Check-in Kiosk Çözümleri

Kiosk İnnova'nın check-in kiosklarıyla yolcular, biniş kartlarını anında yazdırıyor, self servis check-in ile kolay yolculuğun keyfini çıkarıyor.

UZMANIMIZA DANIŞIN

Şirketinizde, self servis kiosklarımızdan nasıl faydalanabileceğiniz konusunda detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın

KİOSK YAPILANDIRMA ARACI

Size en uygun self servis ödeme kiosku hangisi?

Formu doldurun, ihtiyaç duyduğunuz tüm donanım ve yazılım özelliklerine sahip, size özel kiosku hazırlayalım.

Şimdi Başlayın!

Check-in Kioskları

Kiosk İnnova'nın self servis kioskları, havalimanları, oteller ve hastanelerdeki tüm check-in işlemlerini kolaylaştırır.

Kiosk İnnova, bilet kioskları ile birlikte insanların hayatını kolaylaştırmayı amaçlayan self servis check-in kioskları da geliştiriyor. Bu çözümler şu an check-in ve check-out işlemlerini hızlandırmak için kullanılıyor ve turizm, hava taşımacılığı ve sağlık gibi sektörlerin de içerisinde bulunduğu birçok alanda işletim masraflarını önemli ölçüde azaltıyor.

Türkiye'nin en büyük kiosk üreticilerinden biri olan Kiosk İnnova, sahip olduğu tecrübeyi, havalimanlarındaki binlerce yolcuya kolaylık ve güvenlik sağlamış olan bilet kioskları ve self servis check-in kioskları ile pekiştiriyor. Check-in kiosk çözümleri herhangi bir bilet kioskuna uyarlanabilir ve yüzlerce özel Kiosk İnnova yazılımıyla desteklenir. İhtiyaç durumunda check-in fonksiyonları eklenerek hibrit modeller de oluşturulabilir.

Check-in kioskları; bilet satışı, bilet yazdırma ve check-in işlemleri için hepsi bir arada bir çözüm sağlar.

Self check-in kioskların avantajları:

  • Check-in işlemi başına düşen masrafı azaltır
  • İşinize değer katar
  • Birçok farklı dil ve para birimi seçeneği sayesinde kazancınız artar
  • Daha hızlı check-in noktaları sağlar
  • 7 gün 24 saat tüm ödeme çeşitlerini destekler
  • Müşteri bekleme süresini azaltır

Havalimanında vakit kazandırır

Self check-in kioskları, standart check-in masalarında sıra beklemek zorunda kalmadan check-in yapmak isteyen elektronik bilete sahip havayolu yolcularının kullanımı için tasarlanmıştır. Havayolu check-in kiosklarını kullanarak yolcular istedikleri koltukları seçebilir, check-in yapabilir ve kalkıştan saatler öncesinde biniş kartlarının çıktısını alabilirler. Buna ek olarak kioskları zamanlarının kısıtlı olduğu durumlarda uzun check-in kuyruklarına girmeden kalkıştan hemen önce check-in yapmak için de kullanabilirler. Bagaja sahip yolcular önceden belirlenmiş bagaj teslim noktalarına veya check-in masalarına yönlendirilirler.

Hastanelerde hasta check-in kioskları

Self-check in kioskları hastanelerin ayakta tedavi ve acil bölümlerinde hastaların memnuniyetini ve işlevsel verimliliği artırmak için gittikçe daha fazla kullanılmaya başlanmıştır. Kiosklar hastalara daha hızlı ve kolay check-in yapma, hizmetlerden faydalanma, ödeme yapma ve kişisel bilgilerini güncelleme fırsatı vermiştir. Resepsiyon personellerine destek olmak için tasarlanan kiosklar bekleme sıralarını azaltmakta ve hastane personelinin hastalara karmaşık kayıt işlemlerinde ve ödeme ihtiyaçlarında daha fazla yardımcı olabilmelerini sağlamaktadır. Elektronik medikal kayıtlar ve klinik sistemleri gibi teknolojilerle karşılaştırıldıklarında hasta kioskları ile nispeten daha kolay işlem yapılabilir. Bu kiosklar, daha az yatırım gerektirir ve en fazla fayda sağlayabilecekleri bölüme istenildiği gibi yerleştirilebilir.BAŞARI ÖYKÜSÜ: SUNEXPRESS CHECK-IN KİOSKU

SunExpress Check-In KioskSunExpress, havaalanında yolcuların uçuş öncesinde sıraya girmeden check-in işlemlerini kolayca gerçekleştirebileceği çözüm arayışı içindeydi. SunExpress yolcuları, self servis mantığında çalışan bu kiosklar sayesinde, check-in işlemini sıra beklemeden yaparak biniş kartlarını kolayca bastırabiliyorlar.

Devamını Oku

BAŞARI ÖYKÜSÜ: ATLASJET CHECK-IN KİOSKU

Airline Check-In KioskAtlasjet yurtiçi ve yurtdışı tarifeli ve tarifesiz uçuşlar yapan bir Türk havayolu şirketi… Atlasjet kalkış öncesi check-in masalarında uzun kuyruklar oluşmasının önüne geçmek ve müşterilerine daha iyi bir check-in deneyimi sunmak için Kiosk İnnova tarafından tasarlanmış check-in kiosklarını kullanmayı tercih etti.

Devamını Oku

Standard Bilet Kiosku Modellerimiz

BİR SONRAKİ ADIM İÇİN HAZIR MISINIZ?