çok çeşitli bir kiosk portföyüne sahiptir. Kiosk İnnova'nın kioskları; bankacılık, sigortacılık, telekom ve finans sektörleri gibi birçok farklı alanda kullanılabilir. Bütün İnnova ödeme kioskları, uluslararası standartlara uygun olarak müşterilerin değişen ihtiyaçlarına ayak uydurur.

Ödeme kioskları, firmalara herhangi bir personele ihtiyaç duymadan tahsilat yapabilme fırsatı tanıdığı için, birçok şirket tarafından tercih edilen ödeme sistemi olma yolunda ilerler. Kiosk İnnova'nın kioskları, EMV Chip and PIN güvenlik yöntemleri gibi dünya çapında geliştirilmiş son teknoloji güvenlik önlemlerinden yararlanır. Kiosk İnnova, standart özellikleri haricinde ürünlerini müşterilerinin ihtiyaçlarına göre şekillendirerek en iyi hizmeti sunmayı amaçlar.

Kiosklar çok sayıda farklı ihtiyacı karşılayacak şekilde tasarlanabilir. Firmalar veya kullanıcılar tarafından istenen herhangi bir özellik standart modellere sonradan eklenebilir. Nakit para kabul bileşeni, nakit sirkülasyon donanımı, kredi kartı okuyucu gibi özelliklerin hepsi sonradan eklenebilir. Fiş yazma maliyeti, kullanılan yazıcının yazma boyutuna ve kağıt kalitesine göre değişebilir ve bu unsurların seçimine bağlı olarak maliyet en aza çekilebilir.

Kiosk Innova...

 • Firmalara yaptıkları işte duyduğu ihtiyaca göre kiosk özelliği seçmelerine olanak sağlar
 • Marka işlenmiş kiosklar sayesinde firmanın imajını güçlendirir
 • Esnek servis desteği ve uzaktan yönetim servisleri sunar
 • Her türlü güvenlik önlemine sahiptir

Ödeme kiosklarında bulunan standart özellikler

Kiosklar, kaya gibi sağlam yapılarının yanında, bilgisayarla pek arası olmayanların bile rahatlıkla kullanabileceği kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Kiosk İnnova'nın ödeme kioskları, firmaların hali hazırda bulunan ödeme sistemlerine uyum sağlayarak bu ödeme sistemleriyle koordineli bir şekilde çalışır. Bu özelliklerin yanında kullanıcılar, istedikleri sayıda işlem gerçekleştirebilirken herhangi bir personelin yardımına ihtiyaç duymaz. Kullanıcılar klavyeler ve dokunmatik ekranlar sayesinde veri giriş işlemlerini gerçekleştirir. Kiosk İnnova'nın ödeme kiosk modellerinin çoğunda kredi kartı okuyucuları, fiş yazıcıları, madeni para ve kağıt para kabul eden bileşenler, metalden yapılmış klavyeler ve ödeme türlerinde çeşitlilik sunan diğer kompleks mekanik sistemler bulunur. İster müşteri ister iş odaklı bir firmaya sahip olun, kiosklar her zaman kolay erişimin adresi olacaktır. Çünkü kiosklar, işlem ve bilgiye ulaşma süresini minimum düşürürken, birden çok işlemi de aynı anda yapabilir.

Chip and PIN sistemiyle güvendesiniz

EMV sistemi olarak da bilinen Chip and PIN (çip ve şifre) sistemi, dünya çapında bütün kredi kartı ve banka kartı kullanıcılarına güvenli bir şekilde işlemlerini gerçekleştirme fırsatı sunar. Bütün dünya tarafından kullanılan Chip and Pin teknolojisi; ödeme imkanı sunan kredi kartları, banka kartları, ön ödemeli banka kartları ve ATM kartları gibi seçeneklerin hepsinde kullanılabilir. Bu kartlara EMV çipler yerleştirilir ve böylece ödeme işleminin gerçekleştirilebilmesi için kart sahibinin önceden çipe yazılmış şifreyi girmesi gerekir. Bu sayede kaybolan, çalınan veya kopyalanan kartların başkaları tarafından kullanılması imkansız hale gelir. EMV sertifikası ile ilgili daha fazla bilgi almak için tıklayın.

Birinci sınıf mühendislik

Bütün Kiosk İnnova ürünleri uluslararası seviyede test edilir. Standartlarımıza ilişkin ögeler yönerge şeklinde listelenmiştir ancak bütün modellerimiz üzerlerinde kapsamlı değişiklikler yapılmasına elverişlidir. Müşterilerin istekleri ve ihtiyaçlarına uygun olarak bilgisayar ve şifre takımı gibi çok sayıda özellik kiosklara eklenebilir. Tecrübeli Kiosk İnnova mühendisleri size ihtiyaç duyduğunuz kioskları belirleme konusunda yardımcı olur ve kiosk üzerinden yapılan işlemlerin kusursuz bir şekilde gerçekleşmesi için gerekli her türlü desteği sunar.

Ödeme kiosklarında para sirkülasyonunun sağlanması

Kiosklarda para sirkülasyonunu sağlayan parçalar opsiyoneldir. Bu parçalar, para idaresini sağlayarak, kioskların insan eline ihtiyaç duymadan uzun süre çalışmasına olanak sunar. Böylece para idaresini sağlayacak personel ve bakım için harcanacak masrafları azaltır.ÖDEME KİOSKLARININ TÜM ÖZELLİKLERİ

 • 19 inçe kadar yüksek çözünürlüklü dokunmatik ekranlı LCD
 • 21,5 inçe kadar LCD (ikinci ekran)
 • EMV chip teknolojisi (Chip and PIN) uyumlu ödeme yöntemi
 • Euro bölgesi ile tam uyumlu madeni para kabul modulü
 • Ana donanım: Intel Core 2 Duo İşlemci / 2 GB RAM / 160 GB sabit disk, USB, Ethernet
 • Boyutlar: Yükseklik: 2070 x Boy: 675 x En: 795
 • 80mm makbuz/fiş yazıcı
 • Para çıkış modulü
 • Nakit para kabul modulü (1.000 veya 2.000 banknot kapasiteli)
 • Seçmeli donanımlar: 2D barkod okuyucu, kamera, POS terminali, şifreli PIN PAD, telefon ahizesi, paslanmaz çelik klavye, hoparlar
 • * Buradaki kiosk bir örnektir. Tamamiyle özelleştirilebilir kiosklar için Ödeme Kiosku Örnekleri veya Standart Modeller sayfalarmızı ziyaret edebilirsiniz.
  * Bazı özellikler isteğe bağlıdır ve tüm modeller ile uyumlu olmayabilir. Özelleştirme seçenekleri hakkında bilgi almak için uzmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

BİR SONRAKİ ADIM İÇİN HAZIR MISINIZ?

Kiosk İnnova'yı tercih edenler