Fatura Ödeme Kiosku Çözümleri

Müşterilerinize her zaman ve her yerden ödeme yapma imkanı sunabilirsiniz.

UZMANIMIZA DANIŞIN

Şirketinizde, self servis kiosklarımızdan nasıl faydalanabileceğiniz konusunda detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın

KİOSK YAPILANDIRMA ARACI

Size en uygun self servis ödeme kiosku hangisi?

Formu doldurun, ihtiyaç duyduğunuz tüm donanım ve yazılım özelliklerine sahip, size özel kiosku hazırlayalım.

Şimdi Başlayın!Hizmet sunan işletmelerin müşterilerine sunduğu fatura ödeme olanakları hayati önem taşır. Ancak geleneksel vezne sistemleri zaman kaybına yol açmakla birlikte müşteri hizmetlerine ve diğer giderlere ayrılmış bütçenin azalmasına sebep olur. Gün geçtikçe artan personel ve ofis masrafları, günümüzde işletmelerin üzerine düşmeleri gereken konuların başında geliyor. Dünya çapında ailelerin dörtte biri, ödeme işlemlerini yapmak için banka hesaplarını kullanmıyor veya kullanacak standartlara sahip değil. Bu yüzden de çok sayıda müşteri; faturalarını ödemek için vezne kuyruklarında beklemek zorunda kalıyor. Bu durum gibi müşteri memnuniyetsizliğine yol açan zorluklar, işletmeleri ve kurumları bu konu hakkında müşterilerine daha iyi bir hizmet sunma konusunda etkili, maliyeti düşük ve fazladan personel ihtiyacı duymayacakları çözümler aramaya sürüklüyor.

Müşterilerinize 7/24 self servis ödeme imkânı sunmak ister misiniz?

  • insansız işlem akışının en güvenli şekilde sağlamak,
  • vezne çalışanına duyulan ihtiyacı ortadan kaldırmak,
  • müşteri deneyimini üst seviyeye taşımak istiyorsanız,

Kiosk İnnova'nın fatura ödeme kioskları sizin için bir çözüm olacaktır.

Fatura ödeme kiosklarının kullanım alanları:

Fatura ödeme kiosklarının avantajları

Self-servis kiosklar sektör fark etmeksizin, personel giderlerini azaltmaya, genel giderlerin düşürülmesine yardımcı olur. Böylece kurumlar mevcut iş gücünü diğer müşterin taleplerini karşılamaya yöneltebilir ve müşterilerine daha iyi hizmet verebilirler.

Telekom, enerji, finans ve perakende satış şirketleri fatura ödeme kioskları sayesinde nakit para ve çek tahsili yapabilecekleri güvenli birimlere sahip olurlar. Vatandaşlar ya da kurum aboneleri sadece fatura numarası girerek kolayca fatura ödemesi yapabilirler. Ayrıca fatura ödeme kiosklarının kullanımı, şirket imajını ciddi oranda güçlendirir.

Mevcut ödeme sisteminin kiosk entegrasyonu

Kullandığınız ödeme sisteminin hangisi olduğunun önemi yok. İnnova uzmanları, 30’dan fazla ülkede PayFlex Ödeme Sistemi ile edindikleri tecrübeleri kullanarak, kiosk ağınızı sorunsuz ve hızlı bir şekilde ödeme sisteminize entegre edebilir.

İstediğiniz şekilde, istediğiniz ödeme

Kiosk İnnova fatura ödeme kioskları, firmaların ihtiyaç duyduğu her türden fatura ödeme şeklinin gerçekleştirilmesine olanak sağlar. Örneğin; faturalı müşterilere, ödenecek miktarın tamamının ya da bir kısmının ödenmesi ve hizmetten önce ödenmesi gibi seçenekler sunulurken, ön ödemeli müşterilere de kredi yükleme ve kuponla satış sistemi gibi çeşitli ödeme sistemleri sunulmuştur.

Provizyon işlem

Banka kartı ve kredi kartı ödemeleri, çekler ve nakit ödemelerin hepsi Kiosk İnnova'nın fatura ödeme kiosklarında geçerlidir. Şirketinizin ödeme ihtiyaçlarına uygun olarak seçiminizi yapın ve bugün sipariş vererek tahsilata başlayın.BAŞARI HİKAYESİ: EMICOOL FATURA ÖDEME KİOSKLARI

Dubai’nin lider iklimlendirme şirketi Emicool, müşterilerine sunacağı yeni nesil fatura ödeme terminalleri için Kiosk İnnova’yı tercih etti...

Devamı

BAŞARI HİKAYESİ:DENİZLİ BELEDİYESİ FATURA ÖDEME KİOSKLARI

Denizli Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların vergi ödeme işlemlerini kısa sürede yapabilmeleri için Kiosk İnnova'nın self servis ödeme kiosklarını tercih etti.

Devamı

FATURA ÖDEME KİOSKLARI SUNUMU

BİR SONRAKİ ADIM İÇİN HAZIR MISINIZ?

Kiosk İnnova'yı tercih edenler