TRANSPARAN LED EKRAN
İstediğiniz görseli ya da videoyu, ışığı geçirme özelliğine sahip, aydınlık bir ekran üzerinde kullanın; markanızı ya da kampanyanızı benzersiz vitrinde sergileyin.
Transparan LED teknolojisiyle ışığın gücünden yararlanın; en dikkat çekici tanıtım sizinki olsun.

Bir fuarda, alışveriş merkezinde ya da mağaza içinde ürünlerini, markalarını ya da kampanyalarını tanıtmak isteyen işletmeler, Transparan LED ile ışığın avantajından yararlanıyor. Etkileyici görüntü kalitesi, her alana uyumlu modüler yapısı ve ışık geçirgenliği sağlayan teknolojisi ile Transparan LED çözümleri, Kiosk İnnova güvencesi ve uzmanlığıyla marka ve kampanyalarınızı en dikkat çekici ve hareketli şekilde sunmanızı sağlıyor.

Transparan LED, çift yönlü görüşü engellemeden çarpıcı ve aydınlık bir etki oluşturuyor. Bu ekranlar, modüler yapı sayesinde pek çok farklı alana kolayca kurulabiliyor. Vitrin camlarında da kullanılabilen bu teknoloji, ışığın geçişine izin vererek doğal bir aydınlık sağlıyor ve mağazaların çehresini değiştiriyor.

3,9 x 7,8 mm pikselden başlayan farklı modeller, Kiosk İnnova uzmanlığıyla mekana göre özel tasarlanarak kurulabiliyor. Merkezden kontrol ile tüm Transparan LED ekranlar uzaktan ve anlık kontrol edilebiliyor. %85'e varan oranda ışık geçirgenliği, 160 derece görüş açısı, yüksek çözünürlüğün getirdiği görüntü kalitesi, hafif ve ince tasarımıyla Transparan LED, pazarlama ve satış açısından yeni iş ortağınız olmaya aday!

Video: Transparan LED

NEREDE KULLANILABİLİR?
AVM'ler

Şirketinizin reklamı, ürününüz ya da markanız alışveriş merkezinin en yoğun noktasında, dikkat çekici bir şekilde yer alabilir.

Mağazalar

Transparan LED teknolojisini mağaza içinde konumlandırabileceğiniz gibi, bu ekranları doğrudan mağaza vitrini olarak da kullanabilirsiniz.

Metrolar ve havaalanları

Şirketinizin tanıtımını metro ve havaalanlarının en işlek noktasında, dikkat çekici bir ekran üzerinden yapabilirsiniz.

Müzeler ve sergi alanları

Sergilenen eserlerin modellerini, yapım öykülerini, tarihini ya da animasyonlarını sergileyerek ziyaretçilerin dikkatini daha da fazla çekebilirsiniz. Dilerseniz şirket tanıtımınızı da bu ekranlar üzerinden yapabilirsiniz.

Restoranlar

Günün menüsünden kampanyalara kadar istediğiniz her tanıtımı Transparan LED ile yapabilirsiniz.

Spor ve fitness salonları

Spor yapanların dikkatini çekecek duyuruları ya da ilanları bu ekranlar üzerinden yaparak hedef kitlenize dijital yoldan ulaşabilirsiniz.

Sahne sanatları

Sahne sanatlarının hepsinde, Transparan LED ile dekoru, mesajı, etkiyi güçlendirebilirsiniz.

Etkinlikler

Etkinlik alanında kurulacak bir Transparan LED ile ziyaretçiler üzerinde güçlü bir görsel etki oluşturabilirsiniz.

Üst geçitler

Üst geçitlerin yoldan rahatça görülebilen yan panellerini Transparan LED ekranlarla kaplatarak milyonlarca kişiye tanıtımınızı yapabilirsiniz.

KULLANIM AMAÇLARI
Kiosk İnnova uzmanlığı ve güvencesiyle sunulan Transparan LED ekranlar, pek çok farklı alanda ve noktada dikkat çekici bir tanıtım aracı olarak kullanılabiliyor. Her sektöre hitap eden bu teknoloji özellikle reklam amacıyla kullanıldığında markalara rekabet avantajı kazandırıyor.
Reklam ve Tanıtım

Alışveriş merkezleri, mağazalar, havaalanları, kamusal alanlar, metrolar, restoranlar, sahneler gibi birçok mekanda kullanılabilen Transparan LED özellikle ürün tanıtımlarında etkili oluyor. Gerek tasarımı gerekse dijital yapısıyla dikkat çeken bu ekranlarda yayınlanan reklamlar, standart reklamlara kıyasla daha fazla ilgi görüyor.

TRANSPARAN LED EKRANLARDA KİOSK İNNOVA FARKI
1
Zengin Ürün Yelpazesi

Kiosk İnnova, farklı ebatlarda ve montaj yapısındaki Transparan LED'leri ihtiyaç duyduğunuz şekilde hizmetinize sunuyor.

2
Uçtan Uca Çözüm

Kiosk İnnova profesyonel ekibi projelendirme, kurulum ve satış sonrası hizmet alanlarında uçtan uca çözüm sunuyor.

3
Tasarım Desteği

Kiosk İnnova tasarım ekibi, çevresi ile uyumlu ve yüksek etkili çözümler sunuyor.

4
Türkiye Çapında Destek

Kiosk İnnova, sistemlerinin çalışmasındaki sürekliliği Türkiye'ye yayılmış 12 ofisiyle destekliyor. Ofislerdeki yetkin kadro; kurulum, bakım, arıza giderme hizmetleriyle çözümün arkasında olduğunu kanıtlıyor.

YUKARI