VIDEO WALL ÇÖZÜMLERİ

Kiosk İnnova'nın profesyonel ve özelleştirilebilir video wall çözümleri kurumsal imajı destekleyen şık ve etkileyici bir ortam oluşturmak için tercih edilebilir.
Kurumsal imajınızı güçlendirmek için Kiosk İnnova Video Wall çözümlerini tercih edin.

Video Wall sistemleri ile kurumlar diledikleri boyut ve formasyonda farklılaştırıcı bir kanvas tasarlayarak sıra dışı bir görsellik oluşturabiliyor. Bu sıra dışı görsellik ile kurumlar imajlarını güçlendiriyor ve iletişimlerinin etkisini artırıyor.

Kiosk İnnova'nın profesyonel ve özelleştirilebilir video wall çözümleri büyük, canlı ve parlak görüntülere ihtiyaç duyulan alanlarda; ürün tanıtımı, reklam, firma duyuruları, canlı konser, maç yayını gibi amaçlarla kullanılabileceği gibi, kurumsal imajı destekleyen şık ve etkileyici bir ortam oluşturmak için de tercih edilebilir.

VIDEO WALL KULLANIM YERLERİ
Mağazalar

Dev ekranlardan oluşan duvalar özellikle giyim mağazalarında etkileyici bir şov alanı yaratarak müşteri için bir cazibe noktası haline dönüşüyor.

Alışveriş Merkezleri

Özellikle yüksek tavanlı AVM'lerde yer verilen video wall uygulamaları, AVM'yi ziyaretçiler için bir çekim merkezi haline getiriyor.

TV Stüdyoları

2000'li yılların başından bu yana video wall uygulamaları, TV stüdyolarında dekorun büyük bölümünü oluşturuyor.

Hastaneler

Hastane ortamını çok daha ferah bir hale getirmek, gerektiğinde kalabalık eğitim çalışmalarını büyük ekranlarda gerçekleştirmek için kullanılır.

Resepsiyon, Lobiler, Fuaye Alanları

Günümüzde konferans ve etkinliklerin vazgeçilmez mekânları haline gelen otellerin çehresini video wall çözümleri değiştiriyor.

Fuar Alanları, Defileler

Bir şov alanını duvara yansıtarak geniş kitlelerin rahatça izleyebilmesini sağlamak video wall ile mümkün. Defileler, fuarlar ve sahne konuşmaları buna en iyi örnekler…

Özel Tanıtım ve Organizasyonlar

Dış veya iç mekân fark etmez. Her türlü tanıtım faaliyetinin yapıldığı noktaya, uygun bir video wall kolayca konumlandırılabilir.

Büyük Alanlardaki Reklam ve Bilgilendirmeler

Halka açık meydanlar, otoyol etrafındaki bina cepheleri vb. alanlara konumlandırılabilen video wall sistemleri ile her türlü reklam ve bilgilendirme gerçekleştirilebiliyor.

KURUMUNUZA ÖZEL ŞIK VE TEKNOLOJİK ÇÖZÜMLER
Video Wall'da görüntülenecek içerikleri uzaktan planlama ve güncelleme imkânı...

Kiosk İnnova, zengin ürün yelpazesi ile sunduğu video wall çözümleri sayesinde kurumlara teknolojik ve şık bir imaj kazandırıyor. Ultra ince çerçeveler sayesinde yaratılan kesintisiz kanvas hedef kitleye iletilmek istenen bilginin, mesajın etkili bir şekilde aktarımı da sağlanıyor. Birden fazla noktada kullanım olması durumunda, merkezi içerik yönetim yazılımı üzerinden yayın yönetimi yapma imkânı da sunan çözüm Kiosk İnnova tarafından DS Suit yazılım uygulaması dahil anahtar teslim çözüm sunabiliyor ve Türkiye çapında destek ağı ile kurulan sistemlerin kesintisiz operasyonunu teminat altına alıyor.

Kiosk İnnova, video wall çözümleri, kullanım yeri ve amacına uygun olarak esnek boyut seçenekleri ve talebe uygun yerleşim planları ile şekillendirilebiliyor. Kiosk İnnova'nın video wall çözümünde iki temel bileşen yer alıyor. Bunlar donanım (ekranlar ve bilgisayar) ile yazılım. DS Suit yazılımı ile video wall sisteminde görüntülenecek içeriklerin şekillendirilmesi ve uzaktan yayın yönetimi yapılıyor.

YUKARI