DİJİTAL BİLGİLENDİRME EKRANLARI

Kurumlar; dijital bilgilendirme ağlarını, tanıtım ve reklamlardan kurumsal iletişime kadar birçok farklı amaç için kullanıyor.
Kurumlar, dijital bilgilendirme çözümleri ile yepyeni bir çehreye bürünüyor.

Dijital bilgilendirme ekranları; bilgilendirme amacıyla oluşturulan her türlü video, grafik, metin ve ses gibi içerikleri istenilen ortamlarda sunarak, merkezi bir yapı üzerinden yönetilebilen sistemler. Hayatın her alanında görselliğin ve görsel teknolojilerin önem kazandığı çağımızda Kiosk İnnova; LED, LED-LCD, OLED ekranlar tablet, videowall ve projektör gibi görsel ürünlerle birlikte sunduğu gelişmiş dijital bilgilendirme çözümleri ile kurumların yepyeni bir çehreye bürünmesini sağlıyor.

Kiosk İnnova uzman ekibinin projelendirmeden kuruluma, içerik tasarımından içerik yönetimine sunduğu uçtan uca proje desteği ile kurumlar, dijital bilgilendirme ağlarını tanıtım ve reklamlardan, kurumsal iletişime kadar birçok farklı amaç için kullanıyor.

ÜRÜNLERİN BAZI KULLANIM YERLERİ
AVM ve Mağazalar

AVM içinde yön bulmaya yardımcı olmak, ürün veya markaların kampanyalarını duyurmak vb. birçok amaçla kullanılır.

Havaalanı ve Metro

Yolcuların istasyon ve havaalanı içerisindeki yön bulmalarına yardımcı olmak ve temel bilgileri kolayca edinebilmelerine yardımcı olmak için kullanılır.

Telekom Firmaları

Telekom firmalarının satış ve hizmet bayilerinde ürün ve hizmet bilgilerinin sunulduğu ekranlar bu amaçla kullanılır.

Banka ve Finans Kurumları

Müşterilerin bekleme süreleri içerisinde, genel ekonomik gelişmeleri veya banka ürün ve hizmetleri hakkında bilgileri alabilecekleri ekranlar olabilir.

Belediyeler

Vergi dönemleri, son ödeme tarihleri, ödeme noktaları vb. bilgileri içeren ekranlardan oluşan DS sistemleridir.

Teknoloji Marketleri

Ürün teknik özellikleri ve fiyatlarının yanı sıra, kampanya duyurularının da yapılabildiği DS ekranlarıdır.

Hastane ve Eczaneler

DS sistemleri buralarda randevu bilgilendirme ve takip süreçlerinin yanı sıra, genel bilgilendirme ekranları olarak da kullanılabilir.

Eğitim Kurumları

Günlük, haftalık ders programları, tatiller, duyurular, sınav sonuçları vb. birçok bilgilendirme bu ekranlar üzerinden anında ve çok noktada eş zamanlı yapılabilir.

Eğlence Merkezleri

Çok sayıda insanı ağırlayan bu tip merkezlerde sirkülasyonu kolaylaştıracak bilgilendirme ekranları olarak kullanılabilir, uyarı ve önlemler görüntülenebilir.

Otel ve Tatil Köyleri

Geniş bir alana yayılmış konaklama tesislerinde yön bulma amaçlı kullanılan DS sistemleri aynı zamanda tanıtım videolarının oynatılması için de kullanılabilir.

Kültür Merkezleri

Müzeler ve diğer kültürel alanlarda bilgilendirme tabelalarının yerini alan DS sistemleri aynı zamanda belgesel ve tarihi film ve fotoğrafların görüntülenmesini de sağlar.

Vitrin ve Galeriler

Mağaza vitrinleri ve otomobil galerileri gibi geniş tanıtım alanlarında etkileyici bir sunum yapabilmenizi sağlar.

KULLANIM ALANLARI
Kiosk İnnova'nın son teknoloji dijital bilgilendirme çözümleri, sundukları esnek ve dinamik yayın imkânı sayesinde tüm sektörlerde, farklı amaçlar için kullanılabilir. Bu kullanım alanlarının en çok öne çıkanları ise reklam ve bilgilendirme, kurumsal TV ve iç iletişim ile sınıf ve toplantı salonları olarak ön plana çıkıyor.
Reklam ve Bilgilendirme

Alışveriş merkezleri, mağazalar, marketler, hastaneler, eğitim kurumları, bankalar, metro, havalimanı ve daha birçok mekanda, yerine göre reklam, duyuru, bilgilendirme, yönlendirme gibi amaçlarla kullanılan ekranlarda reklam videoları, bilgi-haber içerikli yayınlar ile birlikte saat, kayan yazı gibi alanlar yer alabiliyor.

Kurumsal TV-İç İletişim

Kurumsal firmalarda, yemekhane, sosyal alanlar, ofis katları, asansör bekleme alanları gibi mekânlarda yer alan ekranlar Kurumsal TV olarak kullanılıyor. Kurumsal imajı vurgulayan arka plan üzerinde, video/resim alanları ile birlikte saat, kayan yazı yer alabiliyor. Genel güncel haberler, kurumsal haberler, hava durumu, döviz kurları, trafik durumu, canlı yayın aktarımı ile kurumların iç iletişim ihtiyaçları giderilirken, müşteri memnuniyeti artırılıyor.

BİLGİLENDİRME EKRANLARINDA KİOSK İNNOVA FARKI
1
Zengin Ürün Yelpazesi

Kiosk İnnova, ürün gamında bulunan farklı ebatlarda ve özelliklerde ekranlar sayesinde kullanım amacı ve uygulama yeriniz ne olursa olsun, tüm ihtiyaçları karşılayacak digital signage çözümünü en doğru ürünler ile sunuyor.

2
Bulut Hizmeti

Kiosk İnnova, kendi ürünü DS Suit yazılım platformunu dileyen müşterilerine bulut üzerinden hizmet olarak da sunuyor.

3
Profesyonel Çözümler

Kiosk İnnova'nın dijital bilgilendirme ekranları 7/24 kullanıma uygun panelleri ve yüksek koruma dereceleri ile kurumlara hem iç hem dış mekanda kullanıma uygun endüstriyel çözümler sunuyor.

4
Uçtan Uca Çözüm

Kiosk İnnova profesyonel ekibi ile kurumlara projelendirme, kurulum, içerik üretimi, içerik yönetimi ve satış sonrası hizmet alanlarında uçtan uca bir çözüm sunuyor.

5
Mimari Tasarım Desteği

Kiosk İnnova tasarım ekibi ve zengin ürün yelpazesi ile uygulama yapılacak alanın büyüklüğü ve şekli ne olursa olsun, çevresi ile uyumlu ve yüksek etkili çözümler sunuyor.

6
Türkiye Çapında Destek

Kiosk İnnova, sistemlerinin çalışmasındaki sürekliliği Türkiye'ye yayılmış 12 ofisiyle destekliyor. Ofislerdeki yetkin kadro; kurulum, bakım, arıza giderme hizmetleriyle çözümün arkasında olduğunu kanıtlıyor.

YUKARI