KİOSK İNNOVA İLE TANIŞIN

Kiosk İnnova; yazılım, donanım üretimi ve içerik yönetimi dışında servis süreçlerini de uçtan uca sunan bir çözüm sağlayıcıdır.

Kiosk İnnova, bir Türk Telekom iştiraki İnnova'nın self servis çözümler alanındaki lider markasıdır. 2000 yılından bu yana her sektörden yüzlerce kuruma self servis çözümler geliştiren Kiosk İnnova, yazılım, donanım üretimi ve içerik yönetimi dışında servis süreçlerini de uçtan uca sunan bir çözüm sağlayıcıdır.

Adını yalnızca Türkiye sınırları içerisinde değil, uluslararası pazarlarda da duyurmayı başarmış, dünya standartlarındaki kalite anlayışını benimsemiş olan Kiosk İnnova, başarısını çalışanlarına ve çözüm ortaklarına verdiği değere borçludur. Gücünü, bünyesindeki gelişmiş AR-GE yeteneklerinden alan Kiosk İnnova, deneyimli ve yoğun konsantrasyona sahip ekibi ile bugüne kadar başarıyla tamamladığı büyük ve kritik öneme sahip birçok projenin gururunu yaşıyor.

15 yılı aşkın tecrübe içerisine, 100 bin parçadan fazla donanım üretimi gerektiren 1.000'den fazla proje sığdıran Kiosk İnnova, bugün 20 ülkeye uzanan bir çözüm sağlayıcı haline gelmiştir. Global pazarda yaygınlaşan ve farklı birçok sektörde kullanılan çözümler üretme hedefi ile yoluna devam eden İnnova, müşterilerine ve çözüm ortaklarına kalite, güven ve süreklilik vaat ediyor.

YUKARI