Ödeme Kiosku Çözümleri

Müşterilerinize her zaman ve her yerde ödeme yapma imkanı sunun.

UZMANIMIZA DANIŞIN

Şirketinizde, self servis kiosklarımızdan nasıl faydalanabileceğiniz konusunda detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın

KİOSK YAPILANDIRMA ARACI

Size en uygun self servis ödeme kiosku hangisi?

Formu doldurun, ihtiyaç duyduğunuz tüm donanım ve yazılım özelliklerine sahip, size özel kiosku hazırlayalım.

Şimdi Başlayın!Hizmet sunan işletmelerin müşterilerine sunduğu ödeme olanakları hayati önem taşır. Ancak geleneksel vezne sistemleri zaman kaybına yol açmakla birlikte müşteri hizmetlerine ve diğer giderlere ayrılmış bütçenin azalmasına sebep olur. Gün geçtikçe artan personel ve ofis masrafları, günümüzde işletmelerin üzerine düşmeleri gereken konuların başında geliyor. Dünya çapında ailelerin dörtte biri, ödeme işlemlerini yapmak için banka hesaplarını kullanmıyor veya kullanacak standartlara sahip değil. Bu yüzden de çok sayıda müşteri; faturalarını, lira yükleme işlemlerini ya da herhangi bir karta kredi yükleme ve diğer ödemeler gibi işlemlerini halletmek için vezne kuyruklarında beklemek zorunda kalıyor. Bu durum gibi müşteri memnuniyetsizliğine yol açan zorluklar, işletmeleri ve kurumları bu konu hakkında müşterilerine daha iyi bir hizmet sunma konusunda etkili, maliyeti düşük ve fazladan personel ihtiyacı duymayacakları çözümler aramaya sürüklüyor.

Müşterilerinize 7/24 self servis ödeme imkânı sunmak ister misiniz?

  • insansız işlem akışını en güvenli şekilde sağlamak,
  • vezne çalışanına duyulan ihtiyacı ortadan kaldırmak,
  • müşteri deneyimini üst seviyeye taşımak istiyorsanız,

Kiosk İnnova'nın ödeme kiosklarıyla tanışın.

Ödeme kiosklarının kullanım alanları:

Ödeme kiosklarının avantajları

Self-servis kiosklar sektör fark etmeksizin, personel giderlerini azaltmaya, genel giderlerin düşürülmesine yardımcı olur. Böylece kurumlar mevcut iş gücünü diğer müşterin taleplerini karşılamaya yöneltebilir, müşterilerine daha iyi hizmet verebilirler. Telekom, enerji, finans ve perakende şirketleri, ödeme kioskları sayesinde nakit para ve çek tahsilatı yapabilecekleri güvenli birimlere sahip olurlar. Ayrıca self-servis kioskların kullanımı, şirket imajını ciddi oranda güçlendirir.

Mevcut ödeme sistemine kiosk entegrasyonu

Kullandığınız ödeme sisteminin hangisi olduğunun önemi yok. İnnova uzmanları, 30'dan fazla ülkede PayFlex Ödeme Sistemi ile edindikleri tecrübeleri kullanarak, kiosk ağınızı sorunsuz ve hızlı bir şekilde ödeme sisteminize entegre edebilir.

İstediğiniz şekilde, istediğiniz ödeme

Kiosk İnnova ödeme kioskları, firmaların ihtiyaç duyduğu her türden ödeme şeklinin gerçekleştirilmesine olanak sağlar. Örneğin; faturalı müşterilere, ödenecek miktarın tamamının ya da bir kısmının ödenmesi ve hizmetten önce ödenmesi gibi seçenekler sunulurken, ön ödemeli müşterilere de kredi yükleme ve kuponla satış sistemi gibi çeşitli ödeme sistemleri sunulmuştur.

Provizyon işlem

Banka kartı ve kredi kartı ödemeleri, çekler ve nakit ödemelerin hepsi Kiosk İnnova'nın ödeme kiosklarında geçerlidir. Şirketinizin ödeme ihtiyaçlarına uygun olarak seçiminizi yapın ve bugün sipariş vererek tahsilata başlayın.BAŞARI HİKAYESİ: DNRD SELF SERVİS VİZE BAŞVURU KİOSKU

Dubai'de oturma ya da çalışma vizesi talep eden kişinin kiosk üzerinden fotoğrafı çekiliyor, parmak izi taranıyor ve pasaportu okunarak biometrik verilerle birlikte kişinin kimlik bilgileri kaydedilebiliyor.

Devamı

BAŞARI HİKAYESİ: HAVALİMANI İNTERNET ÖDEME KİOSKU

Sabiha Gökçen Havalimanı yolcuları kablosuz internet kullanımı için gereken internet paketlerini kredi kartıyla ödeme yaparak Kiosk İnnova'nın kiosku üzerinden gerçekleştirebiliyor.

Devamı

Standart Ödeme Kiosku Modellerimiz

BİR SONRAKİ ADIM İÇİN HAZIR MISINIZ?

Kiosk İnnova'yı tercih edenler