DESTEK

DS Suit Digital Signage Yazılımı ile ilgili destek talepleriniz için kolayca ulaşabilirsiniz.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Digital signage sistemlerinde içeriğin tek merkezden yönetilerek mekana, ihtiyaca ve zamana göre özelleştirilebilmesini sağlayan bir yazılım çözümüdür.

DS Suit, Windows ve Android bilgisayarların kullanıldığı Digital Signage sistemlerinin yanı sıra, *SOC (System on a Chip) teknolojisine sahip ekranlarda da merkezi yayın yönetimi yapabilirsiniz.

DS Suit içerik olarak video, resim, RSS linki ve düz metin formatında dosyaları destekler.
Video formatı olarak MP4 destekleyen DS Suit, resim formatı olarak PNG ve JPEG, ses formatı olarak ise MP3 ve WAV dosya formatlarındaki dosyaların kullanımına izin verir.

DS Suit, içerik yönetimini kolaylaştırmakla kalmaz, aynı zamanda ihtiyaç duyulan dosya yönetimi ve raporların hazırlanması için de gerekli altyapıyı sunar.

Evet, sisteme yüklediğiniz medyaların hangi uç, lokasyon ve gruplarda yayına gireceği gibi bilgileri tek bir ekrandan yönetmek mümkündür.

Evet, birden fazla lisans yüklenebilir. Farklı projeler bu lisanslar üzerinden oluşturulabilir.

DS Suit sisteminde, "Güncelleme", "Ekleme", "Silme" gibi her bir işlemin ardından işlemle ilgili; yapılan işlem tipi, kullanıcı adı, işlemin yapıldığı tarih, nesne tipi, nesne ismi ve id değerleri kaydedilir. Hangi kullanıcının, ne zaman ne tür işlemler yaptığı bilgisine "Kullanıcı Geçmişi" ekranından erişmek mümkündür.

Uçlarla ilgili, ad, mac adresi, içerik olarak oynatılan kanal ismi, lokasyon kodu(Bayi kodu), uç tipi, ucun güncel sinyal tarihi ve uçtaki yazılımın güncellenme tarihi bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Ekranın belirtilen gün ve saatlerde kapalı veya açık olmasını zamanlama ekranından yönetebilirsiniz.

Evet, istediğiniz ekrandan o anki görüntüsünü alabilirsiniz.

YUKARI