LED EKRAN TEKNOLOJİLERİ

LED ekranlar; büyük, canlı ve parlak görüntülere ihtiyaç duyulan alanlarda; ürün tanıtımı, reklam, firma duyuruları, canlı konser, maç yayını gibi amaçlarla kullanılabilir.
Dış mekânlarda, gün ışığı altında mükemmel görüntü için etkili çözüm.

LED ekranlar, son yılların en popüler görsel aracı olma yolunda hızla ilerliyor. LED ekranın bu kadar ön plana çıkmasındaki ana neden ise yüksek ışık gücüne sahip olması ve şu ana kadar üretilmiş tüm görsel ürünlere göre ömrünün daha uzun olması olarak gösterilebilir.

Kiosk İnnova tarafından LED ekran teknolojisi ile hayata geçirilen LED ekranlar, istenilen boyutta ve kullanım yerine göre tasarlanıyor. Piksel aralıkları ve renk açısından çeşitlenen LED ekranlar iç ve dış mekânlarda amaca uygun şekilde kullanılabiliyor. Özellikle dış mekânlarda, gün ışığı altında görüntünün görülebilmesi için gerekli olan alanlarda etkili çözüm sunuyor.

LED ekranlar; büyük, canlı ve parlak görüntülere ihtiyaç duyulan alanlarda; ürün tanıtımı, reklam, firma duyuruları, canlı konser, maç yayını gibi amaçlarla kullanılabilir. Maç sahalarında ve spor salonlarında skor ve reklam tabelalarında kullanılabilen LED ekranlar, dış mekânlarda da kullanıma uygun olan modeller ile binaların dış duvarlarında ve meydan gibi alanlarda konumlanabiliyor.

LED EKRAN TEKNOLOJİLERİ KULLANIM YERLERİ
KURUMUNUZA ÖZEL ŞIK VE TEKNOLOJİK ÇÖZÜMLER
Görüntüleme teknolojilerine doğru yatırımın yolu Kiosk İnnova’dan geçiyor.

Neden Kiosk İnnova?
Kurulan görsel sistemlerin istenilen etkiyi yaratabilmesi ve faydayı sağlayabilmesi için doğru ürünün, doğru konfigürasyonda, doğru yere kurulması, içeriklerin doğru şekilde yönetimi ve operasyonun kesintisiz sürdürülebilmesi gerekmektedir.

Kiosk İnnova, profesyonel görüntü sistemlerindeki engin tecrübesi ve uçtan uca destek anlayışıyla müşterilerin ihtiyaçlarına eksiksiz cevap veren 360-derece LED ekran çözümleri sunuyor. DS Suit’le yazılım, içerik düzenleme ve yayını yönetme olanakları sunan Kiosk İnnova ekibi, projelerin başlangıç aşamasında LED ekran ile birlikte diğer ihtiyaçları da analiz ederek bir sistem çözümü tasarlar; mimari tasarım ekibi ile uygulanacak alana uygun tasarımlar geliştirir; kullanım amacına, alanına ve izleme mesafesine en uygun konfigürasyonda ürünleri belirler; tüm sistemin kurulumunu yapar ve sistem devreye alındıktan sonra Türkiye çapındaki destek ağı ile kesintisiz bir operasyon için destek sağlar.

YUKARI