Dijital Medya Tasarım ve Yönetim Hizmetleri

Dijital pazarlama materyallerinin geliştirilmesinde Kiosk İnnova deneyimi...

Görüntüleme teknolojileri ve en yeni pazarlama taktikleri bize, mesajlarımızı hedef kitleye doğru bir şekilde ulaştırabilmemiz için gereken her şeyi sunuyor. LED teknolojisine sahip incecik monitörler, detayları ve renkleri tüm canlılığı ile sunan dev ekranlar, anlık ve kişiye özel içerik gösterimine olanak sağlayan Digital Signage sistemleri... Bunların hepsi Kiosk İnnova’nın çözüm yelpazesinde zaten sizi bekliyor.

Dijital medya içerikleri ise yukarıda saydığımız teknolojilerin amacına ulaşabilmesini sağlayacak yegane öğeler. Kurumunuzun mesajı nedir, bu mesaj görsel mi yoksa yazılı mı verilmelidir, hangi renkler ve animasyonlar tercih edilmelidir, uzunluğu, dili, formatı... Teknoloji sizin mesajınızı nasıl iletmeli? İşte tüm bu soruların cevabı yine Kiosk İnnova’nın dijital medya tasarımı hizmetlerinde yer alıyor.

Sanat ve tasarım teknolojiyle buluşuyor

Hedef kitlenize doğru dil ve estetiğe sahip dijital içeriklerle ulaşmanıza yardımcı olmayı hedefleyen Kiosk İnnova Dijital Medya Tasarımı Hizmetleri, içeriğin üretilmesi ve yönetilmesinden, en uygun teknolojik altyapının sağlanmasına kadar tüm süreçleri kapsıyor. Diğer taraftan Kiosk İnnova, içeriklerinizi hedef kitlenize sunmak istediğiniz dijital network platformlarını da sizin yerinize yönetebiliyor ve profesyonel içerik planlamasını gerçekleştirilebiliyor.

Gerçekleştirdiğimiz projelerden örnekler...

Kiosk İnnova’nın dijital medya tasarımı (digital media design) alanında gerçekleştirdiği projelerden bazılarını aşağıdaki Demo Reel’da izleyebilirsiniz:

Dijital medya tasarım hizmetleri kapsamında;

  • Motion Design / Animasyon
  • Motion designer'larımız tarafından ihtiyacınıza, kurumsal kimliğinize ve mecranıza uygun tasarımla geliştirilen animasyonlar, anlatmak istediklerinizi en ilgi çekici ve akıcı şekilde paylaşmanın keyifli ve estetik bir yolu. Üstelik dilerseniz 3D, dilerseniz 2D...
  • 3D Render ve Ürün Görselleştirme
  • Mekân ya da ürünlerinizin 3D datalarını alarak, onları tanıtımlarınız için çarpıcı görsellere dönüştüren 3D ekibimiz, fotoğrafa gerçek bir alternatif yaratarak sizi zaman ve imkân kısıtlarından kurtarır.
  • Video Düzenleme (video editing)
  • Videolarınızı sizin fikirlerinize, en önemlisi amaçlarınıza ve mecralarınıza en uygun hale getiriyoruz. Videolar, video kompozisyon ekibimiz tarafından düzenlenerek (video düzenleme) doğru akışa ve formata kavuşturuluyor. Kullanım alanına göre çözünürlüğü, uzunluğu, ses seviyesi vb. tüm özellikleri ayarlanabiliyor.
  • Dijital Tasarım (Statik)
  • Bilgilendirme ekranlarından kiosklara, dijital mecralarınız için ihtiyaç duyduğunuz her türlü ekran ve ara yüz tasarımı dijital tasarım ekibimiz tarafından özenle hazırlanır ve çözümlerinizi uçtan uca hem etkili, hem de estetik bir yolla sunmanıza olanak verir.
  • İçerik Yönetimi
  • Dijital network'leriniz için amacınıza, hedef kitlenize ve yapınıza en uygun planlamayı gerçekleştiren içerik ve yayın yönetimi ekibimiz ile içerikleriniz doğru kanallar ile buluşarak dijital sistemlerinizin başarısına büyük katkı sağlıyor.

Kurumsal kimliğinize ve mesajlarınıza en uygun görsel içeriklerin hazırlanması yolun yarısı...

Diğer yarısı ise bu içeriklerin; Hangi mecralarda, ne kadar süreyle, hangi teknolojilerle yayınlanacağını planlamak, yönetimi uçtan uca ele almak. Kiosk İnnova’nın medya yönetim hizmetleri, hazırlanan dijital medya içeriklerinin hedefini 12’den vurmasını amaçlıyor. Dijital medyanın tüm avantajlarından yararlanmak için bizimle temasa geçin.