Başarı Hikayeleri:

Moskova'da çok özel bir mekan

Kremlin Sarayı’nın karşısındaki bir alışveriş merkezinin giriş katına tamamen teknolojiyle donatılmış bir mekân hazırlayan Anadolu Gurubu’nun bu projesinde tasarımları da North Shield gerçekleştirdi.

Yazılımdan donanıma, fikir üretiminden fiziksel üretime kadar teknoloji donanımının her aşamasında sorumluluk üstlenen İnnova, self servis çözümler alanındaki lider markası Kiosk İnnova sayesinde önemli bir projeye imza atmış oldu. Projede, mekânın her yanı, Kiosk İnnova imzalı, özel geliştirilmiş digital signage çözümleri ve interaktif iletişim ürünleriyle donatıldı.

İnsanları yakınlaştıran teknolojiler

Müşterilerin oturduğu masalardan bara kadar her alanda özel olarak üretilmiş kiosklara yer verilen mekânda, insanlar arası iletişimin bu kiosklar sayesinde güçlenmesi sağlandı. Kiosklar üzerinde bulunan kameralar, bar içerisindeki herkesi birbiri ile görüntülü iletişime geçirebiliyor. Ekranlar üzerinden geçilen siparişler sırasında uygulama müşteriyi tanıyabiliyor ve daha önceki siparişlere uygun tavsiyelerde bulunabiliyor. Mekânın müşterileri memnuniyetine büyük katkıda bulunan bu çözümler aynı zamanda oldukça pratik…

LCD’lerin bir kısmı, duvarlara gömülmüş halde bulunurken, bir kısmı da sağa ve sola hareket ettirilebilir şekilde üretildi. Yüksek ve geniş masalardaki ekranlar ise tavana bağlanmış durumda… Dolayısıyla kullanılacağı zaman bir düğme hareketiyle aşağı iniyor, kullanılmayacağı zaman yukarı çıkarak müşterinin görüş alanından çıkıyor.