Ödeme Kiosku Örnekleri

Fatura ödeme, top-up, vergi ödeme, bilet satışı ve diğer ödeme kioskları ile ilgili başarı hikayelerimize göz atabilirsiniz.

UZMANIMIZA DANIŞIN

Şirketinizde, self servis kiosklarımızdan nasıl faydalanabileceğiniz konusunda detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın

KİOSK YAPILANDIRMA ARACI

Size en uygun self servis ödeme kiosku hangisi?

Formu doldurun, ihtiyaç duyduğunuz tüm donanım ve yazılım özelliklerine sahip, size özel kiosku hazırlayalım.

Şimdi Başlayın!

Ödeme Kiosku Örnekleri

DNRD Vize Başvuru Kiosku

Barclays Bankacılık Kioskları

Afrika'daki Barclays müşterileri internet bankacılık işlemlerini ve diğer bir çok işlemi, şube içinde bulunan self-servis kiosklar üzerinden rahatlıkla gerçekleştirebiliyor. Kiosklar hem müşteriler için zaman tasarrufu yaratıyor, hem de banka çalışanlarının operasyonel yükünü azaltıyor.

Devamı

DNRD Vize Başvuru Kiosku

DNRD Vize Başvuru Kiosku

Dubai'de çalışma izni almak isteyenler, Kiosk İnnova'nın vize başvuru ve ödeme kioskları sayesinde hızla başvurularını tamamlıyor. Vize ücretini hemen ödeyebildikleri gibi, gerekli belgeleri edinmek için de haftalarca beklemiyorlar.

Devamı

Banka Ödeme Kiosku

Banka Ödeme Kiosku

Yunanistan'da gerçekleştirilen proje ile, Kiosk İnnova'nın self servis bankacılık ve ödeme kiosku sayesinde müşteriler hesaplarındaki paraları çekebiliyor, sigorta poliçesi satın alabiliyor hatta kontör yüklemesi ve fatura ödemesi yapabiliyorlar. Hem de hiç banka kuyruğu beklemeden...

Müze Bilet Satış Kiosku

Müze Bilet Satış Kiosku

Kiosk İnnova’nın Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) için ülkedeki 52 müze ve ören yeri girişine yerleştirdiği kiosklar sayesinde, uzun kuyruklar ortadan kalkıyor, ziyaretçi memnuniyeti artıyor.

Devamı

TCDD Bilet Kiosku

TCDD Bilet Kiosku

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD) için üretilen self servis bilet ve ödeme kiosku Trenmatik ile yolcular bilet satın alabiliyor, internetten satın aldıkları biletleri de yazdırabiliyor. Gişelerdeki uzun kuyruklarda beklemek tarihe karışıyor.

Sinema Bilet ve Ödeme Kiosku

Sinema Bilet ve Ödeme Kiosku

Kiosk İnnova, Birleşik Arap Emirlikleri'nin en büyük sinema kompleksi olan Reel Sinemaları için çift ekranlı bilet ve ödeme kioskunu üretti. Sinemaseverler, film seanslarına göz atabiliyor, bilet satın alma aşamasında oturacakları koltukları da kendileri seçebiliyor.

Devamı

E-Damga için Ödeme Kiosku

E-Damga için Ödeme Kiosku

Kuveyt vatandaşları, Kiosk İnnova tarafından üretilen e-damga kiosku üzerinden ihtiyaç duydukları tüm resmi evrakları anında indirebiliyor. Bunun için e-damga kiosklarına nakit ödeme yapılıyor.

Akbank Kredi Makinesi

Akbank Kredi Makinesi

Akbank müşterileri, dünyanın ilk self servis kredi kiosku ile kredi başvurularını kolaylıkla yapabiliyor. İhtiyaç duyulan tutarda krediyi yine ‘Kredi Makinesi’nden çekebiliyor.

Devamı

Nakit Ödeme Kiosku

Nakit Ödeme Kiosku

Bulgaristan'daki süpermarket zincirleri ve alışveriş merkezleri için nakit para kabul eden ödeme kiosku Kiosk İnnova tarafından üretildi. Vatandaşlar alışveriş sırasında bu kioskları kullanarak nakit para ile yaptıkları alışverin bedelini kuyruklarda bekleme yapmadan ödeyebiliyorlar.

Üniversite Ödeme Kiosku

Üniversite Ödeme Kiosku

Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) Amerikan Üniversitesi öğrencileri Kiosk İnnova'nın self servis üniversite ödeme kiosklarını kullanarak, kayıt işlemlerini gerçekleştirebiliyor, öğrenim ücretlerini (üniversite harcı) nakit olarak ya da banka/kredi kartları ile kolayca ödeyebiliyorlar.

MyBilet Bilet Kiosku

MyBilet Bilet Kiosku

Türkiye'nin ilk e-bilet şirketi MyBilet, müşterilerinin diledikleri bilete kolayca ulaşabilmesi için alternatif bir kanal arayışındaydı. Kiosk İnnova'nın self servis bilet kioskları ile müşteriler anında ödeme yaparak bilet satın alma ve yazdırma imkanına sahip oldular.

Devamı

ASKİ Top-up Kiosku

ASKİ Top-up Kiosku

Elektronik akıllı su sayacı kullanan Ankara Su ve Kanalizasyon İdaresi (ASKİ) aboneleri, akıllı kartlarına yüklemeleri artık 7/24 self servis olarak gerçekleştirebiliyor. Kiosk İnnova'nın top-up kioskları 'mesai saatlerine bağlı kalmadan' zahmetsizce su satın alma imkanı sağlıyor.

Devamı

İDO Bilet Satış Kiosku

İDO Bilet Satış Kiosku

Türkiye'deki deniz taşımacılığında lider İDO, hem kapalı, hem de açık mekân kullanımı için Kiosk İnnova üretimi bilet ve ödeme kiosklarını tercih etti. İDOMatik'leri kullanan yolcular çok kısa sürede ve gişe kuyruğu beklemeden bilet satın alma ve ödeme işlemi yapabiliyor.

Devamı

Qatar Charity için Bağış Kiosku

Qatar Charity için Bağış Kiosku

Katar Charity için üretilen ödeme kioskları ile bağışçılar, bağış türünü ve miktarını seçtikten sonra kredi / banka kartları ile veya nakit para ile bağışta bulunabiliyorlar.

Devamı

Ön Ödemeli Wi-Fi Ödeme Kiosku

Ön Ödemeli Wi-Fi Ödeme Kiosku

Sabiha Gökçen havaalanı yolcuları havalimanında internet kullanmak için Kiosk İnnova'nın kiosklarını kullanarak kablosuz internet paketi satın alabiliyorlar. Ayrıca yolcular bu ödeme kiosklarını bir access point (internet erişim noktası) olarak kullanabiliyorlar.

Kontör Yükleme Kiosku

Kontör Yükleme Kiosku

Kiosk İnnova’nın top-up kioskları ile müşteriler hem bütün GSM hatlarına kontör yükleyebiliyor, hem de elektrik ve su faturalarını kolayca ödeyebiliyor.

Turkey National Payment Kiosks

Türkiye Ulusal Ödeme Kiosku

Ulusal Ödeme Sistemleri müşterileri çift ekranlı ödeme kioskunda nakit para ile ödeme yaparken ikinci ekrandan tanıtıcı, bilgilendirici videoları izliyorlar.

Denizli Fatura Ödeme Kiosku

Denizli Fatura Ödeme Kiosku

Denizli Belediyesi’nin, Denizli’deki alışveriş merkezlerine yerleştirdiği self servis fatura ödeme kioskları ile vatandaşlar artık faturalarını kolayca ödeyebiliyor.

Devamı

Belediye Ödeme Kiosku

Belediye Ödeme Kiosku

Adapazarı Belediyesi de, Kiosk İnnova'nın self servis ödeme kiosklarını tercih etti. Adapazarı'nda yaşayanlar kredi kartlarını kullanarak kiosklardan faturalarını kolayca ödeyebiliyorlar.

Evrak Takip Kiosku

Evrak Takip Kiosku

İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü için hazırlanan evrak takip kioskları ile vatandaşlar laboratuvar ve tahlil sonuçlarını kolayca görüntüleyebiliyor, belgelerin çıkışını alabiliyor. Yine aynı kiosklar üzerinden gerekli ödeme işlemleri de gerçekleştirilebiliyor.

Vialand Bilet ve Ödeme Kiosku

Vialand Bilet ve Ödeme Kiosku

İstanbul'da yer alan ve Avrupa'nın en büyük tema parkı olan Vialand için bilet kioskları Kiosk İnnova tarafından üretildi. Bugün Vialand ziyaretçileri biletlerini bu kiosklardan satın aldıktan sonra eğlenceye başlayabiliyorlar.

Devamı

Okullara Özel Top-up Kioskları

Okullara Özel Top-up Kioskları

Çevre Koleji öğrencileri, Kiosk İnnova kioskları sayesinde okul kartlarına anında yükleme yapabiliyor. Öğrenciler okul içerisindeki harcamalarının tamamını bu kartlar ile gerçekleştiriyor.

Amasya Üniversitesi Top-Up Kiosku

Amasya Üniversitesi Top-Up Kiosku

Amasya Üniversitesi öğrencileri üniversite kartlarına Kiosk İnnova'nın ödeme kioskları ile kredi/bakiye yüklemesi yapabiliyor. Öğrenciler, kartlarına nakit para ile yükleme yaptıktan sonra kampüste kartın geçerli olduğu tüm noktalarda kolayca harcama yapabiliyorlar.

Kampüs Kart Yükleme Kiosku

Kampüs Kart Yükleme Kiosku

Türkiye'nin en büyük bankalarından olan Akbank da, self servis kiosk çözümleri için Kiosk İnnova'yı tercih eden kurumlar arasında... Üniversitelerde kampüs kart kullanan öğrenciler için kolayca yükleme/dolum yapabilecekleri kiosklar, Kiosk İnnova tarafından üretildi.

Resmi Kurum Ödeme Kioskları

Resmi Kurum Ödeme Kioskları

Katar kamu davalarına ait kamu hizmeti ödemeleri, nakit ya da kredi kartları kullanılarak Kiosk İnnova'nın ödeme kioskları ile yapılabiliyor.

Sinema Bileti Satış Kiosku

Sinema Bileti Satış Kiosku

Beyrut'taki Lübnan Empire Sinemaları bilet satış kiosku olarak Kiosk İnnova'yı tercih etti. Bilet satış kioskları ile müşteriler oturacakları yeri kendileri seçip banka ya da kredi kartlarını kullanarak ödeme yapıp biletlerini hemen alabiliyorlar.

Hizmet Bedeli Ödeme Kiosku

Hizmet Bedeli Ödeme Kiosku

Dubai'nin önde gelen klima şirketlerinden Emicool, Kiosk İnnova ödeme kiosklarını tercih etti. Emicool müşterileri faturalarını ya da aldıkları servislerin ücretlerini ödemek için bu kiosklardan faydalanıyorlar.

Arap Tunus Bankası Ödeme Kiosku

Arap Tunus Bankası Ödeme Kiosku

Arap Tunus Bankası fatura ödeme noktalarında Kiosk İnnova'nın ödeme kiosklarını kullanmayı tercih etti. Banka müşterileri fatura ödemelerini banka ya da kredi kartlarını kullanarak saniyeler içerisinde gerçekleştirebiliyorlar.

BİR SONRAKİ ADIM İÇİN HAZIR MISINIZ?

Kiosk İnnova'yı tercih edenler