PROJE DANIŞMANLIK

Kiosk İnnova olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarının tespit edilmesi, doğru çözüm ve sistem tasarımının çalışılmasını sağlamak üzere uzman ekiplerimizle danışmanlık hizmeti veriyoruz.
Çok aşamalı proje analiz çalışmalarımızla her zaman doğru sonuca en hızlı ve en sağlıklı yoldan ulaşmayı hedefliyoruz.

Kiosk İnnova'nın sunduğu Proje Analiz Çalışması hizmeti, müşteri ihtiyaçlarının en doğru şekilde saptanması ve bu ihtiyaçlar doğrultusunda ilerlenerek doğru sonuca en kısa ve ekonomik yönden ulaşılmasına imkân veriyor.

Proje Analiz çalışmasının ilk aşamasında projenin amacını belirleyip gerekli tanımlamaları yapan Kiosk İnnova, ikinci aşamada müşteri ile yapılan toplantılar, danışmanlık hizmetleri ve yerinde incelemeler ile proje ihtiyaçlarını saptar. İhtiyaçların belirlenmesinden sonra projede izlenecek adımlar belirleyerek, ele alınan bu bilgiler doğrultusunda projenin zaman planlamasını ortaya çıkarır. Proje Analiz Çalışması sonucunda elde edilen veriler ile proje maliyet çalışmasını başlatabilir, projenin müşteriye katacağı artı değerler, ulaşabileceği hedef kitlesi hakkında detaylı bilgiler elde edilmiş olur.

Kiosk İnnova olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarının tespit edilmesi, doğru çözüm ve sistem tasarımının çalışılmasını sağlamak üzere uzman ekiplerimizle danışmanlık hizmeti veriyoruz. Talep edilmesi halinde, saha keşif çalışmaları, sistem analizi ve sistem tasarımı gibi danışmanlık hizmetlerimizin yanında, sağlamakta olduğumuz ürün ve hizmetler ile ilgili ileri seviyede bilgi sahibi olmak isteyen müşterilerimize eğitim hizmeti de sunuyoruz.

KİOSK İNNOVA'DA PROJE SÜREÇLERİ
1
Analiz ve Proje

Müşteri ihtiyacı Kiosk İnnova uzmanları tarafından analiz edilerek en uygun çözüm tasarlanır. Çözümün odak noktası her zaman, ihtiyaçların tam olarak karşılanmasıdır.

2
Proje Uygulama

Müşterinin onayı sonrasında zaman en verimli şekilde kullanılarak çözüm uygulamaya geçirilir. Projenin hedeflenen sürede hayata geçebilmesi için tüm riskler hesaplanır.

3
Destek ve Bakım

Projenin canlıya alınmasından sonra Kiosk İnnova satış sonrası desteği sürer. Türkiye'deki 12 hizmet ofisi 7x24 destek sunar.

YUKARI