Hakkımızda:

Çözüm Ortaklarımız

Krank

Krank Dijital, kiosk, dokunmatik ekran ve digital signage gibi interaktif platformlar başta olmak üzere mobil uygulamalar ve web çözümleri üretmektedir. En yeni teknolojileri yüksek bir kalite standardı ile sunan Krank Dijital bugüne kadar sayısız kurumsal firma ile çalışmış ve başarılı projelere imza atmıştır.

Gürkon

Gürkon, CIMAX markası altında, İletişim, Güvenlik, Otomasyon ve Tasarruf Sistemleri geliştirmektedir. İlgili alanlarda Türkiye’de birçok ilke imza atmış olan Gürkon, Manisa’da bulunan Ar-Ge & Üretim merkezi ve Ankara’da yer alan satış ve pazarlama ekibi ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Nanotek

Nanotek, tecrübeli kadrosu ile elektronik Ar-Ge çalışmaları, sistem otomasyonu ve danışmanlık hizmetleri veren bir firmadır. 2005 yılında kurulan firma, sadece bugünü değil geleceği de düşünerek tasarladığı çözümlerini Ankara’daki merkezinde geliştirmektedir.

TeknoPC

TechnoPC en yeni teknolojilere sahip ve katma değerli bilgisayar çözümlerini üreten, alanında pazar lideri yerli bir üretici firmadır. Eğitim, Sağlık, Finans, Perakende ve Kamu sektörlerine yönelik mini PC, tümleşik bilgisayarlar, endüstriyel bilgisayarlar, tablet çözümleri, rugged tabletler, Thinclient ve Cloud çözümleri ile özel tasarım ürünler geliştirmektedir.

Argenova

Argenova, mobil uygulamalar, interaktif teknolojiler (kiosk, multitouch, digital signage v.b.) ve web teknolojileri alanlarında yurtiçi ve yurtdışına entegre bilişim çözümleri sunan yenilikçi bir teknoloji firmasıdır. Tubitak Marmara Teknokent bünyesindeki R & D ofisi ve Istanbul / Kartal'daki merkez ofisi ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Luna Bilişim

Luna bilişim Otomatik Tanımlama ve Veri Toplama (OT/VT) sektöründe faaliyet Göstermektedir. Luna bilişim, Cisco, Motorola, Zebra, Datamax, Intermec, Hugin, Adobe gibi üreticilerin ürettiği güncel teknolojileri, yetkinlikleri ile birleştirerek müşterilerine anahtar teslim çözümler sunmaktadır.