• Kiosklar
  • Yazılımlar
  • Hizmetler
 

Kiosklar: Duet Prime

Duet Prime
Duet Prime
Duet Prime

Duet Prime, alışveriş merkezlerinden, mağazalara, stadyumlardan havalimanlarına çok geniş bir yelpazede tanıtım ve bilgilendirme amaçlı kullanım imkanı sunar. Duet Prime, hedeflenen kitleye verilmek istenen mesajın zamanında ve ilgi çekici bir şekilde iletilmesini sağlar.

Duet Prime, üst kısmında bulunan ikinci ekranı ile benzer amaca hizmet eden Duet Basic modeli ile farklılaşır. Alt kısımdaki ekranda kullanıcıların işlemlerini gerçekleştirmeleri sağlanırken üst kısımdaki ekranda ise firma tanıtımı, video ve reklamlara yer verilebilir. Zarif, hafif ve dayanıklı tasarımı ve isteğe bağlı olarak firmanın kurumsal renkleri ve logosuyla giydirilebilen kiosk, teknolojinin son gereklerini içeren çözümler sunar.

Teknik Özellikler

Kullanım Kapalı Mekan Kullanımına Uygun
Kabin Metal gövde ve paslanmaz taban, kurumsal giydirme
Bilgisayar Intel Core 2 Duo işlemci, 2 GB RAM, 250 GB HDD, USB, ethernet portları
Ekran 17” dokunmatik LCD & 19” LCD üst ekran
Ses Stereo Hoparlör
Boyutlar 620W x 2080H x 600D mm
Ağırlık 137 kg
Diğer Paslanmaz çelik klavye ve trackball
Standart Renkler
RAL 1003   RAL 9006   RAL 9005   RAL 9003   RAL 7000   RAL 6000   RAL 5000   RAL 3000

Opsiyonel Özellikler*

Insert kart okuyucu, temassız kart okuyucu, 80 mm termal yazıcı, parmak izi okuyucu, A4 yazıcı, telefon seti, kamera, 2D barkod okuyucu, 19” Dokunmatik LCD, 32’’ LCD ikinci ekran, wi-fi adaptör, POS terminali, pinpad, yakınlık algılama sensörü, kesintisiz güç kaynağı, kiosk kontrol kartı

*Çeşitli opsiyonel özelliklerin birlikte kullanımı için lütfen danışınız.