• Tüm Haberler

Haberler:

İnnova, self servis ve akıllı çözümler için sektör platformu oluşturdu

11.03.2016

İnnova, Kiosk İnnova markası altında sunduğu self servisler ve akıllı çözümler alanındaki en yenilikçi çözüm ve teknolojileri İstanbul’da düzenlediği bir etkinlikle gündeme taşıdı. Self Service & Smart Solutions teması ile uzman isimlerin ve endüstri temsilcilerinin katılımıyla düzenlenen etkinlikte, İnnova’nın çeşitli sektörlere hitap eden kiosk ve digital signage tabanlı self servis ve akıllı teknoloji çözümleri, örnekler eşliğinde paylaşıldı.

 

Kiosk İnnova 2013 için hazır

12.12.2012

İnnova’nın self servis çözümler pazarındaki lider markası Kiosk İnnova, 2012 yılında başarıyla tamamladığı projeleri yeni yılda bir adım öteye taşımayı hedefliyor. 2013 yılında da yeni nesil kurumsal ihtiyaçlara yönelik çözümler sunacak olan Kiosk İnnova, pek çok yeni ürününü, iş dünyası için etk

 

İnnova Kiosk'ları Dubai Metrosu'nda

16.04.2012

Dünyanın en büyük ticaret merkezlerinden biri olan Dubai’nin ulaşımında yolcular gezi planlarını, Ki imzalı kiosklar sayesinde yapıyor.

Türkiye’nin önde gelen bilişim çözümleri firması İnnova, yurtiçi ve yurtdışında büyümesini sürdürürken kiosk çözümleri ile de dünya pazarındaki yerini sağl

 

Avrupa'nın en iyi e-devlet projesi: ASKİMATİK

22.03.2012

İnnova’nın self servis kiosk çözümleri alanındaki lider markası Kiosk İnnova, uluslararası alanda ses getiren projelere imza atmaya devam ediyor. Kiosk İnnova’nın ASKİ için ürettiği ödeme kioskları İngiltere’de Avrupa’nın en iyi e-devlet projesi ödülüne layık görüldü.

Türkiye’nin önde gele

 

Abu Dhabi Havalimanı'nda yolcular internete Kiosk İnnova ekranlarından bağlanıyor!

15.03.2012

Abu Dhabi Havalimanları Şirketi yolcuların internete bağlanabileceği özel tasarımlı ekranlar için Kiosk İnnova’yı tercih etti. Havaalanında yolcular artık internete Kiosk İnnova güvencesi ve konforuyla bağlanıyor.

Türk Telekom Grup Şirketi İnnova’nın self servis cihaz pazarındaki lider mar

 

Türkiye'den İhraç Edilen Biyometrik Vize Kiosklarına Katar'da Mükemmellik Ödülü

22.02.2012

Self servis cihaz pazarının lider markası Kiosk İnnova’nın Katar İçişleri Bakanlığı için geliştirdiği “Biyometrik Vize Kioskları” projesi, QITCOM 2012’de “Uygulamada Mükemmellik” ödülüne layık görüldü.

Türk Telekom Grup Şirketleri’nden İnnova, yurtdışında yeni projeleri hayata geçirmeye dev