• Kiosklar
  • Yazılımlar
  • Hizmetler

Kiosk İnnova’dan yepyeni iki ürün ailesi:

Curve & Duet

İnnova’nın self servis çözümler alanındaki lider markası Kiosk İnnova, farklı sektörlerde efsaneleşen modellerinin yanına 2014 yılına özel iki yeni ürün ailesi ekledi. Curve ve Duet adlı yeni ürün aileleri, şıklık, işlevsellik, performans ve esneklik için tasarlandı. Kiosk İnnova’nın Curve ve Duet ürün aileleri, başarısını kanıtlamış pek çok cihazı sektöre kazandıran Kiosk İnnova portföyünü daha da güçlendirdi.

Curve Serisi;
Tek ürün, ihtiyaca göre onlarca fonksiyon

Curve ürün ailesi, zengin fonksiyon ve yüksek performansın cazibeli tasarımla buluşmasını temsil ediyor. Kiosk İnnova tecrübesiyle üretilen kiosk, digital signage ve dokunmatik masa ürünlerine yeni bir bakış açısı getiren ve uygulama alanlarını artıran Curve ailesi, mağazalara ve şubelere değer katmak için hazır.

Curve ailesi genel anlamda, zengin donanım seçenekleriyle bilet satışından başvuruya kadar her alanda değerlendirilebilen self servis çözümler sunuyor. Kompakt yapıya sahip Curve Basic modeli taşınabilirliği ön planda tutarken, dokunmatik masa modeli olan Curve Desk, ürün teşhiri başta olmak üzere tüm etkileşimli uygulamalar için özel bir bileşen olarak ön plana çıkıyor. Digital signage uygulamaları için hazırlanan Curve Racket modelinin bulunduğu ailede, daha yoğun işlemler için Curve Prime ve Curve Pro ürünleri yer alıyor. Hizmetlerin dış mekânlarda sunulması gereken durumlar için ise zor şartlarda görev yapmak için tasarlanan Curve Outdoor öne çıkıyor.

Curve serisini tüm detaylarıyla yakından tanımak için ürünler sayfamızı ziyaret edin.

Size özel çözümlerimizi yerimizde deneyimlemek için bizden randevu alın, sizi Kiosk İnnova Showroom’da misafir edelim.

Yukarıdaki butona tıklayarak bize e-posta gönderebilir, ya da 0212 329 73 15 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Duet Serisi ile kiosklarda çift ekran konforu

Kurumsal hizmetler için self servis çözümü, pazarlama faaliyetleri için yayın alanı… Esnek yapısı sayesinde kurumsal ihtiyaçlara göre özelleştirilebilen Duet ailesi, zengin donanım eklentileriyle tüm ihtiyaçları eksiksiz karşılamayı hedefliyor. Duet Prime ve Duet Pro’da ana ekranlar ile kullanıcı işlemleri kolayca gerçekleştirilebiliyor. Boyutu ihtiyaca göre seçilebilen ikinci ekranlar ise kurumun reklam mecrasına dönüşebiliyor. Böylece, bilet satın alma ve yazdırma, başvuru ve ödeme gibi işlemlerini gerçekleştiren kullanıcılar firmanızın yeni ürün, hizmet ve kampanyalarından anında haberdar olabiliyor.

Prime, iç ve dış mekânlar için özel olarak donatılabiliyor. Darbe, yağmur, soğuk ve sıcak gibi dış etkenlerden etkilenmeyecek şekilde güvenlikli olarak sunulabilen kiosk böylece, şubenizin ve mağazanızın olmadığı yerlerde, kitlelerin kolayca ulaşabileceği noktalarda kullanılabiliyor.

Lansman fiyatlarımız sınırlı sayıda stok için geçerlidir. Hemen arayın,
ihtiyacınıza özel kiosk ve DS ürünlerine en uygun fiyata sahip olun…