PROJELERİMİZ

Bugüne kadar geliştirdiğimiz yüzlerce projeden bazıları...
pic

Volkswagen, sponsor olarak katıldığı 'NASA: A Human Adventure' sergisinde kendi çizgisini yansıtan bir stant ile yer almayı hedefledi. İnnova'nın çözümleri ile oluşturulan uzay konsepti bu stantta devam ettirildi. Volkswagen standının tasarımında, gelen ziyaretçiler açısından etkileyici olması, onların yeni nesil teknolojileri görmesi, hatta kullanabilmesi hedeflendi. Bu amaçla, İnnova'nın sunduğu Microsoft® PixelSense™ teknolojisiyle, ziyaretçiler için geleceğe dair bir interaktif deneyim kurgulandı.

pic

Türkiye'de sayısı hızla artan şubelerini son teknolojiyle donatan Odeabank, müşterilerini yeni nesil bankacılık dünyasına davet ediyor. Kiosk İnnova'nın dokunmatik ekran, kiosk ve Digital Signage çözümlerinin aktif olarak kullanıldığı tüm şubelerde müşteriler, bankanın ürün ve hizmetlerini yakından tanıyor, bankacılık uygulamalarına self-servis cihazlar üzerinden kolayca erişiyor.

pic

Beymen, 2013 yılında İstanbul'da açılan Zorlu Center içerisinde, bugüne kadarki en büyük mağazasını açtı. Kiosk İnnova, Beymen'in bu önemli hamlesinin önemine uygun bir projeyle, mağazanın mimarisini son teknoloji digital signage ve kiosk ürünleriyle tamamladı. Mağaza içerisinde bulunan yönlendirme ekranları, video wall'lar ve dokunmatik masalar, Beymen kreasyonlarını bugüne kadar olmadığı kadar ön plana çıkarmayı hedefliyor.

pic

MESA, yeni konut projelerinden MESA Kartall Projesi için, ziyaretçilerin projeyi tanımalarına ve hatta sanal olarak gezmelerine imkân verecek bir yöntem arayışındaydı. MESA için tasarlanan özel çözüm, satış ofisinde oluşturulan özel bölümde, iç mekan dekorasyonuna uygun bir kabin içine yerleştirilen dokunmatik ekranlı bilgisayar ve estetikten ödün vermeden duvara konumlandırılmış bir video wall'dan oluşuyor.

pic

Mekânın çizgisine ve ihtiyaca en uygun şekilde Kiosk İnnova tarafından planlanan proje kapsamında, Trump Towers Mall içerisinde uygun noktalara 65 adet ekran ve merkezi yayın sitemini oluşturan donanım ve yazılım bileşenlerinin kurulumu yapıldı. Farklı boyutlardaki ekranlar, titizlikle belirlenen noktalara doğru açılarda monte edilerek ziyaretçilere gösterimi yapılan reklam ve haber içerikli yayın kolaylıkla izlenebilmesi sağlandı.

pic

Her yıl milyonlarca kişinin ziyaretine olanak verecek şekilde tasarlanan Vialand'da ziyaretçilerin aktivitelerden haberdar olabilmesi, etkinlik alanlarında yönlerini kolayca bulabilmesi, bilet alma ve etkinlik girişlerini sorunsuzca yapabilmesi için daha fazla teknolojiye ihtiyaç duyuldu. İhtiyaç duyulan yüzlerce ekipmanın; Tedariği, kurulumu ve teknik desteğini Kiosk İnnova sağladı.

pic

Türk Telekom, markaların birleştirme stratejisi doğrultusunda, müşterilerine tek noktadan hizmet vermek üzere mağazalarını İnnova desteği ile yeniledi. Türk Telekom'un markalarını birleştirme stratejisi ile birlikte müşterilerine tek noktadan hizmet vermek üzere mağazalarını yenilemeye karar vermesiyle başlayan proje kapsamında mağazalar yeniden tasarlandı ve dinamik içeriklerle desteklenmiş teknolojilere de yer verildi.

YUKARI