DIGITAL MENUBOARD SİSTEMLERİ
Digital Menuboard Sistemleri ile fast food restoranlarda sabit menü içerikleri yerine, digital ekranlarda daha fazla menü içeriği ve videolar gösteriliyor.
Geleneksel yöntemlerin üretim, nakliye ve kurulum maliyetlerine son.

İnnova tarafından hayata geçirilen Digital Menuboard Sistemleri; alışveriş merkezleri yemek bölümlerinde, fast food restoran zincirlerinde menü içeriklerinin gösterilmesinde kullanılıyor. Digital Menuboard Sistemleri, özellikle ülke çapında fast food restoranlarda sabit menü içerikleri yerine, digital ekranlarda aynı zaman dilimi için çok daha fazla menü içeriği ve videoların gösterilmesinde tercih ediliyor.

Afiş ve sabit panolar gibi geleneksel yöntemlerin üretim, nakliye ve kurulum maliyetlerini tamamıyla ortadan kaldıran digital menuboard sistemlerinin diğer önemli faydaları arasında ise menü içeriklerinin istenildiği zaman değiştirilebildiği dinamik yapıları canlı renkleri hareketli animasyonları ile müşterilerin dikkatini çekmesi öne çıkıyor. Digital menuboard sistemlerinde; profesyonel monitörlerin tercih edilmesiyle videowall ekranlara talep gün geçtikçe artıyor.

DIGITAL MENUBOARD KULLANIM YERLERİ
Restoran Zincirleri

Fast Food restoran zincirlerinde genellikle kasaların hemen arkasında üst kısma asılan menüler yerlerini ekranlara bırakıyor.

Kafeteryalar

Kafe ve bistro tarzındaki mekanlarda da yatay ve dikey menülerin yerini alan ekranlar kolay güncelleme ve kolay okunma özellikleriyle tercih ediliyor.

Büfeler

Yer sorununun en fazla yaşandığı büfelerde tüm menünün eksiksiz ve en etkili şekilde sunulabilmesi için kullanılan ekranlar satışları artırmaya yardımcı oluyor.

Sinemalar

Satış gişelerinin hemen ardındaki bulunan yüksek çözünürlüklü ekranlar hem seans bilgilerinin gösterilmesini, hem de fragmanların oynatılmasını sağlıyor.

ETKİN BİR REKLAM ALANI

Digital menü board’lar dijital menülerin dikkat çekici yapıları ile etkin bir iletişim alanı olarak ön plana çıkıyor. İçerikler (günlük menüler, fiyatlar, kampanyalar) kolay yönetilebilir ve güncellenebilir. Ayrıca işletmeye kaliteli ve prestijli bir imaj sağlayarak marka bilinirliğinin artmasına yardımcı olur. Son olarak yüzlerce noktadaki ekranlarda içerik tek merkezden yönetilebilmesine de olanak sağlar.

BİR BAKIŞTA DIGITAL MENU BOARD'LAR
1
Her Zaman Güncel

Güncel menü ve fiyat bilgilerinin anlık olarak ekranlara yansıması sağlanır.

2
Dikkat Çekici

Parlak, canlı ve dinamik görseller ile menü hakkında bilgilendirme daha hızlı, etkili ve çekici bir şekilde yapılır, müşterilere daha etkin ulaşım sağlanır.

3
Planlı Yayın

Farklı zaman dilimlerine özel, farklı menü ve fiyat bilgilerini önceden planlayarak saatlik, günlük olarak istenilen içeriğin ekranlarda gösterilmesi sağlanabilir.

4
Düşük Maliyet

Dijital bilgilendirme ekranları, sizi geleneksel duyuru sistemleri ile gelen üretim, nakliye ve uygulama masrafından kurtarır ve hız kazandırır.

5
Merkezi Yönetim

Ekranlar, merkezi sistem üzerinden kolayca yönetilebilir.

6
Enerji Tasarrufu

Ekranların parlaklık ve ses ayarları tek noktadan yapılabilir, açma-kapama işlevleri de belli saatlere programlanabilir. Bu da işletme maliyetlerini aşağı çekmeye yardımcı olur.

7
Prestij

Digital bilgilendirme ekranları yenilikçi, teknolojik yapısı ile kurumunuzun prestijinin güçlenmesine katkı sağlar.

8
PC'siz İçerik Yönetimi

Kiosk İnnova'nın kullandığı SoC teknolojisine sahip ekranlar ayrıca bir bilgisayar gerektirmeden düşük maliyetli ve kolay bir operasyon sağlıyor.

9
Özelleştirilebilir

Kurum kimliğine uygun şekilde özelleştirilebilen digital menuboard sistemleri, sizi en iyi şekilde temsil etmeye adaydır.

KİOSK İNNOVA'NIN FARKI
  • Farklı ebatlarda ekranlar ile sıradışı çözümler.
  • Endüstriyel ve üretim sahalarına özel ürünler.
  • Uçtan uca çözüm anlayışı.
  • Mimari tasarım ile gerçek çözümler.
  • Kiosk İnnova gücünü Türkiye'ye yayılmış 12 hizmet ofisinden alıyor.
  • Ofislerdeki yetkin kadro; kurulum, bakım, arıza giderme hizmetleriyle her zaman yanınızda...
YUKARI